Objednala jsem pánský náramek s lávovým kanenem pro otce, který má rakovinu a obdrželi jsme dětskou velikost. Po zpětné vazbě nám sdělili, že jsme si objednali dámský, ale velikost je opravdu tak malinká, že ani dámy by ho nosit nemohly! Prý jej rádi vymnění, ale v dnešní době hnát otce s rakovinou na poštu a platit další poštovné a balné jsme odmítli. Už si účtovali 50,- kč za platbu kartou a náramek za 350,- Kč se vyšplhal s poštovným na 479,- Kč. Více již nereagují.

Špatná komunikace,nepotvrzují objednávky,zboží přišlo poškozené

Chtěl jsem objednat větší množství náramku jednoho druhu, bohužel zboží nebylo skladem, bylo mi řečeno, že se mi ozvou, až zboží bude skladem ale nikdo mě neinformoval i přes jasnou domluvu mezi námi. Bohužel jsem zklamán a nakonec jsem náramky objednal u *** konkurenční obchod ***. Nedoporučuji

• Obchod nekomunikuje
    • Zboží jsem nedostala

velikosti pro deti

Reakce obchodu Decorus

mrzí nás, že nejste s náramky spokojen. Vidíme, že jste objednal náramek, u kterého se dá velikost libovolně štelovat. U druhého náramků je velikost 20-21 cm. Pokud si přejete, můžete nám náramek zaslat a my Vám ho upravíme na Vaši velikost a ihned odešleme nazpátek.

S pozdravem,

Team Decorus

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.