• Zatím mi nic nepřislo
    • Dlouhá doba dodání
    • Zboží není skladem

Po přečtení recenzí tady se děsím. Objednávka provedena před třemi týdny. Předpokládané dodání minulý týden. Objednala jsem věc v domění, ze nakupuji na českém e-shopu, tudíž zboží přijde v čas. To jsem mohla tu samou věc koupit na AliExpress, ještě levněji než zde, a mít ji už touto dobou doma. Nicméně nepřestávám doufat, źe jak tvrdila paní operátorům, zboží dojde zítra k nim a následně pak i ke mě.

• Zásilka přišla celkem rychle
    • Objednal jsem si Ochranná folie na sporák 4ks přišlo mě 1 kus
    • Objednal jsem radši z ebay za 60kč

Nedodoporučuji tento obchod.Nespolehlivý

• Čekat měsíc na vyřízení objednávky ? To si snad děláte srandu ! Radši jsem udělala storno objednávky.

Z mé strany nedoporučuji.

• - vstřícní a komunikativní
    • -rychle vyřešili problém pošty se ztraceným balíkem
    • -nic

po mé zkušenosti obchod doporučuji

• - nevystavují faktury

Nejsou schopni mi zaslat fakturu. V balíčku faktura nebyla. Na email nereagují. Při telefonické urgenci mi řekli, že mi ji hned zašlou a stále neposlali.

• Rychlé a bezproblémové dodání
    • Kvalita výrobku

Objednávala jsem zázračný hrneček souhvězdí. Kvalita hrnku je super a celkově dodání bylo neuvěřitelně rychlé, vzhledem k vánočnímu provozu. V sobotu objednáno, tentýž den předáno doručovací společnosti, v pondělí jsem již zboží držela v ruce:-).

• - - Datum dodání 3x posunut a dodání v nedohlednu (vždy jen předpokládané datum)
    • - Příšerná komunikace s více než jednou operátorkou.
    • --> ublížená operátorka, jakoby si člověk stěžoval na její osobu a ne na dodání zboží,
    • --> dávání zbytečných rad co by kdyby( nepodložené rady, které využít ani nejdou, a které jsou dávány zpětně)
    • -->ohrazování se a schovávání se za jejich dodavatele

Příšerná zkušenost, velké zklamání, naštvání....důrazně NEDOPORUČUJI

• zboží nepřišlo,peníze nevrátili a nekomunikují

NEDOPORUČUJI OBCHODOVAT.Oznamuji vše policii ČR

Reakce obchodu Dárkyla.cz

při vytvoření objednávky Vám ihned zasíláme email. Po celou dobu Vás o každém kroku informujeme. Pokud Vám emaily nechodí, je možné že je máte v nevyžádané poště.

Rozhodně nejsme podvodníci. V případě, že chcete objednávku stornovat a vrátit peníze, není to pro nás problém.

Věřím, že došlo k nedorozumění a příští nákup proběhne v pořádku.

Hezký den,

tým e-shopu Darkyla.cz

• rychlá bezproblémová komunikace
    • dobrá informovanost a včasný přehled o stavu objednávky i reklamaci
    • rychlé vyřízení odtoupení od smlouvy
    • velice rychlé vrácení peněz na účet
    • polovinu zboží vráceno
    • číslovaní velikostí příliš neodpovídá klasickému evropskému standartu
    • nekvalitní materiály i střihy velice nevalitní zpracování dámského oblečení

komunikace se zákazníkem a rychlost reklamací či bezproblémové vrácení peněz je velkým pozitivem, ale bohužel vzhled a kvalita zboží (dámského oblečení) velké zklamání.

Reakce obchodu Dárkyla.cz

u každého produktu je uvedena tabulka velikostí. Před objednáním je třeba se přeměřit a poté zvolit velikost.

Snažíme se veškeré oblečení fotit no postavě pro představu. Oblečení je spousta, proto to trvá.

Samozřejmě máte nárok na vrácení zboží, nebo reklamaci.

Hezký den,

tým e-shopu Darkyla.cz

• Výborná komunikace.
    • Bunda moc krásná,jen jsem neodhadla velikost.
    • Výměna zboží proběhla v naprostém pořádku a především super rychle.

Stoprocentně doporučuji!!!

Dobrý večer beruško,

Děkujeme Vám za krásné hodnocení. Jsme velice rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojená.

tým e-shopu Dárkyla.cz

Kupoval jsem jen drobnost, konkrétně vakuové pytle, vše proběhlo na výbornou. Díky

Dobrý večer Ondro,

Děkujeme Vám za krásné hodnocení. Jsme velice rádi, že jste s nákupem u nás byl spokojený.

tým e-shopu Dárkyla.cz

• Zboží dobře zabaleno. Rychle dodáno.

Doporučuji tento obchod

Dobrý den Jano,

děkujeme Vám za krásné hodnocení. Jsme velice rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojená.

tým e-shopu Dárkyla.cz

• Rychlost dodání u produktů skladem
    • Vizuálně hezky zabaleno a probaleno
    • Kvalita výrobků

První nákup vyšel napůl. Jeden výrobek přišel poškozený ale reklamace mi byla uznána hned v den dodání bez žádných potíží. Jakožto kolega z oboru ehopu dávám palec nahoru ....

Dobrý večer Honzo,

děkujeme Vám za hodnocení. Kontaktovali jsme dodavatele s chybou, která se stala a věříme, že bude vše napraveno aby k takovým chybám nedocházelo.

tým e-shopu Dárkyla.cz

• Děkuji moc za krásné šaty:) Tento obchod doporučuji i zboží přišlo v pořádku....

