• Neseriózní jednání
    • Vyhrožování pokutou 1000 kč za nepřevzetí zásilky
    • Podpoře se nelze dovolat

Neseriózní eshop. Nelze se dovolat. Vymáhání zaplacení nepřevzaté zásilky. Vyhrožují pokutou 1000 Kč!!!!!!!!!
    Nic nekupovat! pozor na ně.

• Neserióznost

Velice neseriózní přístup. Objednávka byla odeslána až 10-12 den, přičemž píšou 3-6 dní.
    Kvalita zboží příšerná. A ikdyz jsem zbozi reklamoval ale peníze nedostal, obchod jej už zvesela prodava dal. Dovolání se na linku a vyřešení reklamace je už malý zázrak. Vrácení peněz už sen. Pořád jen ty samé vymluvy, já nic předám to kolegovi.... Sice mi už došel email o zaslání peněz, ale před týdnem...
    Prosím všechny poškozené aby se mi ozvali na email [email protected] ,s právníkem řešíme další kroky. S pozdravem Szijjárto

Reakce obchodu Dapeo.cz

po celé kontrole kdy jsem to řešil jsem zjistil že vy jste psal tuto recenzi 31.8.2019 ale platba vám již 27.8 Byla vrácena nevím tedy kde se stala chyba.?

Děkuji

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• spolehlivé dodání
    • spokojenost
    • Rychle dodání, výborná komunikace, jeden den objednáno, druhý den tady. A přes Zasilkovnun i levná doprava
    • Vše proběhlo podle mých představ.

Neuvěřitelný super nákup. bál jsem se kvůli recenzím ale super předem jsem zavolal paní semnou udělala objednávku přes telefon. no a druhý den jsem měl zboží na zásilkovně opravdu skvělý. není vůbec potřeba se bát protože tohle je super nákup

Velmi neseriózní jednání internetového obchodu. Zboží zaslali úplně jiné než jsme si objednali,jinou barvu kufru na kolečkách,aniž by nás o tom informovali dopředu. Obchod nekomunikuje,nelze se tam dovolat ani jakkoliv nereaguje na e-mail. Poslali jsme e-mail o odstoupení kupní smlouvy,zboží nejspíše vrátíme zpět,abychom to stihli do lhůty 14 dní a pokud peníze nevrátí zpět,budeme řešit přes ČOI. S takovým jednáním respektive nejednáním jsem se ještě nesetkala a to objednávám poměrně často přes internet. Už nikdy více.

Reakce obchodu Dapeo.cz

jestli vám přišel model který jste měl objednáný jen jiný vzor tak to máte napsáno v každém popisku produktu že foto je inlustrativní a že je stejný jen model a velikost a barva ale vzor kufrů se může mírně lišit. v případě že nemáte zájem o kufry můžete vrátit na naší adresu po vyplnění reklamačního formuláře.

• Obchod, reklamácia
    • Obchod, reklamácia

Na stránke dapeo.sk som si pred pár dňami objednal FM transmitter do auta. Po preberaní zásielky a následnom rozbalení som zistil, že samotný produkt už bol niekym iným používaní podľa viditeľných znakov a to (škrabancov a miernom odrení). Hneď v ten deň som písal o odstúpení od zmluvy a následnom vrátení peňazí... Reakcia mi prišla samozrejme rýchlo a sami mi ponukly odstúpenie alebo reklamáciu. Na ich stránke som následne chcel vyplniť formulár čo po následnom odoslaní mi ukázalo chybu (ERROR). Tak som im znova písal, a reakcia prišla až o pár dni... Prosili má aby som to znova skúsil (samozrejme že to stále nefungovalo). Podľa recenzií je vidieť, že tento internetový obchod je len podvod. Čo je samozrejme moja chýba, že som nevyhladal recenzie a hodnotenia od zákazníkov. Počkám ešte 1 deň a následne nahlasujem tuto stránku na urady. Inšpekcia vám trochu prekope základy.

Reakce obchodu Dapeo.cz

to nám je velmi líto ale reklamační formulář je plně funkční nyní otestován a vše funguje jak má. Ohledně produktu tak vše je od dodavatele nové a nepoužité z naší strany posíláme vždy nové zboží. A samozdřejmě máte nárok na výměnu zboží nebo vrácení platby. Bohužel takle to nevyřším protože nevím ani vaše číslo objednávky a ni vaše jméno abych vyřešil váš problém. A po prohledání emailu bylo nalezeno že jste nám nedodal číslo účtu kam vaší platbu vrátit ten nám prosím zašlete a platba bude vrácena.

