• dodali mi jiné zboží a ještě se hájí tím,že nepochybili

Objednala jsem si zboží-rámeček na 4 fota, dorazil na 3 fota a ještě mi zákaznický servis tvrdí,že nepochybili,neuvěřitelné. Tento obchod bych nikomu nedoporučila

děkujeme za Váš názor.
    Vše ohledně Vaší objednávky jsme Vám vysvětlili prostřednictvím e-mailu.
    Dodali jsme Vám produkt, který byl na fotografii.
    Ano, je pravda, že název produktu byl fotorámeček se čtyřmi fotografiemi.
    Za toto jsme se Vám omluvili a nabídli, že rámeček můžete vrátit a vybrat si jiný rámeček, nebo vrácení peněz.

• velký výběr,ceny
    • hodně negativní hodnocení,nedodržení dodací lhůty

nic moc

děkujeme za Váš názor.
    Velice nás tato situace mrzí.
    Kolega zapomněl odeslat informaci o pozdějším dodání zboží. Napomenuli jsme ho a udělali jsme vše pro to, aby se tato situace již znovu neopakovala.

Vaše Dárkyla.cz

Dvě SMS zprávy mi oznámily v pátek 31.1. že mi bude zboží doručeno v pondělí 3.2. nehnul jsem se tedy z domu ave středu mi přišel email, že mám zboží na poště a poštovní schránce jsem neměl ani oznámení o uložení zásilky na poště v místě bydliště. Jaké bylo moje překvapení přesto že zboží bylo na dobírku na poště mě jej nechtěli vydat, že prý nemám oznámení o zásilce. Nevím co si o tom mám myslet.

děkujeme za Váš názor.
    Toto vše je problém dopravce - v tomto případě České pošty. Tato zkušenost nás velice mrzí.
    V příštím nákupu doporučujeme změnu způsobu dopravy.

Vaše Dárkyla.cz

• Neověřuje kvalitu zboží.!!!!

děkujeme za Váš názor.
    Pokud se Vám zboží zdá nekvalitní, můžete jej, samozřejmě, vrátit.
    Rádi Vám vyjdeme vstříc.

• prdící pytlík neprdí.
    • 1)svítící tkaničky jsem musela reklamovat
    • 2)15.4.20123 jsem si objednala stolní mini 3)bowling,ale zádná reakce.patně objednáno?
    • 4)háček v pohodě.

Nedívám se na firmu,ale na zboží,co mne zajímá,.Služby jsou v pohodě,ale nabízené zboží není vždy kvalitní.Prdicí pytlik neprděl,takžejsem s tím musela strávit čas,a pytlík za 90 kč vrátit.

děkujeme za Váš názor.
    Na vrácení zboží máte, samozřejmě, nárok.
    Za prdicí pytlík jste dostala zpět peníze i s poštovným, stolní bowling jsme odesílali hned druhý den od objednání.
    Věříme, že je vše v pořádku.

Vaše Dárkyla.cz

• Zboží dorazilo poškozené, bylo mi zasláno nové, které je rovněž poškozené podobným způsobem.

děkujeme za Váš názor.
    Mrzí nás tato zkušenost s našim obchodem.
    Doufáme, že nyní je vše již v pořádku a vyřešeno k Vaší spokojenosti.
    Učinili jsme nápravu, aby podobná situaci již nenastala.

• -příznivá cena za produkt
    • -delší dodací doba
    • -dodáno jiné zboží než bylo objednáno (2x po sobě)

-zkušenost negativní, ale snad ojedinělá

děkujeme za Váš názor.
    Velice nás tato zkušenost mrzí. Věříme, že je vše již v pořádku a uděláme vše pro to, aby se tato situace u dalšího nákupu neopakovala.

Vaše Dárkyla.cz

• nedodrzovani pracovni doby!!! (30min pred koncem otviraci doby na pobocce nikdo nebyl)
    • nezvedani telefonu
    • error na strankach-nekolik dni nebylo mozne zbozi objednat
    • nereagovani na maily

Darkyla je zatim nejhorsi on-line obchod, kde jsem nakoupila, duvody: nedodrzovani pracovni doby!!!
    nezvedani telefonu
    error na strankach-nekolik dni nebylo mozne zbozi objednat
    nereagovani na maily
    V Brne jsou urcite serioznejsi a spolehlivejsi eshopy, ktere maji i lepsi mista pro vyzvednuti zbozi

Děkujeme za Váš názor.
    Velice nás tato zkušenost s našim obchodem mrzí.
    Kolegyni na výdejně jsme napomenuli. Tato situace se již nebude opakovat.

