• sortiment zboží
    • rychlost dodání
    • komunikace

Spokojenost s tímto e-shopem, doporučuji :)

Super

• Já mám naopak velmi dobrou zkušenost s Deltimo, popravdě mě někdy jednání některých lidí překvapuje. Kupujete si levný náramek, který odpovídá cenově kvalitě, nevidím v tom problém, náramek mi dorazil v krásné dárkové krabičce a provedení náramku se mi velmi líbí. Také si myslím že kvalita odpovídá ceně.Komunikace s eshopem byla také velmi dobrá a flexibilní. Náramek mi dorazil hned druhý den. Eshop tedy mohu vřele doporučit.
    • Nevidím žádné proti,setkal jsem se s mnohem horšímí eshopy...

Eshop Deltimo mě mile překvapil a mohu ho doporučit, rychlé dodání, jelikož když se mě něco líbí chci to hned, deltimo mě mile překvapilo rychlostí doručení. Materiál a provedení náramků je odpovídající hodnotě.

• Nekvalitní a levné materiály, zablokování možnost napsat na fb a mazání komentů.

Stránka se jeví jako originální kvalitní práce. Podvod po přijetí, levné aušusy, nedoporučuji!

• design náramků i krabiček
    • komunikace
    • zákaznický servis
    • kvalita zboží
    • malý výběr
    • balíček vyhodnocují s dobírkou, byť jste již zaplatili převodem (tudíž platíte dvakrát)

Při řešení problémů vám tvrdí, že jste jediný kdo si kdy stěžuje, přitom se pak podíváte na recenze a zjistíte, že těch lidí je opravdu hodně. Udělají chyby, ale odešlou vám hrubý email, kde se snaží udělat idiota z vás. Nehledě na to, že jsou jejich náramky napáleným zbožím z AliExpressu. Za mě už nikdy víc. Na zákaznickém servisu by také mohli vyměnit jednající osobu za někoho slušného. Jelikož jednání s hulváty jim k pozitivní recenzi opravdu nijak neprospěje.

• - Dodání druhý den
    • - Krabička ke zboží
    • - Akce 2 + 1 zdarma
    • - Malý výběr

Doporučeno od kamarádky, která nosí náramky několik měsíců. Vyzkoušeno a mohu také doporučit.

• Ve čtvrtek objednáno, v pátek dodáno
    • Design
    • Krabička byla poškrábaná

Skvělý dárek na narozeniny i Valentýna.

• Vykupují zboží z Číny a prezentují jako kvalitní český originál.

Firmu nedoporučuji, náramky objednává z Aliexpresu, kde se dají zakoupit za 50 Kč, sama je potom prodává za mnohem vyšší částku. Jedná se o podvod!

• Podvod!!!!!

Jedná se o podvod, prepodej ze zahraničí !!!

• Nevrací peníze po odstoupení od smlouvy
    • Vůbec nekomunikují
    • Telefonní číslo na e-shopu neexistuje
    • Mažou komentáře na sociální síti
    • Nedoporučuji

Po více než měsíci od odstoupení smlouvy se mnou nikdo nekomunikuje a zboží si převzali. Telefonní číslo na webu neexistuje a mažou komentáře na sociálních sítích a to nejen mě, nejsem v tom sama a víc lidí se napálilo. NEDOPORUČUJI A PODÁVÁM PODNĚT PRO ČOI

• Podvod!

Pozor na firmu Deltimo:). Firma zkupuje náramky na Aliexpresu a prodává je několikrát dráž, kdy je označuje za pravé. Když jsem se pokusila ostatní varovat, zablokovali mě a můj komentář smazali. Dané náramky se dají koupit za 50kč na Ali. Vzhledem k tomu, že má firma téměř 30 000 like se domnívám, že lidí vůbec netuší, co kupují. Díky.