dobrá cena, solidní doručení

• Zrušili objednávku nebrání telefonu nikdy vic

Nikdy nic již neobjednam hrůza jednani

• Obchod skrachovala, peníze nevrátili tovar neposlali

Po deseti dnech mi bylo oznámeno,že byl obchod zrušen a že e-shop nefunguje. Tak jsem zboží objednal jinde za stejnou cenu.

• Nedodane zboží peníze fuč.dnes jdu podat trestní oznámení i když to je asi pasé.
    • Vše

Zboží jsem uhradil předem a nemam ani telefon ani penize zpet a obchod absolutne nekomunikuje

• Ceny
    • Velky vyber
    • Rychlost dodani
  • Zatím žádné zkušenosti nemám, koupil jsem tady poprvé a zboží ještě nedorazilo. Cca čtrnáct dní.

Všichni kteří zde tvrdí že jsou podvodníci, jste jen nasraní chudáci. Nikdy jsem neměl s czechcomem problém, dokonce jsem si mohl vybrat nový mobil zdarma, protože mi můj rozbitý který sem poslal zpět na opravu nepřišel po dohodnutých 30 dnech. Akorát je hold korona a lidi nemaj peníze na koupi nové elektorniky :) takže jako všem firmám se jim teď nedařilo dobře, což je pro vás asi těžké pochopit.

• podvodníci

• Zasilka nedorazila
    • Obchod v likvidaci
    • Nekomunikuji
    • Zruseny web

Objednano 8.11. Pres veskerou snahu neni z jejich strany zadna komunikace, penize nikde, zbozi nikde.. dnes sem podala trestni oznameni a zjistila jsem ze nejsem prvni.

• Zaplatil jsem, zboží jsem neobdržel, peníze nemohu vrátit

• obchod ví že zkrachoval a i nadále nabízel zboží a bral peníze. již jsou zahájeny kroky trestního stíhání.
    • žádná komunikace ze strany obchodu ( nepokoušejte se volat ani psát)

• Velmi dobrá cena telefonů.

spokojenost

obchod zkrachoval

Ok

• Dobré ceny
    • Nebyl dodržen termín dodání.
    • Mizerná komunikace. Objednávka se zdržela o cca 14 dní a nikdo nic nedal vědět , natož aby se omluvil.

• Nic.
    • Nevýhoda obchodu je, že se se mnou dostal do křížku!

Jsou to kriminální kurvy! Zaplatil jsem převodem za mobil a nemám ani mobil ani peníze. Na e-maily ani volání nereagují. Já si ty svině najdu!

spokojenost