czechcom.cz

Ověřeno zákazníky

56 recenzí z celkového počtu 141 hodnocení

• 3 dny Průměrná doba dodání v dnech
Ověřeno zákazníky

Obchod czechcom.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze czechcom.cz

Přidáno: 19. července 2017

• Vse fungovalo vyborne!!! 100%
  • Zadne nevyhody!

Super obchod, rozumne ceny, rychlost

Vážený zákazníku,

ceníme si Vašeho kladného hodnocení. Je pro nás závazkem nepolevit a zároveň stále zkvalitňovat služby pro naše zákazníky.

tým Czechcom.cz

Přidáno: 17. července 2017

kvalita, cena

Vážený zákazníku,

velice si vážíme Vašeho pozitivního hodnocení, děkujeme a pevně věříme, že i nadále budete naším spokojeným zákazníkem.

koci

Přidáno: 11. července 2017

výborné skušenosti

Vážený zákazníku,

jsme velice rádi, že jste s našimi službami a s objednaným výrobkem spokojen. Budeme se těšit na Vaši další objednávku.

Kalousek Miloš

Přidáno: 3. července 2017

• vstřícnost, výborná komunikace

velice dobré a rychlé jednání, velký výběr za rozumnou cenu a to se počítá,
doporučuji. Další telefon kupuji ZDE

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a těšíme se na Vaši další objednávku, která bude opět vyřízena k Vaší maximální spokojenosti.

Přidáno: 1. července 2017

• Ceny
  • Přehlednost stránek
  • Jste o všem informován
  • Doba dodání

Pokud bydlíte blízko obchodu, raději si zajeďte pro telefon osobně. Protože pokud DPD hází s balíky stejně jako pošta a následně se jim v zatáčkách mlátí tam a zpět, tak váš telefon může mít poničenou krabičku a samotnému telefonu asi ty rázy taky neprospějí.

Vážený zákazníku,

velmi si vážíme Vašeho hodnocení. Ceníme si i konstruktivních připomínek, které nás zajímají a jsou pro nás přínosem v rámci zkvalitňování služeb.

Jenylinn

Přidáno: 30. června 2017

Super cena, parádní servis, na dodatečný požadavek k objednávce okamžitá reakce. Vřele doporučuji.

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení. Naším cílem je nejen neustálé zkvalitňování služeb, ale především nabídnout vysoce profesionální služby a zajistit tak našim zákazníkům opravdovou radost z objednávky.

Kormidelnik Josef

Přidáno: 29. června 2017

• Nekupujete - pouze skladate depozit

Je to firma, ktera krati stat o DPH, tim ze obchazi prodej, vy nekupujete, ale skladate depozit za pujceni ... Prodavajicim je nejaka anglicka firma a zprostredkovatelem najmu je ceske s.r.o. POZOR NA TO !!! Peclive ctete jejich obchodni podminky.

Vážený zákazníku,

na našem e-shopu zákazník nakupuje, avšak může si vybrat i pronájem zboží, který je za nižší cenu. Výběr je čistě na zákazníkovi a záleží pouze na něm, jakou variantu si vybere.

Naše firma samozřejmě DPH odvádí, obchodování na našem e-shopu formou pronájmu je zcela legální, dle platných předpisu v ČR. Obchodní podmínky jsou ověřené a platné, volně dostupné všem. Naše společnost funguje nejen v SK, ale taky v PL, HU, DE, ES, FR, UK, USA a nyní i v ČR. S úřady naplno spolupracujeme.

Naším nejdůležitějším měřítkem je spokojenost zákazníků, nejen se sumou, co zaplatí na začátku, ale po dobu celé životnosti.

Váš team Czechcom.cz

Přidáno: 28. června 2017

velice rychlé dodání a přehledná komunikace

tým Czechcom.cz

Přidáno: 28. června 2017

• Snaha o rychlé jednání.
  • Absolutně nedoporučuji !!! Po
  • pár dnech jsem zjistil nefunkční rádio v telefonu. Z Lenova napsali že se
  • jedná o telefon pro Indii a Čínu!!! Vše mám ofocené mohu doložit. Složité
  • vrácení výrobku !!! Už nikdy czechcom.cz.(http://czechcom.cz)

zklamali mě.

Vážený pane Abrahame,

velice nás mrzí komplikace s dodaným výrobkem. Pokud došlo k vyskytnutí závady na Vašem mobilním telefonu, věříme, že je to pro zákazníka velice nepříjemné, ale bohužel tuto skutečnost
jako e-shop nemůžeme ovlivnit. Z naší strany Vám bylo zasláno několik emailů, jak postupovat ohledně reklamace mobilního telefonu a zároveň byla nabídnuta možnost vrácení výrobku na naše náklady, s okamžitým návratem platby na Váš účet. Zasílali jsme Vám také odkaz na naši telefonní linku, kde bychom mohli vše společně vyřešit k Vaší spokojenosti. Bohužel z Vaší strany nedošlo k žádné reakci.

Pokud by se opravdu jednalo o produkt určený pouze pro Indii a Čínu, nebyl by telefon v originálním balení s možností volby českého jazyka. Stejný přístroj již objednalo několik desítek spokojených zákazníků, kteří s tímto modelem neměli žádné problémy ani připomínky.

Samozřejmě chápeme, že Lenovo se takto brání, neboť se snaží hlídat si svůj trh a nabízet tak výrobky za jimi doporučené a stanovené ceny.

V případě, že se rozhodnete s námi komunikovat, budeme moci celou situaci vyřešit k Vaší úplné spokojenosti.

Děkujeme a jsme s pozdravem
team Czechcom.cz

Přidáno: 27. června 2017