Krásné náušničky.

Reakce obchodu Danfil Jewellery

Vaše spokojenost s našimi zlatými šperky nás velice těší, děkujeme za Vaše milé hodnocení a doufáme, že se k nám i v budoucnu budete rádi vracet.

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

• velký výběr dětských náušnic
    • možnost volby materiálu, zapínání, barvy kamene
    • krásné kvalitní zpracování
    • možnost dárkového balení

• Kvalita
    • Krásné balení

Objednala jsem náušničky pro dceru. Byla jsem hned informována o přijetí objednávky a následně i o jejím zabalení a odeslání. Náušničky došly v nádherné krabičce a jsou překrásné a kvalitně udělané.

• Rychlé odeslání, velký výběr , pěkně zabalené

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

Vřele všem doporučuji, nakupuji opakovaně a maximální spokojenost.

Nadherne zabalené

Nádherné dárkové balení

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

• Pěkný výběr, detailně nafoceno, možnost vybrat kombinaci materiálu, krásně a pečlivě zabalené zboží

Reakce obchodu Danfil Jewellery

Vaše spokojenost s našimi šperky nás velice těší, děkujeme za Vaše milé hodnocení a doufáme, že se k nám i v budoucnu budete rádi vracet.

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

• Rychlost, dodávka zboží ve stanoveném termínu
    • -

• Krásné zpracování výrobku

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

Nakoupila jsem poprve,ale budu nakupovat urcite zas.Jsem velice spokojena,krasne zlate nausnicky pro vnucku,nadherne nafocene a skutecne stejny produkt.,velka spokojenost.,dekuji

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

Zboží přišlo luxusně zabalené, velmi krásné a profesionální, pokud toužíte po něčem jedinečném, tak tento obchod je ta správná volba.
    Moc děkuji.

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

Naprostá spokojenost, rychlé dodání, nádherně zabalené, zboží krásné

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

Poprvé jsem objednávala zlatý šperk přes e shop.
    Raději jsem do obchodu zavolala a byla jsem ubezpečená, že bude vše v pořádku:-)
    A jak bylo řečeno tak se i stalo:-)

• Rychle dodani
    • Krasne nausnicky
    • Jemna prace

• Dobrá komunikace

Reakce obchodu Danfil Jewellery

Vaše spokojenost s našimi šperky i obchodním týmem nás velice těší, děkujeme za Vaše milé hodnocení a doufáme, že se k nám i v budoucnu budete rádi vracet.

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

• široká nabídka produktů, ochota, rychlé doručení

Toto je jeden z nejlepších eshopů . Je zde veliká nabídka produktů, cením si vstřícnosti, ochoty a především rychlosti dodání zboží. Obchod má opravdu zájem o zákazníka.

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

Jo, dobrý, stačí poslat objednávku a jede to samo.

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

Hlavní jsou samozřejmě naušnice, a ty jsou nádherné, jemné a krásně sedí obdarované. Ale zmínit musím i nádherné balení a opravdu luxusní, velmi milou a vstřícnou komunikaci.

Reakce obchodu Danfil Jewellery

Vaše spokojenost s našimi šperky a komunikací s týmem nás velice těší, děkujeme za Vaše milé hodnocení a doufáme, že se k nám i v budoucnu budete rádi vracet.

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

• Spolehlivé a vstřícné jednání.