Rendeltem egy 64GB-os micro sd kártyát. A kártya megérkezett, de hibás volt!! Csak az elejére lehetett írni, utána lefagyott.
    Ajánlott levélbe visszaküldtem a hibás kártyát Prágába, de lenyelték az árát! Azóta nem válaszoltak mailt írni nem tudok nekik mert lepattan kézbesítetlenül. EZ EGY TRÓGER CSALÓ BANDA!!! Legyetek óvatosak!!!

• Megbízhatatlan webshop!

Lassu

• zaslán jiný výrobek,po reklamaci 1 a 1/2 měsíce než byl vyměněn. Bohužel ale bez češtiny,bez českého návodu a bez faktury. Absolutně laxní a nečestné jednání. Již nikdy více !!!

Katastrofální jednání,mít je po ruce tak už tento E-shop neexistuje!!!

• dodávají vadné zboží
    • obstrukce při odstoupení od kupní smlouvy
    • arogance v komunikaci
    • nedoručují včas
    • nevrací peníze

Naprosto nedoporučuji. 12.6.2017 jsem objednala zboží, jimi uváděnou dodací lhůtu nedodrželi. Zboží odeslali až po mém dotazu 15.6.2017.
    22.6.2017 jsem odstoupila od kupní smlouvy (z důvodu vadného, nefunkčního zboží) a dnes, t.j. 8.8.2017 stále nemám peníze zpět. Přitom dne 3.8.2017 mi psali, že do 3 dnů budu mít peníze na účtu.
    Neustálé průtahy v procesu odstoupení od KS, přestože jsem postupovala podle jejich obchodních podmínek. Nepřipouští nefunkčnost formuláře pro odstoupení od KS na jejich stránkách. Neustále podsouvají zákazníkovi, že je hloupý.
    Lži, lži a samé lži.
    Dnes se obrátím na dozorové orgány.

• - lákavá nabídka, hezké obrázky
    • - dodání jiného druhu zboží
    • - nekomunikují
    • - rozesílají nevyžádanou poštu a není možné se odhlásit

Obchod nereaguje na e-mailové zprávy.
    Rozesílají reklamní e-maily a není možné se z rozesílání odhlásit - ve firemní poště mi to hrozně vadí. Přes opakované žádosti stále dostávám další a další newslettery.
    Objednala jsem vícero zboží v různém provedení, jeden druh přišel nesprávný. Kvůli termínu jsem zboží nereklamovala - naštěstí. Teď vidím, že reklamaci by stejně nevyřídili, protože prostě nereagují!

Nedoporučuji riskovat kontakt s tímto obchodem!

• nevšimnul jsem si
    • Objednané zboží bylo deklarováno jako skladem - 2-3 dny. Přišlo až po dotazu za 9 dní. Objednal jsem šedou kuchyňskou váhu. Přišla černá. Po reklamaci mi sdělili, že šedá není a zeptali, jestli to mohou vyřešit jinak. Požádal jsem je, ať mi pošlou váhu růžovou, kterou také nabízeli "skladem". Od té doby se do dnes už neozvali ...

Vřele nedoporučuji. Místo, aby se omluvili, že zboží deklarované skladem prostě nemají, pošlou něco jiného a čekají, že to zákazník skousne. Na reklamaci pak reagují čistě formálně. Už když jsem čekal 9 dní na zboží deklarované skladem jsem si na obchod DAPEO přečetl mnoho negativních hodnocení. Jsou pravdivá !

Velmi nedoporučuji tento obchod!!!!!!!!!!!!!!

• blokl se mi internet a nešlo zaplatit online, po napsání emailu do obchodu mi automaticky změnili způsob platby dobírkou, což jsem nechtěla a ještě mě to stálo víc peněz.

