• kvalita zboží,ochota personálu,rychlost dodání

Objednala jsem pánský náramek s lávovým kanenem pro otce, který má rakovinu a obdrželi jsme dětskou velikost. Po zpětné vazbě nám sdělili, že jsme si objednali dámský, ale velikost je opravdu tak malinká, že ani dámy by ho nosit nemohly! Prý jej rádi vymnění, ale v dnešní době hnát otce s rakovinou na poštu a platit další poštovné a balné jsme odmítli. Už si účtovali 50,- kč za platbu kartou a náramek za 350,- Kč se vyšplhal s poštovným na 479,- Kč. Více již nereagují.

Špatná komunikace,nepotvrzují objednávky,zboží přišlo poškozené

• všetko super len tak dalej

je to super, pridal by som možnosť výberu veľkosti náramku, nie každý má široké predlaktie a niekomu je náramok veľký.

Absolutne nulova starost, od objednani az po dodani velmi hladky prubeh a naramek doopravdy odpovida inzerovanemu zbozi - je krasny a kvalitni. Dobra prace, Decorus tym.

rychle
    není

Spokojenost, jen co se týče české pošty, tak si od nich už nikdy nic neobjednám, člověk si zaplatí za balík do ruky a stejně ho nedovezou a člověk pak tvrdne přes hodinu na poště :/

Reakce obchodu Decorus

Dobrý den Sandro,

děkujeme za feedback, již pracujeme na přidání dalšího dopravce. Doufáme, že nám i přes problémy s ČP zachováte přízeň. :)

Team Decorus

• 100% online nákup. Vůbec žádný problém.

Chtěl jsem objednat větší množství náramku jednoho druhu, bohužel zboží nebylo skladem, bylo mi řečeno, že se mi ozvou, až zboží bude skladem ale nikdo mě neinformoval i přes jasnou domluvu mezi námi. Bohužel jsem zklamán a nakonec jsem náramky objednal u *** konkurenční obchod ***. Nedoporučuji

• Obchod nekomunikuje
    • Zboží jsem nedostala

• Vynikajici servis.

• Rychle dodání

• vše bez problémů

Super komunikace a rychlé dodání!!
    Jsem maximálně spokojen!

Naramky jsou krasne, ale velikost jak panska tak damska hodne male. Ja mam uplne detskou ruku a naramek se zlatym budhou mi je jen tak tak natesno. Pro prists bych uvitala moznost volby delky naramku.

• velmi ochotni,delku vam upravi i na miru

• U výrobku by bylo dobře uvést velikost, damská verze byla spíše dětské velikosti, respekt. pro velmi štíhlou ruku.

• Pán se mnou řešil doručení balíčku (Čp nezklamala)a byl strašně moc ochotný.

Objednával jsem z obchodu už asi po sedmé a pokaždé doručeno skoro ihned a náramky jsou skvělé