skvělá nabídka služeb

• V Datartu nakupuji už dlouho. Když jsem vybral doručení na prodejnu, bylo vždy vše v pořádku
    • Tentokrát jsem si ale vybral doručení domů a zaplatil. Druhý den, přestože zboží mělo být skladem, jsem dostal zprávu, že zboží není a čekají na dodávku. Nějal jsem ale dodání nevěřil a rychle objednal zboží na prodejně. Jelikož se jednalo o chybu e-shopu, očekával jsem vrácení peněz obratem. Trvalo 4 pracovní dny.

Ovšem celkový dojem z Datartu je pozitivní.

Nakupují pouze v Datartu Uh.Hradiste..vzdy jsem byla spokojená s obsluhou..před Vánocemi a minulý týden ..velmi neochotná prodavačka..asi jsem ji obtěžovala..

• Rychlost, příjemné a odborné jednání, VIP cena

• Výdejna "na každém rohu" :)

• Spolehlivě doručí, co si objednáte a to navíc většinou velmi rychle.
    • Skvělé slevy na účtu VIP

Dobrá komunikace, rychlé dodání. Vše v pořádku a naprosto bez problémů

Rychlost a spokojenost

rychlé dodání jen žehlící deska je trochu poškrábana

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Objednal jsem si také montáž varné desky (kvůli razítku pro záruku). Nešťastné je, že kvůli montáži musíte v den dohodnuté montáže být celý den doma a čekat, až vám montér zavolá, že třeba za hodinu přijede. To je v dnešní době nepřijatelné.

• dobrý nákup z domova

• Mám ho za bukem...

Rychlost dodání

• Rychlý nákup i doručení.

Moje objednávka byla rychle vyřízena, zboží v pořádku druhý den doručeno, spokojenost a doporučuji, děkuji.

• V době objednávky bylo u zboží uvedeno, že je skladem u dodavatele a že bude doručeno v uvedeném termínu. Skutečnost je taková, že na objednané zboží stále čekám.

Reakce obchodu DATART.cz

mrzí nás čekání na dodání. Věřím, že zboží brzy obdržíte.

Tereza

• rychlé a spolehlivé jednání

• Nejlepší e-shop
    • -

Objednala jsem telefon - nový. Už se mi nezdálo, že nebyl ve folii, ale byla tam nepoškozená nálepka Samsungu, tak jsem si řekla, že asi zas ten plast a už to nedělaj. Přinesla jsem ho domů, otevřu a samozřejmě byl už rozbalený. Takže jsem s ním jela další dan zpět. Naštěstí musím říct, že byli ochotní mi dát nový nebo vrátit peníze. Ale zkoušej to.

Reakce obchodu DATART.cz

Dobrý den Petro,

omlouváme se za tento omyl. Věřím, že se to znovu nestane.

Tereza

• Nabízený sortiment zboží, solidní ceny.

Nakupoval jsem již několikrát. Vždy dobrá komunikace. Cením si příjemného jednání a spolehlivosti obchodu.