Super obchod i rychlé dodání :)

Dobrý večer Šmoulinko,

tým e-shopu Dárkyla.cz

• Zboží nekvalitní, jejich dodavatel je Aliexpress, takže jestli chcete zbytečně namísto 1dolaru zaplatit 500Kč ve slevě :-D je to ten pravý obchod.
    • Oblečení o tři čísla menší (čínské míry), halenky očividně vyrobeny z recyklovaného plastu prostě příšerné
    • Jak se postaví k navrácení zboží uvidíme.

Hnus

Dobrý večer Lucie,

děkujeme Vám za Vaše hodnocení.

Našim dodavatelem rozhodně není Aliexpress.
    U každého produktu je uvedena tabulka velikostí. Před objednáním je třeba se přeměřit a poté zvolit velikost.

Materiál oblečení je také vždy uveden u daného produktu.

Samozřejmě máte nárok na vrácení zboží, nebo reklamaci.

• Absolutně nic!
    • Objednal jsem si zboží a přišel mi totálně rozbitý výrobek. Obratem jsem odstoupil od kupní smlouvy a požadoval navrácení peněz. Nejen, že se ani neomluvili, ale ani nevrátili celou částku peněz, kterou jsem zaplatil! Když jsem se dožadoval o navrácení kompletní částky, neobtěžovali se ani odpovědět!!!

Již nikdy více! Nekvalitní výrobky a arogantní jednání!!!

Dobrý večer Marku,

děkujeme Vám za recenzi.
    Není zde uvedeno číslo objednávky, nezjistím tedy jaké řešení s Vaší reklamací bylo.

Samozřejmě s Vámi tento problém můžeme řešit. Můžete nás kontaktovat na emailu [email protected] . Odpovídáme každý den na všechny emaily. Není tedy možné, že bychom Vás nekontaktovali.

tým e-shopu Dárkyla.cz

• Bála jsem se, podle recenzí zde na stránkách, jak dopadne má objednávka, protože jsem se recenze přečetla až po vytvoření objednávky.
    • Včera jsem si vyzvedla balíček na poště (ráda si vyzvedávám balíčky na poště, aspoň se projdu, jinak pořád sedím u počítače), a musím říct, že jsem velmi spokojená.
    • Objednala jsem si Black mask - slupovací pleťovou masku, ještě včera večer jsem ji vyzkoušela, podle přiloženého návodu, a s výsledkem jsem taky moc spokojená.
    • Nemám nic co bych vytkla.
    • Nic.

Já osobně jsem s nákupem a s dodací lhůtou velmi spokojena. Objednané zboží přišlo dle mého očekávání, moc děkuji.

Dobrý večer Ingrid,

Děkujeme Vám za milou recenzi.

Jsme velice rádi, že jste nedala na špatné recenze a objednávku nestornovala.

Udělala jste si vlastní názor. Dostáváme špatné recenze hlavně z důvodu toho, že si zákazníci nepřečtou zda je zboží skladem a podobně.

Budeme velice rádi když u nás budete nakupovat i nadále :-).

tým e-shopu Dárkyla.cz

• Komunikace celkem ujde(snad jediné plus)
    • Objednávala jsem si "Black mask slupovací pleťová maska v tubě 60g". Nejen, že přisla zmuchlaná krabička (ve, které se tuba nachází), ale přišla i úplně jiná maska než je na stránkách. Maska absolutně nefunguje, pleť pouze vysuší a zde to končí. Objednala jsem si i originál Pilaten a ta fungovala perfektně. (nečekala jsem od té masky, že bude fungovat dokonale jako originál, ale čekala jsem alespoň nějaké meší výsledky a né to, že po použití bude moje pleť jako sahara)

Už nikdy zde nic nekoupím.

Dobrý večer,

děkujeme Vám za Vaši recenzi.

Samozřejmě zboží nezabalíme, když je krabička poškozena. Bohužel neovlivníme dopravce, jak s balíčkem zachází.

Není bohužel možné ovlivnit ani to, jak bude maska působit když je spousta typů pleti.

tým e-shopu Dárkyla.cz

• Nejdříve jsem měla problém s doručovatelem, tak mi i telefonicky odpověděli
    • Doručovací sjednaná služba stála za nic.
    • Objednala jsem si rámeček na 12 fotografií, dorazil na 9 fotografií, samozřejmě za cenu toho dražšího.

Sice vám odpoví na email a třeba i zavolají, ale nemusíte očekávat zboží které jste si objednali a s doručovací službou počítejte doručení místo 3-5 dní na týden a déle.

Dobrý večer,

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení.

Bohužel není možné ovlivnit doručování zásilky. Doručovací společnost zásilku převezme a poté Vás kontaktuje.

Doba předpokládaného naskladnění zboží je uvedena na webu u produktu a o stavu objednávky vždy kontaktujeme na email.

Pokud nedopatřením dojde k chybě v objednávce, můžete nás kontaktovat a samozřejmě budeme řešit reklamaci.

tým e-shopu Dárkyla.cz

• Trochu jsem se bála dle recenzí tady, jak bude má objednávka vypadat, až příjde, jelikož jsem recenze na tento eshop našla až po vytvoření objednávky. Dnes mi kurýr balíček dovezl, jsem spokojená, nemám nic co bych vytkla.

Já osobně jsem s nákupem, s dodací lhůtou spokojena. Objednané zboží přišlo dle mého očekávání, moc děkuji.

Dobrý večer Pavlínko,

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Jsme rádi, že jste si o nás udělala obrázek sama a nedala na špatné hodnocení.

Ještě jednou velké DÍKY!