czechcom.cz

Ověřeno zákazníky

75 recenzí z celkového počtu 204 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod czechcom.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze czechcom.cz

Josef Námořník

Přidáno: 19. září 2017

• relativně rychlé vrácení peněz
  • !!!POZOR NA OBCHODNÍ PODMÍNKY!!! Ačkoliv zákazník při nákupu jednoznačně nabývá dojmu, že zboží v obchodě KUPUJE, opak je pravdou – “zakoupené“ zboží zůstává v majetku obchodu, zaplacené peníze jsou pouze depozitem na PRONÁJEM – viz mnohastránkové obchodní podmínky. Ty jsou sice uvedeny dvojí a tudíž naznačují možnost volby mezi koupí a pronájmem, ale pouhým využitím webových stránek zákazník souhlasí s variantou pronájmu, která se tak aplikuje automaticky, což se dozvíte až ze slova “depozit“ na faktuře po obdržení zboží. Pronájem je sice v zanedbatelné výši (cituji) 0,54,- Kč/0.02 EUR za rok a je odečítán ze zaplaceného depozitu (=snad byste neměli nic víc platit), ovšem díky možnosti změny obchodních podmínek jeho výše může být kdykoliv a jakkoliv změněna. Jinými slovy v budoucnu mohou být požadovány další peníze za zboží, aniž by se stalo vaším. Obchodní vztah uzavíráte s firmou jednoho Slováka, kterou za účelem tohoto byznysu založil ve Velké Británii, Turbado.cz je pouze zprostředkovatelem obchodu. Díky tomuto harakiri na hraně zákona firma “ušetří” 21% za české DPH, rozdíl mezi “depozitem“ zde a cenou zboží u seriózního prodejce včetně DPH v mém případě činil pouhá 2%.
  • A tohle už je jen detail - místo telefonu avizovaného z CZ distribuce mi poslali MT z německé distribuce bez návodu a záručního listu, v odpovědi na e-mailový dotaz navrhli odstoupení od smlouvy, což jsem poté, co jsem si pořádně přečetl obchodní podmínky, s povděkem akceptoval. Tohle harakiri za úsporu dvou stokorun rozhodně nestojí!

Vážený zákazníku,

zboží v našem internetovém obchodě si můžete, jak primárně zakoupit, tak i pronajmout.
O veškerých náležitostech k těmto obchodním možnostem je zákazník informován v obchodních podmínkách a v nákupním procesu.

Vy jste zvolil formu pronájmu, která Vám byla poskytnuta, vč. benefitních výhod. Jelikož jste následně nebyl se svým výběrem spokojen, bylo s Vámi okamžitě navázáno reklamační řízení a objednávka byla odstoupením od kupní smlouvy stornována.

Nechápeme tedy Vaše důvody, na základě kterých tak kriticky hodnotíte služby a práci našich zaměstnanců a služeb našeho internetového obchodu. I přesto se Vám za vzniklé problémy omlouváme a budeme se snažit stále více zdokonalovat naše služby.

team Czechcom.cz

Lenka K.

Přidáno: 15. září 2017

• nejlepsi ceny, velky vyber
  • trosku delsi dodaci doba , balik dorazil na 4 den, ale da se to vydrzet

Doporucuji, dobra komunikace obchodu, rozdil cen oproti jinych obchodu velky

Vážený zákazníku,

velice si vážíme Vašeho pozitivního hodnocení, děkujeme a pevně věříme, že i nadále budete naším spokojeným zákazníkem.

Zlata

Přidáno: 3. září 2017

nejdříve jsem se bála, jestli je to to pravé, ale byla jsem mile překvapena
nákup proběhl seriózně a hlavně rychle

Vážená paní Zlato,

jsme velice rádi, že jste s našimi službami a s objednaným výrobkem spokojena. Budeme se těšit na Vaši další objednávku.

Přidáno: 29. srpna 2017

Obchod dodal přístroj bez českého návodu k obsluze (zato s polským návodem) a po tuplované reklamaci mě odkázal na oficiální web výrobce, odkud ovšem nelze návod stáhnout.

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí, že u výrobku nebyl od výrobce přiložen český návod k použití. Poté co jste kontaktoval reklamační oddělení, byla Vám obratem zaslána uživatelská příručka v českém jazyce. Vzhledem k tomu, že jste dále nereagoval, pokládali jsme vše za úspěšně vyřízené.

Je nám líto, že jste náš obchod takto negativně ohodnotil.

Jakub

Přidáno: 29. srpna 2017

Zboží bylo dle stránek skladem. Až za několik dní mi obchod napsal, že tento typ telefonu už nemají. Přitom na stránkách měli, že je pořád skladem. Ani mi nenabídli slevu za tyto potíže. Nedoporučuji na stránkách nakupovat.

Vážený pane Trpiši,

Vaši objednávku jste vytvořil v pátek v odpoledních hodinách,tuto objednávku jsme proto mohli začít řešit až další pracovní den, který připadl na pondělní ráno.

Ihned, jakmile jsme se dozvěděli o problému, psali jsme Vám omluvný e-mail. Na tento podnět jste reagoval, zda máme podobné modely a to jak parametry, tak cenou. Ten samý den jsme Vám zaslali nabídku možných variant. Dále už jste nereagoval.

Svým zákazníkům se vždy snažíme maximálně vyjít vstříc, mrzí nás tedy, že jste byl s naším obchodem nespokojen.

team Czechcom.cz

Dominik

Přidáno: 25. srpna 2017

• Dobrá komunikace

Dominiku,

S přáním pěkného dne

Adéla

Přidáno: 24. srpna 2017

Skvělé ceny, rychlé dodání, co víc si přát?

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a těšíme se na Vaši další objednávku, která bude opět vyřízena k Vaší maximální spokojenosti.

Pěkný den

Sanree

Přidáno: 24. srpna 2017

• Výhodné ceny
  • Rychle vyrizeni objednavky, kratka doba dodani, komunikace obchodu

Vřele doporučuji :) super, zboží dorazilo v pořádku. Vše jak má být.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení, které nás těší a vážíme si ho. Velice si ceníme ochoty doporučovat náš internetový obchod.

Pěkný den

Kulda

Přidáno: 21. srpna 2017

Spokojeny na 100%

Vážený zákazníku,

jsme velice rádi, že jste s našimi službami a s objednaným výrobkem spokojen. Budeme se těšit na Vaši další objednávku.

tým czechcom.cz

Václav

Přidáno: 12. srpna 2017

Zboži které jsem objednal, nebylo nikde na jiných eshopech možné sehnat, výborná komunikace a musím velice pochválit vstřícnost, neboť jsem nakonec zboží vracel a vzal něco jiného a to proběhlo v ukázkové rychlosti, uvidime jaký přístup se ukáže v případné reklamaci, elektroniku nakupuji často, rozhodně na czechcom se budu obracet jako první položku, děkuji vám

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení. Naším cílem je nejen neustálé zkvalitňování služeb, ale především nabídnout vysoce profesionální služby a zajistit tak našim zákazníkům opravdovou radost z objednávky.