Obchod znám nakupuji u něj léta. Záruka kvality.

• + nakupuji pravidelně
    • + velký výběr zboží
    • + kvalitní filtry, které mi na stránkách vždy pomohou rychle najít, co potřebuji
    • + pěkné ceny
    • + rychlé dodání
    • + vždy ochotný personál

• Dobrá komunikace
    • Možnosti dopravy
    • Doplňkové služby

DATART za mě super, když už si tam něco vyberu, líbí se mi jejich ceny, komunikace i služby.

Vše, co jsem v Datartu za posledních několik týdnů koupil, nefungovalo a skončilo reklamací. Ani po několikáté nebyl obchod schopen dodat kvalitní a funkční produkt. Reklamační oddělení pomalé, obrátka každého jednoho emailu trvá 24 hodin, na vyřízení reklamace mají 14 dnů. Reklamační specialista Petr v prodejně Datart obchodního centra Nový Smíchov perfektní, pečlivý a velmi kooperativní - je tam však sám a čekání, než se člověk dostane na řadu, je (v mém případě) nepřijatelných 45 minut. Datart byl posledních 20 let mým oblíbeným obchodem s elektronikou. Dnes jsou vyloženě špatní a ani lákavá cena už mě sem nepřivede.

Velmi rychlé dodání.

Žádný problém.

Jsem zpokojeny na č.10. Brzké dodání a objednávka je opravdu perfektním stavu!!! Děkuji...

• Rychlost vyřízení a dodaní

Jsem spokojen

Reakce obchodu DATART.cz

děkujeme Vám za 100 %, těší nás, že jste spokojen s naší rychlostí dodání!

rychlost dodání

• Ve dle představ

V pořádku

Obchod super

• rychlé a bezproblémové
    • příznivé ceny
    • váží si stálých zákazníků
    • perfektní doručení s comfortní dopravou
    • výborná informovanost

Reakce obchodu DATART.cz

děkujeme Vám za recenzi, jsme moc rádi, že oceňujete naše ceny a kvalitu dopravy! Budeme se na Vás těšit příště!

• Rychlost, vyborna komunikace

Mily ridic i zavoznik, ochotny. Dnes uz se to nevidi. Velka pochvala.

ok

• Slušné ceny
    • Výběr zboží
    • Extrémně dlouhé dodací lhůty, které se dozvíte až po dokončení objednávky

Pokusil jsem se u Datartu koupit lednici poté, co jiný e-shop zklamal. Potřebovali jsme ji v letních vedrech akutně poté, co stará lednice po 19 letech náhle odešla. Měli jsme vybraný model, byl za slušnou cenu a hlavně - bylo u něho uvedeno - 19.7. u vás doma (objednávka byla 17.7.). Po dokončení objednávky a zaplacení zboží přišel e-mail s informací, že zboží je skladem a nic nebrání jeho dodání. Jaké bylo překvapení, když za další půlhodinu přišel další e-mail, že zboží bude dodáno 25.7., tj. za osm dnů! Pravda, objednali jsme dopravart, tj. dopravu až na místo a odvezení starého spotřebiče včetně odpadu, ale i tak je ta dodací lhůta nepřijatelná, pokud jde o zboží skladem a důležitý spotřebič. Odstoupili jsme od smlouvy, peníze byly vráceny celkem rychle. Je to bohužel moje druhá obdobná zkušenost s Datartem.

• Dobré jednání

dobrý den,jsem spokojený s obchodem Datart služby zboží velmi kladně hodnotím vše perfektní.

Dobrý den Vladimíre,

děkujeme Vám za kladné hodnocení, jsme rádi, že vše proběhlo perfektně!

Rychlost , spolehlivost.

• Levně
    • Rychle

• Rychlost, velký výběr.

Doporučuji.

Reakce obchodu DATART.cz

děkujeme za hodnocení, jsme rádi, že jste spokojení s naší rychlostí a výběrem!