Vaše Dárkyla.cz

• Mimo to, že výdej a sklad je v místě bydliště jsem nic nenašel.
    • Nedá se spolehnout na to, že produkt bude odpovídat inzerovanému účelu.

Dají se koupit jen tretky, na kterých se nedá nic zkazit. Kupujte pouze věci za pár korun u kterých vám nebude vadit, že je hned zahodíte, nebo je budete muset předělávat, protože reklamace je otravná komplikace. Rozhodně se nespoléhejte na to, že by to mohl být pro někoho dárek. Zboží v mnoha případech odpovídá vzhledově, ale ne parametry a málokdy kvalitou.

děkujeme za Váš názor.
    Jestliže se Vám zboží nelíbí, nebo nevyhovuje Vašim představám, můžete jej, samozřejmě vrátit.
    Zboží, které máte ve Vašich objednávkách, se nám k reklamaci nevrací. Je tedy možné, že se jednalo o nevydařený kus, což nás velice mrzí.

• Dobré slevy
    • Dobré zboží
    • Špatná aktualizace webových stránek

Chtěla jsem udelat radost,ale bohuzel diky spatne aktualizaci na straně darkyla,jsem objednala zbozi, vse bylo v poradku a za par dni mi prisla zprava,ze zbozi nebylo na sklade a musim cekat do Dubna. Jinak maji dobre slevy,ale až mi dorazí tento darek, jiz nikdy nebudu zde nakupovat,aby se toto nestalo.
    Kazdy ma jiny zkusenosti, tak proc si to nezkusit.

děkujeme za Váš názor.
    Bohužel se občas stane, že nás dodavatel nekontaktuje, že nemá některé zboží dostupné a my to zjistíme až na základě objednávky.
    Velice nás tato zkušenost mrzí a doufáme, že na nás kvůli této zkušenosti nezanevřete.

Vaše Dárkyla.cz

• - poměrně dost velký výběr zboží.
    • - těžko se dá orientovat ve velkém množství podsekcí
    • - dlouhá doba dodání, která neodpovídá informacím na webu, zboží zatím nemám

Zboží jsem objednala 27.12., vše skladem!!, dle informací na webu měla být expedice 30.12., u mne 31.12. Ani po 10 dnech zboží nemám, u svého účtu stále stejná hláška "objednávka se zpracovává", krom automatického potvrzení objednávky žádná komunikace z obchodu :-(

Vážený zákazníku,

v době vánočních svátků jsme objednávky neodesílali.
    Objednávku jsme odeslali v lednu, jak jen to bylo možné.
    Za špatnou informovanost se velice omlouváme a uděláme vše pro to, abychom zákazníky informovali správně.

• velký výběr
    • zajímavé věci
    • rozumné ceny
    • bohužel zboží dorazilo v nefunkčním stavu

zatím obchod nedoporučuji, zatím nevím jak dopadne reklamace, jak pružně a vstřícně bude řešena

Vážený zákazníku,

za zaslání nefunkčního zboží se velice omlouváme.
    Věříme, že byla reklamace vyřízena k Vaší spokojenosti.

Vaše Dárkyla.cz

Objednávka byla odeslána a přijata do systému o 5 dní dříve než uvádí obchod. Řešili jsme že zboží bude odesláno později protože to co svítilo skladem není... po 20minutách už zase bylo tak že to tedy odešlou... Nakonec to skončilo že to kůli čemu se to pozdrželo tak v tom balíku nebylo. (do dnes nedorazilo - je to přes 14 dnů od jejich objednávky).

ze začátku komunikace celkem dobrá, ale když jsem hned po obdržení balíku podal reklamaci že mi to nedorazilo kompletní tak mi pani suveréně do telefonu řekla že na reklamaci mají ze zákona 30dní.
    Ale abych nekřivdil, nějak to poposrčila a za chvilku mi přišel e-mail že to doposílají...

Vážený zákazníku,

ano, objednávku jsme přijali opravdu dříve - tj. 16.12.2013.
    Bohužel se v období vánočních svátků mohlo stát, že brigádníci, kteří balíčky balili, zapomněli do balíčku některé zboží z objednávky přiložit.
    Toto nás, opravdu, mrzí. Budeme se snažit o přísnější kontrolu balíčků, které odesíláme.
    Doufám, že je nyní již vše v pořádku.