Objednala jsem masážní křeslo. Komunikace ze začátku dobrá,ještě pan volal týden dopředu,který den nám to dovezou abychom byli doma. Den před dodáním pouze email ze zboží není a nebude. Telefony nezvedají, když už mi to jednou zvedli,tak mi bylo řečeno že vše vyzjistí a zavolá nazpátek. Od té doby ticho a telefon opět nikdo nebere. Křeslo je i přes to všechno na stránkách skladem k dodání za 1-3 dny, což opravdu nechápu. Opravdu velké zklamání, byl to dárek a nemam nic! Už nikdy více!

• obdržela jsem jiné zboží
    • prodejce nekomunikuje
    • na e-maily neodpovídá, telefon nezvedá
    • nedoporučuji!!!!!!
    • Snad nic..
    • Objednala jsem si zboží 10 dní před termínem odevzdání (měl to být dárek) Zboží bylo skladem (více než 2 kusy) Po 10 dnech zboží nakonec přišlo. Do obchodu jsem psala min. 2x na email i na facebook a nedočkala jsem se žádné odpovědi. Neskutečně špatná zkušenost ,NEDOPORUČUJI!!!!

V tomto obchodě niky více.. NEDOPORUČUJI!!!!

• po 14 dnech po zaplacení a slibu že vše napraví zboží stále nedorazilo

• Nejsem spokojená, zboží jsem zhruba před měsícem objednala a zaplatila a pořád nic nedorazilo.Po mém upozornění obchod slíbil provést nápravu,ale pořád se nic neděje

Reakce obchodu Dapeo.cz

Dobrý den paní Babiková je vidět s jakým nastavením dáváte recenze sám jsem vám navrhl řešení část peněz vrátit a dát dárek do balíčku na to už jste nijak nereagovala. Balíček byl připraven po této informaci do 24hodin k expedici a vy nyní napíšete tuto recenzi.? No mockrát vám děkujeme. :)

• Přišlo mi jiné zboží, než jsem objednala

Po vice jak 10-dnech objednavku stale nemam. Udajne balik predali společnosti DPD a druhy den mel balik dorazit. Me bohuzel ne. Nedoporucuji

Reakce obchodu Dapeo.cz

Dobrý den, byl vám zaslán email o tom že bohužel zboží není na skladě a že jestli žádáte o storno bohužel to se z vaší strany nestalo. Je vidět přístup lidi které dávájí hodnocení nespokojení se ozvou ale že je chyba na jejich straně se připouští.

• Viditelnost dostupnosti u zboží - skladem a viditelnost dodací lhůty 1-3dny
    • Dlouhá dodací doba víc jak 10.dní, špatná komunikace s obchodem.

12. dní od objednávky a 10.dní od obdržení platby, zboží stále nedorazilo a nikdo se nám ani neozval. Špatná komunikace, 8.den se pokouším dovolat na kontakt obchodu, když se dovolám, pracovník obchodu slíbí že to prověří a ozve se mi během dne na tel. nebo email, bohužel se neozval. Další den ho znovu kontaktuji a sdělí mi že to je vyřešený a zboží dorazí tak uvidíme. Zatím ho stále nemám...

Reakce obchodu Dapeo.cz

Dobrý den, moc se omlouváme za komplikace byla jste kontaktována s řešením. Děkuji za pochopení

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Podvodné jednání ze strany prodejce, klamavý popis produktů a vydávání daného produktu za jiný.

V žádném případě nenakupovat

Reakce obchodu Dapeo.cz

je nám líto za vaší recenzi. Moc se omlouváme za dodané zboží stačilo nás kontaktovat o tom co se děje a my bychom váš problém vyřešili pro váš prospěch. Bohužel se tak z vaší strany nestalo a tak máte pořád 14 dnů na odstoupení od smlouvy. Přeji Hezky den.

• To vážně nevím
    • Asi žádné

Reakce obchodu Dapeo.cz

Dobrý den, koukám že vaše hodnocení je velmi objektivní když napíšete to co jste napsal. Děkuji vám pane Lukáši