Já se bohužel musím přidat k ostatním, objednala jsem si sadu kufrů a ihned zaplatila, dostatečně s předstihem před dovolenou. Když mi ale zboží nepřišlo ani po více než týdnu, tak jsem jim napsala, že objednávku ruším a že si objednám u spolehlivějších dodavatelů. Na to mi bylo okamžitě odpovězeno, že je balík na cestě. Když zboží přišlo, tak to bylo katastrofa, totální čína včetně materiálu, zpracování a smradu. Kufry jsme tedy osobně vrátili s tím, že nám budou do týdne vráceny peníze. Už je to více než 14 dní a ani peníze, ani žádná komunikace. Takže počkám na zákonnou 30 denní lhůtu a pak pokročím přez patřičné úřady. Vidím, že kdyby to udělal každý zde co byl podveden, tak by dostali asi slušný flastr. Takže nebojte se bránit své peníze a ostatní před tímto eshopem!!!!

Reakce obchodu Dapeo.cz

Nyní jsme prověřil váš problém a bylo zjištěno že vám již duvno byla platba poslána za váš kufr který byl osobně donešen k nám na adresu.

Děkuji

1.7. jsem si objednala zboží a zaplatila jej. Kromě automatického e-mailu o přijetí objednávky už komunikace žádná. Psala jsem i na [email protected] a odpověď opět žádná. Skoda ze jsme si recenze neprecetla dřív, zřejmě podvodný e-shop!

Reakce obchodu Dapeo.cz

Z naší strany vám bylo posláno že bohužel zboží se již před vámi vyprodalo a částka 189Kč vám byla vrácena přes platební bránu na váš bankovní účet.

• Ryhlost doručení
    • Informovanost

Ja děkuji za nákup vše proběhlo jak má. Přesně jak si představuji.

• vše super

Jsem tak spokojená že to sem musím napsat opravdu děkuji za nákup!

• Kvalita zboží

Včera mi dorazilo zboží a musím říct že jsem s tím maximálně spokojenej rychlost doručení a kvalita zboží a služeb na úrovni super moc děkuji

• Podvodných obchod
    • ...
    • Podvodných obchod

Měsíc čekám na zboží, mělo být dodané do 3 dnů a nic. Peníze ani po urgování nevráceny!! Budu nahlašovat PČR. Bude nás jistě více a nebude se tedy jednat o pouhý přestupek.

Reakce obchodu Dapeo.cz

je nám líto že máte problém s objednávkou můžete prosím napsat na [email protected] aby se váš problém vyřešil bohužel takhle nezjistíme ani číslo vaší objednávky aby se to vyřešilo.
    Děkuji

Za mě vše OK chci aby zákazníci věděli že je to u tohoto obchodu v pořádku

• Vrácení produktu bez problému

Musím s epodělit se zážitkem u firmy dapeo objednal jsem si sluchátka které teda dorazili bleskurychle bohužel nebyli funkční. Tak jsem zavolal na zákaznickou podporu kde mi bylo řečeno že nemusím posílat produkt zpět ale že mi okamžitě posílají nové zboží. To bylo neuvěřitelné druhy den sluchátka dorazila plně fukční.
    Děkuji za super obchod

• Vše v pohodě

Za mě proběhlo vše jak má takže super a děkuji

Za mě bylo vše podle mých představ přišlo to hned a v pořádku takže za mě doporučuju

• Vyřešení problému

Dobrý den, chci říct že dnes jsem napsala na email který je v níže uvedený recenzi na [email protected] a tam teda jsem dostala ihned odpověď že mi bude vrácena platba express a platba se mi teď připsala na účet takže mě to pomohlo jsme ráda že se to takhle vyřešilo. Napište tam taky očividně s tím neco opravdu dělají :)
    Dana

Reakce obchodu Dapeo.cz

děkujeme a ještě jednou se omlouváme za vzniklé problémy opravdu kdo má problém se ozvěte na [email protected] kde se naše kolegyně tomu pověnuje a ihned vrátí platbu.

• Recenze byla smazána z důvodu duplicitního hodnocení.

• nekvalitni zbozi
    • cekam na penize

dobry den jen chci napsat dnes jsem obdrzela zbozi,ktere je vadne budu ho posilat zpet,ale jak tady ctu penize nevraci a tedy nebudu mit ani zbozi ani penize tak doufam,ze nebudu muste resit u nas na policii kde delam dekuji Blazkova prosim jestli jste take naleteli sepiseme spolecne udani

Reakce obchodu Dapeo.cz

v případě problému prosím napište na email [email protected] kde to s vámi ihned vyřeší a bylo vše v pořádku.

Děkujeme