• hezké :-)
    • jasněji, lépe označit ... tak aby byla hned z popisu jasná velikost a který náramek je fix a který je z pružné gumy (tři náramky z objednávky jsem bohužel musel darovat) - na mužskou ruku nenasaditelné :-( ...

hezké, ale vybírejte uvážlivě a dle velikosti vaši ruky :-)

• sortiment a přehlednost webu

o ničem zásadním nevím... možná by bylo dobré uvádět prům. korálků v případě náramků např.

• Zboží bylo poškozeno

• Super náramky
    • Gumicky který schradnou a prasknou

• Obchod probiha kvalitne
    • Rychle dodavky zbozi

Obchod doporucuji

Musím říct, že balíček byl naprosto krásně a kouzelně zabalený. Potěšila mě i přiložená kartička se slevou na další nákup. Ze strany obchodu velmi rychlé odeslání, bohužel poště zklamala. Náramek přišel v pořádku, přesně jako na obrázku. Jen by mohl být trochu volnější.

Solidni prodejce

• Velký výběr
    • Příjemné ceny
    • Rychlá a profesionální komunikace obchodu při mimoobjednávkovém požadavku.
    • Nedostatečná produktová specifikace

Co je velkým negativem, je zoufale malá specifikace o produktů (o velikostech celku i dílů, o materiálu korálků a kamínků). O tom, jak jsou v reálu korálky na náramcích velké se nikde nedočtete, a pak ve skutečnosti přijde náramek, který má korálky skoro stejně velké jako Antiperle (ty malé bílé bonbónky). Na obrázku je jeví, že korálky budou mít alespoň 5 mm v průměru a "skutek utek". Poslední výtka patří materiálu. U některých náramků (ne u všech) není vůbec napsáno z čeho korálky jsou a co je to vlastně za kámen/minerál. Abych jen nekritizovala, tento obchod považuji za velmi nadějný a konkurenceschopný, chválím pracovníky v zákaznickém servisu, kteří mi rychle a profesionálně dokázali odpovědět na mé dotazy :)

• přehlednost, rychlost dodání

• Pohodlný výběr z domova
    • Pouze jedna velikost náramku
    • Žádné slevy nebo bonusy jako u konkurence

Nevím čím bych obchod vyzdvihl či pokáral. Snad jen tím, že mněl dosti velký výběr zboží a lacinější dopravné.

• Originální zboží a profesionální péče o zákazníky.

• Kvalitní výrobky
    • Nepřehlednost zboží

Výborné, doporučuji

• Je hezký

velikosti pro deti

Reakce obchodu Decorus

mrzí nás, že nejste s náramky spokojen. Vidíme, že jste objednal náramek, u kterého se dá velikost libovolně štelovat. U druhého náramků je velikost 20-21 cm. Pokud si přejete, můžete nám náramek zaslat a my Vám ho upravíme na Vaši velikost a ihned odešleme nazpátek.

S pozdravem,

Team Decorus

• Krásné zboží,rychle vyřízení objednávky.

• -
    • -

• Jednoduché, přehledné

Jsem spokojen

• Dopravu zdarma při nákupu nad 500,-
    • Rychlá dodávka zboží.
    • Zboží je v dobré cenové relaci.

Tento obchod rozhodně doporučuji. Náramky dorazily v pořádku a vypadají krásně. :)

• Mala nabidka

Bez problemu vyhoveli memu prani na prodlouzeni naramku