• Vetracky maji spatne nasazene lopatky/vrtule,takze si vetracky musite otocit obracne a diky drzaku je proud vetru velmi omezeny. Pro deti na hrani si na vetrnou elektrarnu to celkem jde....

Velká spokojenost

• ochota, sortiment, ceny

Reakce obchodu Dapeo.cz

Dobry den,
    Objednavku jste stornovala a i nase strana ji stornovala bihuzel se omylem stalo ze uz byla pripravena k expedici a zbozi se vam odeslalo to neznamena ale to ze jste nucena zbizi lrevzat samozdrejme jste tak ani neudelala a to je v poradku bohuzel musime pockat az se nam zbozi vrati zpet a pote se vam ihned vrati platba nemame zapotrebi si nechavat vasich 602kc.
    Dekuji

• Je fajn, že vám pořád píší ohledně stavu balíku.

Splnil mé očekávní

• X
    • X

Mel jsem ze spineru pocit ze ho nekdo uz pouzival,poskrabany a stred vypadava ale vracet ho nebudu

• Žádné

Top

• Dobrý poměr cena + kvalita.
    • Poštovné do zásilkovny za tuto drobnou zásilku je vyšší, než běžně platím za větší zásilky.

• Žádné.

Zboží přišlo do dvou dnů. Jsem spokojena. Doporučuji.

• Výborná komunikace a rychlost dodání.

• Rychle

• Zatím nevím

Stojí za vyzkoušení, mé zkušenosti jsou dobré

Zboží dorazilo velmi rychle, následná komunikace s obchodníkem kvůli nesrovnalostem byla vyřešena ochotně ihned a plně k mé spokojenosti.

• superrychlost