• doprava zdarma (9)
  • přehledný web (8)

• Rychlé doručení
    • Zboží dorazilo v pořádku.
    • Jsem velmi spokojen.
  • nakoupil v obchodě czechcom.cz před 2 týdny

Rychle doruceni, koupeny rozbaleny vyrobek dorazil nepouzivany a bez skrabancu. Baterie nemela jeste ani jeden nabijeci cyklus.

Vážený zákazníku,

jsme velice rádi, že jste s našimi službami a s objednaným výrobkem spokojen. Budeme se těšit na Vaši další objednávku.

• nakoupil v obchodě czechcom.cz před 2 týdny

Ve čtvrtek objednáno a v pátek doručeno. Super rychlost a obchod doporučuji!!!!

• poškrabany,použitej telefon

Vážený zákazníku,

Objednal jste si výrobek ze skupiny „Rozbaleno, zlevněno“, který byl nabízen s velmi výraznou slevou.

V detailu každého produktu je vždy uvedeno, zda se jedná o zánovní zboží a je uvedený přesný popis případného poškození každého kusu.

I na tyto výrobky nabízíme plnou záruku 24 měsíců.

Nerozumíme tedy vaší negativní recenzi na náš obchod. Obdržel jste od nás přesně to zboží, které jste si objednal.

• nakoupil v obchodě czechcom.cz před 2 týdny

Velice doporučuji. Zboží dorazilo naprosto v pořádku a rychle,jak napsali v ten den doručovali. Maximální spokojenost.

Čachrují s fakturací!

Vážený zákazníku,

za výpadek číselné řady v tiskovém formuláři, jsme se vám omluvili a naše chyba bude řádně napravena.

To je vše, co můžeme k vaší hloupé recenzi dodat.

• velmi rychlé dodání

• nakoupil v obchodě czechcom.cz před 2 týdny

Objednávku jsem zrušil po přečtení NEGATIVNÍCH hodnocení, nebudu někde někomu platit a dojde mi použité či nefunkční zboží a pak se budu doprošovat o navrácení peněz, zásadně prodejce NEDOPORUČUJI !!! Manžel.

Vážený zákazníku,

I přes veškeré Vaše pochybnosti, které jste projevoval ještě před objednávkou, jste si přesto objednal výrobek ze skupiny „Rozbaleno, zlevněno“, který byl nabízen s velmi výraznou slevou.

Pokud by se na výrobku projevila jakákoliv vada, i na tyto výrobky nabízíme plnou záruku 24 měsíců.

Není třeba se tedy obávat jakýchkoliv komplikací s reklamací, ani o případné vrácení peněz, pokud by vám výrobek nevyhovoval.

Recenze, na které se sám odkazujete, píší podobní pochybovači jako jste vy, aniž by nám dali šanci dokázat, že námi dodávané výrobky jsou v pořádku, rovněž tak informace o doprošování se o vrácení peněz je zcela zcestná.

Doporučuji příště kromě čtení pouze negativních recenzí pročíst si i ty pozitivní, kde byste se dozvěděl, že náš obchod má mnoho spokojených zákazníků.

• nakoupil v obchodě czechcom.cz před 2 týdny

Zkušenost dobrá, problém byl sice se zbožím, ale obchod jednal v rámci reklamace rychle a ochotně. Není co vytknout. Milá komunikace, rychlé a seriozní jednání.

• nakoupil v obchodě czechcom.cz před 2 týdny

• Dobré zboží, dobré ceny !!!

• nakoupil v obchodě czechcom.cz před 3 týdny

Naprosto perfektní zákaznický přístup při řešení reklamace, doporučuji.

• nakoupil v obchodě czechcom.cz před 3 týdny

• prodloužená záruka na zboží

Není co vytknout.
    I těsně před vánocemi došlo zboží včas a v pořádku.

• nakoupil v obchodě czechcom.cz před 3 týdny

• velký výběr, dobrý ceny, možnost reklamace na pobočce

• nakoupil v obchodě czechcom.cz před 3 týdny

• Doručení velmi rychlé a v pořádku

• komunikace

Vážený zákazníku,

velice si vážíme Vašeho pozitivního hodnocení, děkujeme a pevně věříme, že i nadále budete naším spokojeným zákazníkem.

• nakoupil v obchodě czechcom.cz před 3 týdny

• čtěte pozorně obchodní podmínky

Pouze "pronájem" za dopravu zdarma mě vedl ke zrušení objednávky. Se zrušením nebyl žádný problém. Peníze vráceny za 3dny. Je to asi "na hraně" zákona ale raději jsem koupil jinde.

Vážený zákazníku,

zboží v našem internetovém obchodě si můžete, jak zakoupit, tak i pronajmout.

O veškerých náležitostech k těmto obchodním možnostem je zákazník informován v obchodních podmínkách a v nákupním procesu.
    Rozhodnutí je tedy pouze na zákazníkovi, kterou možnost zvolí. Vy jste zvolil formu pronájmu, která Vám byla poskytnuta, vč. benefitních výhod.

Pronájem přináší pro zákazníka celou řadu výhod, jako je například prodloužená záruka až po dobu 27 měsíců, doprava zdarma, možnost vrácení zboží kdykoliv, nebo sleva na výrobek při bezhotovostní platbě předem.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že v případě další objednávky budete s našimi službami spokojen/a.

Tým Czechcom

• nakoupil v obchodě czechcom.cz před 1 měsícem

Skvělá cena, skvělá ochota mi pomoci s objednávkou. Paní byla velmi vstřícná. Takže doporučuji.

• nakoupil v obchodě czechcom.cz před 3 týdny

• Zboží neodpovídalo barevně s obrázkem na stránkách
    • Hodinky neobsahují češtinu

Vážený zákazníku,

velmi si vážíme Vašeho hodnocení. Ceníme si i konstruktivních připomínek, které nás zajímají a jsou pro nás zajisté přínosem v rámci zkvalitňování služeb.

• nakoupil v obchodě czechcom.cz před 3 týdny

Kupoval jsem rozbalene zbozi, zasilka nebyla kompletni, coz bylo ihned vyreseno bez jakychkoli okolku, takze muzu obchod doporucit.