• kvalita zboží,ochota personálu,rychlost dodání

• všetko super len tak dalej

je to super, pridal by som možnosť výberu veľkosti náramku, nie každý má široké predlaktie a niekomu je náramok veľký.

Absolutne nulova starost, od objednani az po dodani velmi hladky prubeh a naramek doopravdy odpovida inzerovanemu zbozi - je krasny a kvalitni. Dobra prace, Decorus tym.

rychle
    není

Spokojenost, jen co se týče české pošty, tak si od nich už nikdy nic neobjednám, člověk si zaplatí za balík do ruky a stejně ho nedovezou a člověk pak tvrdne přes hodinu na poště :/

Reakce obchodu Decorus

Dobrý den Sandro,

děkujeme za feedback, již pracujeme na přidání dalšího dopravce. Doufáme, že nám i přes problémy s ČP zachováte přízeň. :)

Team Decorus

• 100% online nákup. Vůbec žádný problém.

• Vynikajici servis.

• Rychle dodání

• vše bez problémů

Super komunikace a rychlé dodání!!
    Jsem maximálně spokojen!

Naramky jsou krasne, ale velikost jak panska tak damska hodne male. Ja mam uplne detskou ruku a naramek se zlatym budhou mi je jen tak tak natesno. Pro prists bych uvitala moznost volby delky naramku.

• velmi ochotni,delku vam upravi i na miru

• U výrobku by bylo dobře uvést velikost, damská verze byla spíše dětské velikosti, respekt. pro velmi štíhlou ruku.

• Pán se mnou řešil doručení balíčku (Čp nezklamala)a byl strašně moc ochotný.

Objednával jsem z obchodu už asi po sedmé a pokaždé doručeno skoro ihned a náramky jsou skvělé

• hezké :-)
    • jasněji, lépe označit ... tak aby byla hned z popisu jasná velikost a který náramek je fix a který je z pružné gumy (tři náramky z objednávky jsem bohužel musel darovat) - na mužskou ruku nenasaditelné :-( ...

hezké, ale vybírejte uvážlivě a dle velikosti vaši ruky :-)

• sortiment a přehlednost webu

o ničem zásadním nevím... možná by bylo dobré uvádět prům. korálků v případě náramků např.

• Zboží bylo poškozeno

• Super náramky
    • Gumicky který schradnou a prasknou

• Obchod probiha kvalitne
    • Rychle dodavky zbozi