• Nezvyklé krásné tvary, velmi odborná zlatnicka práce, úžasný výsledek- krásný šperk. Dobré ceny.

Reakce obchodu Danfil Jewellery

Vaše spokojenost s našimi šperky nás velice těší, děkujeme za Vaše velice milé hodnocení a doufáme, že se k nám i v budoucnu budete rádi vracet.

• Krásné balení

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

• Skvělá komunikace, dodržení termínu dodání.
    • O žádné nevím.

Reakce obchodu Danfil Jewellery

Vaše spokojenost s našimi šperky i zákaznickým servisem/obchodním oddělením nás velice těší, děkujeme za Vaše velice milé hodnocení a doufáme, že se k nám i v budoucnu budete rádi vracet.

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

Komunikace s obchodem i doručení zboží
    bylo v pořádku.
    Delší doba doručení.

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

Výrobek přišel v krásné krabičce, dobře zabalený. Děkuji.

Dobré

• Rychlost odeslání objednávky
    • Krásné zpracování
    • Ochota a rychlost při reklamaci
    • Přehledné webové stránky
    • Kvalita šperků je super
    • Krásně zabalené, pěkné dárkové balení v základu bez připlácení
    • Cenově pro někoho možná dražší, nicméně v poměru cena/ kvalita jsem osobně moc spokojená

Můj již druhý nákup šperků u tohoto prodejce. Velmi přehledné a čistě zpracované webové stránky. První šperk se musel reklamovat, reklamace kladně a rychle vyřízena. Navíc mi při reklamaci vyleštily i druhou náušnici z páru. Kvalita šperků je super, zboží přišlo moc hezky balené a v dětské dárkové krabičce ( troufnu si říct, že lze považovat i za dárkové balení - v základu bez žádných příplatků). Takže Vám odpadá starost s balením dárku. Šperky jsou moc hezky zpracované. Velmi kladný dojem na mne tento eshop udělal. Když budu opět potřebovat nákup šperku, moc ráda se vrátím i na potřetí celkový dojem je výborný.

Reakce obchodu Danfil Jewellery

Vaše spokojenost s našimi šperky i s reklamačním oddělením/obchodním oddělením nás velice těší, děkujeme za Vaše velice milé hodnocení a doufáme, že se k nám i v budoucnu budete rádi vracet.

• Krásné dárkové balení
    • Komunikace eshopu
    • Široký výběr

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

• Naprosto korektní jednání, krátká dodací lhůta, vše bez problémů

• Kvalitní a pěkné šperky

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

• Krásné zboží, fajn ceny a nádherně zabaleno. Moc doporučuji.

Jsem strašně nadšená z krásného balení.
    Kdyby šlo vložit foto, dám jí sem. Prostě nádhera.

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

• Krásně zabalené zboží a rychlé doručení

DANFIL JEWELLERY s.r.o

• Chtěla jsem změnit vzhled náušnic a nechat kamínky postupně vystínovat. Paní na zákaznické lince byla moc milá a se změnou objednávky a vším okolo mi ochotně pomohla.
    • Příjemný a vstřícný přístup, rychlé řešení objednávky i následného doručení

DANFIL JEWELLERY s.r.o

Již druhý nákup dětských náušnic a velká spokojenost.

• Rychlost, cena

Nádherné náušnice

DANFIL JEWELLERY s.r.o

• Zboží bylo doručeno rychle a v tetminu

Obchod je spolehlivý, vstřícný, rychlý určitě doporučuji

DANFIL JEWELLERY s.r.o

• perfektní přístup k objednávce

komunikace s paní majitelkou neměla chybu, ochota,vstřícnost,způsob jednání hodnotím jen za jedna!!

Náušnice jsou krásné ❤️
    Skvělá komunikace s obchodem.

• Široký sortiment
    • Nádherné designy
    • Český výrobce
    • Rychlé doručení
    • Rada online
    • Sms o vývoji objednávky

Nádherné naušničky, rychlá reakce obchodu na dotazy. Dárkové balení