• na stránkách je telefon a hodiny možnosti volání, ale nedovoláte se , ani mailem nikdo nekomunikuje,
    • zboží vracet nebudu, stálo by mě víc poštovné a nemám jistotu vrácení peněz

Vážený zákazníku,

v době vánočních svátků byla změněná pracovní doba a ve státní svátky bylo zavřeno.
    Kolegyně Vám psala e-mail s podrobnostmi k reklamaci na začátku ledna.

Vaše Dárkyla.cz

• nekvalitní materiál, přímo hadr

nekupovat

Vážený zákazníku,

jestliže Vám zboží nevyhovuje, nelíbí se Vám, nebo neodpovídá Vašim představám, můžete jej, samozřejmě, vrátit.

• zadne
    • nabizi zbozi,ktere neni schopny dodat,zrusila jsem objednavku,nebot zbozi ktere jsem si objednala ani do mesice nebyli schopny dodat,o navraceni penez zpet na ucet jsem si musela napsat!!

nebyla jsem spokojena-nedoporucuji ostatnim

Vážený zákazníku,

o tom, že zboží nebude dostupné, jsme Vás informovali.
    Vy jste potom zrušila zbývající část objednávky v systému. Při rušení objednávky prostřednictvím webových stránek je zde uveden i požadavek na uvedení čísla účtu, abychom Vám mohli peníze vrátit. To jste, bohužel, nevyplnila.
    Vzhledem k velkému množství objednávek, nejsme, bohužel, schopni dohledávat zrušené objednávky, které zákazník sám zrušil, avšak neuvedl číslo účtu.

Vaše Dárkyla.cz

• O žádných výhodách nevím,nakupovat v Dárkyla už nebudu.
    • Špatný návod na zprovoznění budíku Clocky, chyběl obrázkový návod,který měl být součástí balíčku.Špatně označená krabička.Zmatená výdejní doba před svátky na Křenové v Brně.Psali mě email,že nebudou před svátky vydávat a na svých webových stránkách bylo,že budou vydávat.

Nedoporučuji tento obchod.

Vážený zákazníku,

obrázkový návod k budíku neslibujeme.
    Informace o pracovní době před vánočními svátky jsme zasílali každému v e-mailu, který informoval, že je zboží připraveno k vyzvednutí na pobočce v Brně.

• Zboží, které jiní nenabízí
    • Nehledí na obchodní zákoník a na zájmy zákazníka

Objednal a dostal jsem projekční hodiny - dárek za poměrně velkou cenu - jen náhodou jsem zjistil před darováním, že je výrobek nefunkční. Funguje totiž jen po zapojení na adaptér, který však ani není specifikován v návodu (malý sešítek v angličtině)a ani není nikde uvedeno, že je třeba si jej (a jaký)k výrobku opatřit. Jsem přesvědčen, že původně musel být adaptér součástí balení, ale krabice byla do půlky natržená a z toho usuzuji, že byl již prodán a vrácen nebo zapojen na prodejně a bylo zapomenuto adaptér přibalit. Při telefonické reklamaci slečna evidentně nevěděla oč se jedná a jedinou radou bylo vrátit produkt zpět - což u dárku na poslední chvíli není právě vhodné.

Vážený zákazníku,

Adaptér není součástí balení.
    Zboží, které zasíláme zákazníkům, není předtím používáno, ani vystavováno.
    Zde byla opravdu jen možnost vrácení zboží, jelikož hodiny nesplňovaly Vaše představy.

Vaše Dárkyla.cz

• Výdejní místo v podstatě neřeší reklamaci, jenom vrací zpět.

Vážený zákazníku,

funguje to klasicky - vy odevzdáte zboží, z pobočky se zašle na hlavní sklad, kde se reklamace posoudí a vyřeší. Jedná se opravdu o klasický způsob řešení reklamací.

Vaše Dárkyla.cz

• zboží nevypadá jak na fotce
    • chyběly zobrazené dekorace

nekupujte tam nic

vážíme si Vašeho hodnocení.
    Pokud Vám zboží nevyhovuje, máte, samozřejmě, možnost jej vrátit.

Vaše Dárkyla.cz

• dodané zboží neodpovídalo fotografii, která byla uvedena při objednávce.

vážíme si Vašeho hodnocení.
    Jestliže zboží nevyhovuje Vašim požadavkům, nebo se Vám nelíbí, máte, samozřejmě, nárok toto zboží vrátit.

Vaše Dárkyla.cz

• vše, sklad v otřesném stavu, zboží krabičky poničené, rozdělané, na skladě bordel jak v tanku

Hnusný obchodní sklad, zboží naházené na jedné hromadě, poničené obaly, některé zboží i nefunkční...hnus nikdy více

vážíme si Vašeho hodnocení.
    Za situaci se velice omlouváme. Jsme si vědomi toho, že v období Vánoc nebyla naše výdejna v reprezentativním stavu.

Vaše Dárkyla.cz

• velký výběr, dobré ceny
    • odlošnost barev zboží na internetu a ve skutečnosti

drobnosti se dají zakoupit.
    dražší položky bych už nekupovala

vážíme si Vašeho hodnocení.
    Fota jsou pouze ilustrační. Při focení daného produktu mohou vzniknout odchylky z důvodu jiného osvícení, a dalších vlivů.

Vaše Dárkyla.cz

• Nediskrétnost, zboží (dárky) v průhledné fólii bez tašky není nejlepší volba..

vážíme si Vašeho hodnocení.
    Na pobočce jste si mohl o neprůhlednou tašku zažádat.

