• místo nového zboží vám klidně dodají použité bez varování
    • nevrátí vám peníze po reklamaci
    • ČOI na ně nemůže, takže pokud to nedáte k soudu, projde jim všechno! A kdo by se soudil pro 6 stovek?
    • spoléhají na to, takže pozor na ně!!!

Nevrací peníze po reklamaci zboží a vrácené zboží už nikdy neuvidíte. Stěžoval jsem si na ně na České obchodní inspekci a ta mi odpověděla, že je za jejich protizákoné jednání nemůže žádným způsobem perzekuovat !!!

POZOR NA DAPEO.CZ a zrušit Českou obchodní inspekci! Darmožrouti placení z našich daní, kteří jsou naprosto k ničemu!

S pozdravem Jan Ambrozek

• Špatný produkt po dodáni
    • Neochota řešit reklamaci po chybě z jejich strany
    • Špatná kumunikace
    • Amatérský přístup

Koupil jsem si produkt u této firmy. Čekání na produkt bylo o dost delší než je normální a když prislo, tak poslaly špatný produkt o více než 50 % levnější než jsem chtěl a hlavně nekvalitní. Po zadání reklamace , který chtějí řešit pres email, který není ani přímo jim ale zásilkové službě tak jsem zavolal na objednávky a tam melou stále jedno a to samé a nedokáží kompetentně vyřešit jejich chybu. Od této společnosti nekupujte ani švába v plechovce protože by vám poslaly slona a ještě k tomu bez plechovky. Jsou to amateři a měli by si na ně došlápnout v dnešní konkurenci by to měli zavřít spálit a ještě rozfoukat

• Bylo mi zasláno špatné zboží, které bylo obratem vráceno. Je to už více než měsíc kdy se snažím z daného obchodu dostat peníze zpět. Na emaily nereagují, do telefonu slibují. Opravdu vřele nedoporučuji!

Na emaily nereaguji, do telefonu slibují. Na peníze čekám přes měsíc. Opravdu vřele nedoporučuji!

• Levné ceny rychle dodani

Tak za mě mohu doporučit, zbozi došlo rychle, nepoškozené v pořádku..
    Nemohu si na obchod stěžovat a hodnotím kladné..

• Zboží posláno včas
    • Neschopnost vyřídit reklamaci

Již cca 2 měsíce čekám na vyřízení reklamace a stále nic. Eshop sice odepisuje na maily ve smyslu, že reklamace se "urgentně" vyřizuje, ale výsledek žádný...

• Kvalita produktu
    • Vstricny kuryr

objednal jsem v pondeli a ve stredu u me. Za me spokojenost. Produkt prisel ok

• Rychlost doruceni

Za me super chapu zr ve velkem objemu se muzou stat lroblemy proto davam recenzi i dobrou nez jen spatnou ddkuji moc za obchod

• S docela velkým předstihem jsem objednala a zaplatila předem na tomto obchodu vánoční dárky, které však nedorazily. Po vánocích jsem tedy objednávku zrušila s požadavkem vrácení peněz. To však neproběhlo, po měsíci jsem znovu urgovala, společnost však neodpovídá na e-maily. Nákup zde rozhodně nedoporučuji. K.

Nesolidní obchod - nedoporučuji.

Poslali jiné zboží než uváděli.
    Již je to 3 týdny od uznání reklamace že vrátí peníze.
    Peníze stále nevrátili. Již jsem urgovala mail i telefonicky.

• na internetu měli u zboží uvedeno "skladem" i "dodání do vánoc garantováno". Zboží nikdy nedorazilo, údajně skladem nebylo.
    • po téměř dvou měsících od objednání konečně vrátili peníze, nicméně jsem se musel sám ozvat.... několikrát
    • žádná omluva, kompenzace, nic

Nejhorší eshop, na kterým jsem kdy za svůj život nakupoval. Nikdy jsem nikde nezažil, aby měli zákazníky takhle "na háku".

