• rychlost a seriozní jednání,bravo,to je jen tak nevidí.děkuji
    • mohou zapracovat na webových stránkách,věrnostní program,rozšířit sortiment.

co slíbí to splní,jednají rychle,spolehlivě a přehledně,přesně jsem věděl kdy přijede naramek,kolik budu platit a přišel kvalitně zabalený,naprosto spokojený

Spokojenost, náramek je moc hezký. Jediné co mě zklamalo je styl balení. Když je uváděno, že se jedná o "luxusní" pánské náramky, čekala jsem, že přijde v nějaké krabičce s logem, či alespon pytlíčku s logem Decorus, nebo vyryté logo na korálku náramku apod. působilo by to na zákazníka myslím si lepším dojmem, ještě když náramek má člověk třeba i jako dárek. Na tomto by se mělo ještě zapracovat. Jinak vše v pořádku a děkuji:-)

• Velký výběr,příznivé ceny
    • Žádné nejsou

Jsem velice spokojená a doporučuji všem..

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Zajmavost
    • Nejsou informace na jakém materiálu jsou navlíknutý kameny

Doporučuju

• Přehlednost dle kategorií,široký výběr sortimentu, více způsobu doručení, skvělé ceny za kvalitní designové náramky.
    • Žádné jsem nenašel.

Každý kdo má rád designové náramky si zde najde ten svůj, který by si představoval, široký sortiment, různé barevné kombinace, různé druhy kamenů ze kterých se vyrábí, různé styly a také varianty "nasazení" - pevné gumičky, stahovací provázky apod..

Super náramky. Perfektní komunikace s obchodem. Rychlé dodání. Určitě se sem budu rád vracet. Všem doporučuji :)

• super
    • .

Reakce obchodu Decorus

Dobrý den, děkujeme moc za recenzi.

• Jedinečný design náramků

Pecka

• Stylové a neotřelé náramky
    • Cena rozhodně odpovídá kvalitě zpracování
    • Přehledný a příjemný e-shop

K hodinkám určitě stylové kousky.
    Doporučuji nějaké pořídit.
    Rychlá dodací doba.
    Neočekáváná a velmi příjemná sleva jak z první objednávky, tak i kupón na tu následující.
    Náramky přišly v pěkném cestovním pytlíčku.

Dobrý den, děkujeme moc za hodnocení.

• Bezvadná komunikace. Na stránkách nebylo zboží momentálně k dispozici. Poslala jsem na firmu dotaz o možnostech doručení, okamzite přišla oodpověď a zboží přišlo okamžitě během 2 dnů od objednávky (víkend). Kladně hodnotím marketing společnosti!!!!

Vřele doporučuji!!!!

Dobrý den, děkujeme moc za hodnocení.

Výborná doba dodání. Rychlá zpětná komunikace ze strany obchodu. Z mé strany spokojenost s nákupem...

• snadně dostupná cena
    • krásně vyfocené zboží (detail)
    • přehledný web
    • po druhém nákupu možná sleva na další nákup
    • málo sortimentu na výběr

Obchodě bych nakoupila znovu , dodání , přehledný web ,velice se mi líbí nafocení snímku je přesný a odpovídá relitě, dostupná cena , to vše je výhoda proč nakoupit v obchodě Decorus :-).

• Rychlost komunikace
    • Náramky vypadají velmi pěkně
    • Vše vypadá luxusně
    • Eshop má pěkné fotky
    • Ale jedná se pouze o takové pozlátko
    • Ne úplná znalost svého produktu.(pokud někdo prodává přírodní kameny a neví ani jak se ty kameny jmenují, tak je to jen obyčejný přeprodej)
    • Předražené až o 300%, náramky na E-bay za 50kč..
    • Takže kvalita neodpovídá ceně.

Eshop funguje, co víc říct. Mě osobně se nelíbí pouze cenová politika, kdy jsou čínské náramky, které dělají vykořisťovaní číňani a výrobní cena je 3 kč, prodávány za 350kč. Samozřejmě s tím je spojená kvalita kdy se kovové komponenty rychle opotřebují. Ale kdo do toho nevidí, tomu to je jedno, jinak náramky vypadají velmi pěkně to zas musím uznat.

SUPER ZÁKAZNICKÝ SERVIS!!!!

• Jedinečnost
    • Zlatá lebka po chvilce nošení ztrácí svou zlatou barvu, což je škoda...

• přehlednost, jednoduchost
    • nevím o nich

Doporučuji, jsou to velice luxusní a pohledné náramky

• nákup z domova

vše o.k.

• jste creativni
    • nejste richli v donasce

solidni vyber doufam ze mi naramek bude melibiste mit xxl naramky abych vedel ze mi budou

Reakce obchodu Decorus

děkujeme za hodnocení. Objednávku jsme odeslali hned následující den, pošta Vás ovšem doma nezastihla, proto byla zásilka uložena na poště. Poté byla zásilka vyzvednuta a doručena. Doufám, že nyní je vše v pořádku.

S pozdravem,

Dominik Kohel
    Decorus

• Rychlost, kvalita, preciznost.
    • Žádné jsem nenalezl.

Objednával jsem zboží opakovaně po sobě a vždy v naprostém pořádku po všech směrech!