• dlouha dodací lhuta

Vážený zákazníku,

vážíme si Vašeho hodnocení a omlouváme se za delší dodací lhůtu.

Vaše Dárkyla.cz

zboží kvalitou neodpovídalo objednávce, je nepoužitelné

Vážený zákazníku,

vážíme si Vašeho hodnocení.
    S dodacím listem jste obdržela i průvodní dopis, kde je přesně popsáno, jak postupovat v případě nespokojenosti se zbožím.

• bar

zboží jsem ještě nevyzkoušela, ale už jen to, že i přes zakoupený voucher si naúčtovali další poplatek, mě odradilo od dalších nákupů

• Nespokojenost se zbožím. vakuové pytle netěsní.

Jinak v pořádku, krom nevyhovujícího zboží.

Vážený zákazníku,

jedná se o zboží, s kterým jsou zákazníci skutečně spokojení. Může se však stát, že se mezi nimi objeví vadný kus. Je nám líto, že právě Vámi vyzkoušený pytel byl nevyhovující.Ovšem reklamace se Vám uznala a peníze se Vám vrátí.

Děkujeme za hodnocení.

Vaše Dárkyla.cz

• Na email s požadavkem na opravu automaticky generované objednávky reagoval zase pouze automat a k nápravě nedošlo.

Vážený zákazníku,

je nám líto Vaší špatné zkušenosti. Na emaily se snažíme odpovídat do 24 hodin. Je pravděpodobné, že systém stihl zareagovat dříve než my.

Vaše Dárkyla.cz

• Nelze se zbavit zasílání reklamních meilů

Vážený zákazníku,

reklamní emaily lze jednoduše odhlásit. Případně můžete na jeden email odpovědět, že si nepřejete další zasílání a my Vás z databáze smažeme.

Vaše Dárkyla.cz

Objednané zboží neodpovídalo popisu.
    Jednalo se o falešnou kopii originálního produktu, která nesplňovala nic, ze slibovaných vlastností. Na tuto skutečnost ale obchod neupozorňuje.
    Cena zboží naštěstí nebyla taková, aby mi stála za to, zabývat se jeho vrácením (šlo rovnou do smetí).
    Vím že teď hodnotím zboží, než obchod samotný. Ale už jen fakt, že tento druh zboží obchod odebírá, mi brání v jeho doporučení.

Vážený zákazníku,

pokud nejste se zbožím spokojen, máte jej možnost vrátit do 14 dní bez udání důvodu. Bohužel k velkému množství nabízeného a denně odeslaného zboží nejsme schopni veškeré zboží kontrolovat. Kontroly probíhají namátkově.

Vaše Dárkyla.cz

Samotný nákup proběhl v pořádku až do chvíle, kdy jsem si šla zboží vyzvednout. Na prodejně na Praze 4 prodavačky neodpověděly na pozdrav, na "prodejně" byl neuvěřitelný nepořádek. Prací koule byla špinavá (jakési hnědé žmolky připomínající modelínu).

• nabídnutá cenaP
    • Nebyl dodát český návod i přez urgenci
    • Maďarský návod je nepoužitelný

Nabídka byla korektní
    po zaplacení bylo zboží dodáno, ale bez českého návodu
    nedoporučím známých tento obchod
    Proč ne je zcela jasné ohledně nekomunikace s českým návodem

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a omlouváme se za nedodání českého návodu. Doufáme, že doposlaný návod Vám byl nápomocný.

Dárkyla.cz

• vacupytle jsou obyčejné, které koupíte na tržnici o polovinu lacinejí, asi to bude tím, že jezdí do stejného velkoskladu

Nejdříve se projděte po tržnici, pak něco nakupte.

Reakce obchodu Dárkyla.cz

velice děkujeme za nákup na našem eshopu.
    Pokud se Vám produkt neosvědčil, můžete ho samozřejmě u nás reklamovat.

Vaše Dárkyla.cz

• neschopnost řešení dotazů přes e-mail. Ani na jeden e-mail nebylo odpovězeno. Jen jednou mi přišel e-mail, že se mi nemohou dovolat a když jsem napsala tedy, kdy mám čas na řešení, tak žádná odezva.
    • Peníze v trapu, další zboží nikde.

Vážená paní,

k urychlení domluvy ohledně Vaší objednávky jsme se Vás snažili kontaktovat vícekrát telefonicky.
    Nicméně, první mail jste nám psala den po zpracování Vašich objednávek a při objednávání jste nám ani k jedné objednávce nenapsala poznámku. Proto jsme nemohli tušit, že všechny objednávky chcete poslat poštou, tedy i ty, u kterých jste si navolila osobní odběr v Brně.
    V žádném případě nejsou Vaše peníze v trapu, Vaše objednávky čekají k vyzvednutí v Brně na Křenové 19, jak jste si to navolila při objednávání.

Dárkyla.cz

• zboží dorazilo v jiné barvě než bylo uvedeno na vašich stránkách.Tudíž to nebylo mým přáním,a spokojená nejsem.

• pěkný výběr
    • zajímavé věci
    • slušné ceny
    • nekomunikatvnost
    • nulová odezva na objednávku

Tento obchod se mi líbil do té doby než jsem si objednal. Měsíc čekání a zboží nikde. Už vím kde jsi nikdy nic neobjednám.

• Osobni odběr Brno
    • Při reklamaci mi nebyli vraceny penize hotově,ale převodem,už je to asi tyden a penize nejsou na učtě.Jedna se o blbych 250kč,nechapu to?

Vážený zákazníku,

době, kdy jste zboží vracel, jsme měnili reklamační systém za novější verzi, proto trvalo vrácení peněz delší dobu. Za tuto nepříjemnost se omlouváme.

• komunikace

Přes špatnou a zdlouhavou komunikaci vše nakonec proběhlo do zdárného konce. Stále mne udivuje jak rychle prodejci reagují než z vás vymámí peníze, zpět to jde o poznání pomaleji a hůře. Jinak v celku průměrný obchod - udělá radost ale nenadchne.

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme, skutečně nastala chyba na naší straně. Budeme se velmi snažit, aby k podobným potížím již nedošlo. Zároveň Vám děkujeme za další objednávku.

• Pro mě zádné, naopak.
    • Nikdo se mi neozval jestli objednávka k vám dorazila nebo ne. Po tydnu jsem musela volat jestli je zakázka prajata a v jakem stadiu je. Pak už to dopadlo dobře.

Co si ne zařídíš to nemáš. Kdybych se ne ozvala zaplatíš cena zakázka by asi propadla, bůh ví co by se dělo.

Vážená paní Koutská,

z našeho systému chodí automaticky oznámení o přijetí objednávky. Zda Vám tento email nedošel, buď Vám spadl do spamu nebo byl Váš email špatně zadán.
    V každém případě, je nám líto, že máte špatné zkušenosti a doufáme, že nám dáte druhou šanci.

• - dlouhá dodací doba
    • - nefunčkní komunikace mezi obchodem
    • - neinformování o inventuře a tudíž asi o dalším 3 denním zpožděním což je nepřijatelné
    • - automatická registrace bez možnosti smazání a zasílání spamů!!!

Čekání a doufání jestli vůbec něco dorazí..

• -málo přesný popis konkrétního zboží pro objednání

Reakce obchodu Dárkyla.cz

jsme potěšeni Vašim nákupem na našich stránkách.
    Pokud máte typ, jak rozšířit a upřesnit popisek produktu budeme rádi, když nám návrh zašlete na [email protected].

Vaše Dárkyla.cz

Dlouhá dodací lhůta, zboží po 14 dnech stále nedorazilo!