• žádná
    • velké zklamání
    • nevrácení peněz
    • nulová komunikace

V půlce listopadu jsem na tomto webu objednala hračky na vánoce. Jelikož nebyly funkční ihned jsem vyplnila formulář o odstoupení o smlouvě a zaslala zpět. Bylo mi písemně sděleno, že peníze obdržím do dvou týdnů. Po měsíci jsem jim napsala mail, na který nikdo do teď neodpověděl.
    Takže pokud někdo neví co s penězi, vřele doporučuji nakoupit zde.

• Komunikace ok
    • Skvělý ceny

Neuvěřitelná rychlost dodání objednáno jeden den a přišlo ihned druhy to jsem opravdu nečekal. Děkuji mockrát za super nákup a to jsem se dost bal kvůli recenzním tady na heurece.

Vse ok!!

totální pecka eshop, líbil se mi přístup obchodu. Sice neměli jeden produkt z mé objednávky, ale ihned mi zavolali a nabídli alternativu nebo vrácení peněz. Ještě jednou děkuji za rychlou reakci

Dekuji za rychle dodani pred Vanoci. Necekala jsem ze objednavku budu mit do druheho dne. Doporucim znamym!!!

Nakoupil jsem darek na Vanoce synovi a byl spokojeny.dodani velice rychle.urcite se na obchod v budoucnu obratim pokud budu potrebovat darek

• Čas doruceni
    • Super komunikace

Za mě super přístup obchodu zboží dorazilo druhý den musím napsat recenzi protože ja špatnou zkušenost nemam. Dekuju

• Prosím ty, kteří byli také jakkoli poškozeni firmou Dapeo, aby se mi ozvali na mail: tressis@seznam, kvůli podání hromadného trestního oznámení. Děkuji

Reakce obchodu Dapeo.cz

prosím vás napiště mi email na [email protected] kde vyřeším váš požadavek bohužel takhle to uplně nejde z důvodu že nevím jaka je vaše objednávka. Určitě se to vyřeší pro váš prospěch.

V případě problému jakýhokoli zákazníka prosím aby mě kontaktoval na výše uvedeném emailu abych ihned vyřešil váš problém moc se omlouváme za vzniklé problémy.
    Děkuji

• ..... pro ty,co nenakupují přímo v Číně...stejný sortiment,jen o 100 % dražší
    • nekomunikují,neřeší případné reklamace a nevrací peníze,telefon neberou... spíše nebere,asi jeden člověk,který si moc nedělá starosti s poctivostí,prostě takový malý podvodníček....spíše neseriózní chudáček...

Reakce obchodu Dapeo.cz

napište mi na email [email protected] abych mohl vyřešit váš problém.
    Děkuji

Dobrý den, bohužel i já jsem nejdříve objednala, zklamala a následně četla recenze. Nám zboží sice dorazilo, ale bylo velmi nevhodně zabaleno, tudíž při přepravě bylo zboží znehodnoceno. Objednali jsme dřevěné šroubovací autíčko pro kluka s kladívkem a šroubovákem. Auto bylo zabaleno pouze do smršťovací folie a nebylo označeno, že se jedná o křehké zboží. Autíčko nám dorazilo polámané, mělo polámaný korpus a šrouby. Několikrát jsem se pokoušela do obchodu dovolat, abych situaci řešila, ale jejich telefon samozřejmě nikdo nezvedal. Nyní po přečtení recenzí se ani nebudu pokoušet o nějakou reklamaci, protože bych si jen zbytečně přivodila vrásky. Takové obchody by se měli zakazovat a lidi zavírat. Jsou to neseriozní obchodníci a jen kazí celkovou pověst e-shopům. Nejvíce mě pobavilo, že negativní hodnocení od zákazníka na svých stránkách nezobrazují :-).

Reakce obchodu Dapeo.cz

z důvodu vánoc jsme neřešili reklamace prosím nyní napište na naší podporu kde se váš problém určitě vyřeší. Děkuji