Vaše Dárkyla.cz

• 1. Záruka dodání do Vánoc - Zboží jsem objednávala 15.12., žádala jsem o dodání do 17.12. Vše podle internetových stránek bylo na skladě. Přesto zboží bylo odesíláno až po spoustě telefonátech 20.12., tudíž do Vánoc nemohlo dorazit a musela jsem si pro něj dojet sama (100 km)!
    • 2. Komunikace žádná - vše zboží bylo skladem. Přesto zboží nebylo v požadované barvě a od pondělí do pátku se nikdo neozval a nenabídl jinou barvu!
    • 3. Nekvalitní zboží
    • - lokátor klíčů - ze 4 ks - 3 kusy pípají neustále. Místo reagování na pískání, reagují na tv, radio, mobil, kýchnutí, ...
    • - lampiony štěstí - přišly potrhané

Tento obchod nemohu doporučit!

Vážený zákazníku,

tato situace nás opravu velmi mrzí.
    Uděláme vše pro to, aby podobná situaci již nenastala.
    Zboží, které nefunguje a je poškozené, můžete, samozřejmě, zaslat zpět k reklamaci, my Vám rádi zboží vyměníme za nové.

• Ceny, web
    • Zboží jsem si objednala, před víc než týdnem, dodnes mi nepřišla žádná reakce obchodu na nákup, vadí mi neinformovanost

vážíme si Vašeho hodnocení.
    Objednávku jste si vytvořila v době vánočních svátků a odesílali jsme ji, jak jen to bylo možné, tedy první týden v lednu.
    Věříme, že i když jste zboží obdržela později, jste s ním spokojená.

Vaše Dárkyla.cz

• při platbě předem si u vyzvednutí nezkotrolují totožnost????

vážíme si Vašeho hodnocení.
    Nikdo kromě Vás nezná informace k Vaší objednávce.
    Určitě ale zvážíme zavedení kontroly totožnosti a tímto Vám děkujeme za námět k zlepšení.

Vaše Dárkyla.cz

• Zboží jsem musel urgovat, protože nedorazilo a na webových stránkách byl nereálný termín dodání zboží.

Nesolidní jednání.

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme za mylné informace a delší dobu dodání.
    V období Vánoc nebyly některé termíny opravdu reálné.
    Budeme se snažit, aby obdobná situace již znovu nenastala.

Vaše Dárkyla.cz

• s nakupem nejsem spokojena, protože v informacích je uvedeno, že sada obsahuje 3 masky, ale mě přišla malá krabička s 1 maskou.

S nakupem nejsem spokojena, protože v informacích je uvedeno, že sada obsahuje 3 masky, ale mě přišla malá krabička s 1 maskou. I na obrázku je vyobrazena velká krabička, která obsahuje 3 masky.

vážíme si Vašeho hodnocení.
    Za toto pochybení se velice omlouváme. Kolegyně, pravděpodobně, zapomněly poslat zbylé dva kusy.
    Kontaktujte nás, prosím, na e-mailu [email protected] a my Vám zbylé dvě masky rádi pošleme.

Vaše Dárkyla.cz

• Zboží objednané již před 13 dny mi dosud nedorazilo. Komunikace žádná. Třikrát jsem volal na číslo eshopu a psal email, ani v jednom z případů se mi nedostalo odpovědi.

Vážený zákazníku,

pozdní dodání z naší strany nás velice mrzí.
    Došlo k chybě z naší strany. V systému jsme neměli uvedený správný počet kusů zboží z Vaší objednávky a museli jsme je objednávat u dodavatele.
    Tím se doba dodání prodloužila.
    Velice se za případné komplikace omlouváme.

Vaše Dárkyla.cz

• Zboží jsem objednala již 15.12, s garancí dodání do Vánoc, ale zboží dorazilo až 27.12.

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí, že objednávka přišla až po Vánocích. V e-mailu potvrzujícím přijetí objednávky jsme Vám psali předpokládané datum odeslání 25.12.2013, protože jsme neměli některé položky skladem. Objednávku jsme odesílali dne 22.12.2013.
    Odeslali jsme ji jak jen to bylo možné. Snažili jsme se, aby objednávka dorazila do Štědrého dne.
    Bohužel, dopravci nebyli schopni v důsledku obrovského nárůstu balíčku doručit objednávku klasicky do druhého dne.