• nemohu posoudit
    • nedodržuje objednávku

Přišla mi pouze polovina objednávky. Zaplacena celá. Reklamace doposud nevyřízena.Byl to dárek k vánocům. Tento obchod bych nedoporučila.Nemám důvod.

vážíme si Vašeho hodnocení.
    Ve Vaší objednávce byly dva budíky a ty byly dle našeho systému odeslány. Jestliže Vám nepřišly oba dva, kontaktuje nás e-mailem ([email protected]), abychom mohli vzniklou situaci dořešit.

• najdete tam všechno
    • kvalita zboží neodpovídá popisu při nákupu

pokud přesně nevíte, jak výrobek od konkrétního výrobce vypadá, pak nedoporučuji nakupovat. Byla jsem kvalitou výrobku velmi zklamána.

vážíme si Vašeho hodnocení.
    Jestliže zboží nevyhovuje Vašim představám, máte, samozřejmě, možnost toto zboží vrátit.

Vaše Dárkyla.cz

• Výrobek jsem se rozhodla objednat zde, jelikož jsem ho jinde nenašla.
    • Zboží mi bylo dvakrát zasláno poškozené.

Zboží jsem dostala poškozené, tak jsem musela řešit reklamaci a odeslání balíku. I když jsem upozornila na to, že bylo poškozené, bylo mi zasláno úplně stejným způsobem - nikdo se nesnažil zboží zabalit více proti poškození (pokud náhodou bylo poškozené od výrobce, neměli zasílat). Po rozbalení jsem zjistila, že je výrobek poškozen zase, akorát na jiném místě. Proto jsem se rozhodla zboží vrátit. Bohužel mi bylo řečeno, že mi proplatí jen tu nejnižší cenu poštovného (dle jejich ceníku) a vůbec je nezajímalo, že jsem zaplatila více.. takže jsem s tím měla akorát starosti, nemám dárek a ještě na tom zřejmě prodělám. Bezva :) Tak tady už asi neeee!

vážíme si Vašeho hodnocení.
    K poškození došlo vinou dopravce. Proto měla být reklamace vytvořena u něj. Snažili jsme se vyjít vstříc zasláním nového zboží.
    Poštovné jsme vraceli dle pravidel nového obchodního zákoníku, tedy nejnižší možná částka z ceníku daného dopravce.

Vaše Dárkyla.cz

• Žádné,příšerná komunikace,na dané otázky jsem nedostala odpověd.
    • Musela jsem telefonicky zjistit odpovědi na mé otázky a samozřejmě se obchod prodražil!

Zkušenost strašná,zaplatila jsem dle podkladů ,které mi byly zaslány,došla upomínka,že zboží stále není zaplaceno/znovu přišly podklady k platbě,ale s úplně jiným variabilním symbolem/ ,přitom platba odeslána již 8.Poté bylo požadováno číslo účtu k dohledání platby, můj dotaz,zda byla platba dohledána dle čísla účtu,nebyl zodpovězen - odověd zněla - zrušili jsme duplicitní objednávku.NIKOMU TENTO OBCHOD NEDOPORUČUJI A VARUJI PRO STRAŠNOU VÝŠE POPSANOU ZKUŠENOST!

vážíme si Vašeho hodnocení.
    Měla jste u nás vytvořené dvě objednávky - duplicitní. Proto i po zaplacení Vám přišla výzva k zaplacení (tentokrát ke druhé objednávce a tudíž i s jiným variabilním symbolem).
    Tuto, druhou a nezaplacenou, objednávku jsme tedy stornovali a platí jen jedna objednávka.

Vaše Dárkyla.cz

• nekvalitní zboží za nízké ceny

obchod pro ty, kteří upřednostní nízkou cenu zboží před jeho kvalitou

Vážený zákazníku,

vážíme si Vašeho hodnocení a budeme se těšit na Váš další nákup.
    Jestliže Vám zboží nevyhovuje, je nefunkční, nebo nesplňuje Vaše požadavky, máte nárok na vrácení.

• Balení zboží

vážíme si Vašeho hodnocení.
    Jestliže bylo zboží zabaleno tak, že došlo k jeho poškození, můžete ho, samozřejmě, reklamovat.

Vaše Dárkyla.cz

• všechno- zboží je podvod, klamání zákazníků

V žádném případě nedoporučuji nikomu nakupovat v tomto obchodě.

děkujeme za hodnocení.
    Bohužel netušíme, na základě čeho soudíte, že je zboží podvod. V případě, že nastane problém, se snažíme zákazníkům vyjít vstříc.

Vaše Dárkyla.cz

Zbozi (z latky) dorazilo potrhane, na dvou mistech rozparane

vážíme si Vašeho hodnocení.
    Jestliže je zboží poškozené, máte možnost jej reklamovat. Rádi Vám vyjdeme vstříc a zboží vyměníme, nebo vrátíme peníze.

• CENY

Případá mi, že je v tomto obchodě většina zboží objednávána z levných obchodů z Číny, tak že asi pochybné kvality, což se mi i potvrdilo na objednaném zboží, ale s tím sem tak trochu i počítal vzhledem k ceně zboží. CENA odpovídá Kvalitě.

vážíme si Vašeho hodnocení.
    Jestliže se Vám zboží nelíbí, nebo Vám nevyhovuje, můžete ho do 14dnů vrátit.