• rychlé jednání
    • ---

Reakce obchodu Danfil Jewellery

Vaše spokojenost s našimi zlatými šperky nás velice těší, děkujeme za Vaše milé hodnocení a doufáme, že se k nám i v budoucnu budete rádi vracet.

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

Po více než týdnu od objednání zboží stále nebylo ani odesláno.

Reakce obchodu Danfil Jewellery

velice se Vám omlouváme ale došlo ke zpoždění několika objednávek z důvodu vytížené kapacity výroby.
    Věříme, že je již vše vyřešeno a svoji objednávku jste již obdrželi. Určitě budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu zda-li jste se šperky spokojena.

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

• dobře udělané webové stránky s množstvím fotek a detailů (barva,karát, velikost atd.)
    • ilustrativní fotky (různé modelky, různé úhly focených šperků) usnadnily výběr
    • opravdu velmi krásně a pečlivě zabaleno
    • rychle vypraveno a doručeno (přes Zásilk.)
    • šperk samozřejmě nádherný :) a udělal radost nejen dceři !

Já osobně jsem maximálně spokojen. Na webu se dobře vybírá a mám všechny dostupné informace pohromadě. Objednávka i doručení proběhlo super rychle. A to hlavní - nejen dcera byla z dárku maximálně nadšená a spokojená.

• Krásné zboží
    • Vynikající zákaznický servis

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

Krásné dětské náušnice v dárkové krabičce.

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

Super komunikace s inteligentní bytostí, která hned efektivně vyřešila problém s neproběhlou platbou. Náušničky přišly super rychle a jsou nádherné ❤️ zakoupeny už druhé a vždy všechno perfektní. Doporučuji!!!

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

Komunikace s obchodem je otřesená. Objednávku jsem platila předem, zásilku poslali na špatnou adresu a dali od toho ruce pryč, že už to není v jejich silách s tím něco dělat. Zatím nemám ani zboží, ani peníze, pro zásilku si budu muset dojet Bůh ví kam a z obchodu se mi dostalo omluvy až když jsem si o ní řekla ‍♀️

Reakce obchodu Danfil Jewellery

bohužel se jednalo o chybu dopravce, který zaměnil dvě stejnojmenné města. Již máte problém vyřešen a dopravce Vám nakonec doručil zásilku přímo na Vaši adresu. Doufáme, že jste se šperkem spokojeni a dělá Vám radost.

• peclivost a vstricnost

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

• náušničky jsou krásné, dorazili krásně zabalené v nádherné dárkové krabičce. Obchod pravidelně zasílal informace o zásilce mailem i sms.

• Velký výběr
    • Precizní zpracovani
    • Doba dodani

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

Krasne a originalni tvary a vzory sperku,nadherne luxusni baleni v cene. Velmi rychle dodani,prijemna komunikace po telefonu.

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

• Rychla komunikace, rychle doruceni, peclive zabaleni

Nausnicky nadherne, krasne zabalene a dorucene hned 2.den po odeslani. Velika spokojenost

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

• Komunikace a informování o stavu objednávky

Objednávali jsme náušnice pro dceru, přišly v pořádku a nádherně zabalené.

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

Zboží dorazilo v termínu a navíc krásně zabaleno. Děkuji.

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

• Kosmická rychlost doručení. V den kdy měla být objednávka teprve předána dopravci jsem zboží již vyzvedávala na pobočce zásilkovny.
    • Velice příjemná telefonická komunikace s obchodem.

Přehlednost

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

• Bohužel, nákup je velké zklamání. Produkty jsou opravdu profesionálně nafocené. Produkt neodpovídá obrázku. Naušničky mají na fotce pěkné výrazné okraje, domu vám přijdou titěrné naušničky u kterých není vůbec vidět z jakého zlata jste náušnice objednal. Sotva je v krabičce vidíte.:( Poučení pro příště, nikdy nekupovat šperky přes e-shop. Byla jsem se podívat v jiném zlatnictví, dají se ty samé naušničky koupit s výrazným okrajem, jsou mohutnější.

E-shop nedoporučuji, produkty neodpovídají skutečnosti. Velmi dobře nafocené produkty, doručené zboží je poté velké zklamání.

Reakce obchodu Danfil Jewellery

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu a omlouváme se, že vaše zkušenost s naším e-shopem nesplnila vaše očekávání. Velmi si vážíme vašich postřehů a bereme je jako příležitost k vylepšení. Snažíme se, aby naše fotografie co nejvěrněji reprezentovaly naše produkty, a pracujeme na dalším zlepšení tohoto aspektu. Kromě toho otevíráme novou kamennou prodejnu, kde budou mít zákazníci možnost šperky si osobně prohlédnout a ověřit si tak jejich kvalitu a vzhled před nákupem. Pro ty, kteří preferují online nákupy, nabízíme bezproblémovou výměnu zboží, pokud by náhodou nesplňovalo vaše očekávání. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a doufáme, že nám dáte šanci ukázat vám zlepšení.

• vše v pořádku.

Krásné náušničky.

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

• velký výběr dětských náušnic
    • možnost volby materiálu, zapínání, barvy kamene
    • krásné kvalitní zpracování
    • možnost dárkového balení