czechcom.cz

Ověřeno zákazníky

83 recenzí z celkového počtu 220 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod czechcom.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze czechcom.cz

Přidáno: před hodinou

...

Vážený zákazníku,

velice si vážíme Vašeho pozitivního hodnocení, děkujeme a pevně věříme, že i nadále budete naším spokojeným zákazníkem.

jeník45

Přidáno: 11. října 2017

bašta

Přidáno: 10. října 2017

Skvěle.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a těšíme se na Vaši další objednávku, která bude opět vyřízena k Vaší maximální spokojenosti.

MILOŠ

Přidáno: 9. října 2017

obchod dobrý, doprava špatná

Vážený zákazníku,

ceníme si Vašeho kladného hodnocení. Je pro nás závazkem nepolevit a zároveň stále zkvalitňovat služby pro naše zákazníky.

Pekný den
Czechcom.cz

Milan

Přidáno: 8. října 2017

Velmi spolehlivé, rychlé a seriózní jednání - DÍKY!

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení, které nás těší a vážíme si ho. Velice si ceníme ochoty doporučovat náš internetový obchod.

czechcom.cz

Palko

Nic

Jj

• All Ok

Vážený zákazníku,

jsme velice rádi, že jste s našimi službami a s objednaným výrobkem spokojen. Budeme se těšit na Vaši další objednávku.

S přáním pěkného dne
tým Czechcom.cz

misa

Přidáno: 6. října 2017

vse super, navod v cestine mi taky dodatecne poslali.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za kladné hodnocení a pevně věříme, že toto nebyla Vaše poslední objednávka na e-shopu Czechcom.cz

Robert

Přidáno: 2. října 2017

• rychlost dodania
  • telefon zaslany s navodom pre iny trh (BE/DK/SE apod.)

vyborna cena, komunikacia a rychle dodanie, mala nevyhoda je len cudzojazycny startovaci navod v krabicke od telefonu (co je asi dan za nizsiu cenu) - kazdopadne vacsina ludi by brozurku zrejme ani tak neotvorila a len trochu zrucnejsi uzivatel nema problem si ju"vygooglit"

Vážený zákazníku,

velmi si vážíme Vašeho hodnocení. Ceníme si i konstruktivních připomínek, které nás zajímají a jsou pro nás zajisté přínosem v rámci zkvalitňování služeb.

Pěkný den
Czechcom.cz

Josef Námořník

Přidáno: 19. září 2017

• relativně rychlé vrácení peněz
  • !!!POZOR NA OBCHODNÍ PODMÍNKY!!! Ačkoliv zákazník při nákupu jednoznačně nabývá dojmu, že zboží v obchodě KUPUJE, opak je pravdou – “zakoupené“ zboží zůstává v majetku obchodu, zaplacené peníze jsou pouze depozitem na PRONÁJEM – viz mnohastránkové obchodní podmínky. Ty jsou sice uvedeny dvojí a tudíž naznačují možnost volby mezi koupí a pronájmem, ale pouhým využitím webových stránek zákazník souhlasí s variantou pronájmu, která se tak aplikuje automaticky, což se dozvíte až ze slova “depozit“ na faktuře po obdržení zboží. Pronájem je sice v zanedbatelné výši (cituji) 0,54,- Kč/0.02 EUR za rok a je odečítán ze zaplaceného depozitu (=snad byste neměli nic víc platit), ovšem díky možnosti změny obchodních podmínek jeho výše může být kdykoliv a jakkoliv změněna. Jinými slovy v budoucnu mohou být požadovány další peníze za zboží, aniž by se stalo vaším. Obchodní vztah uzavíráte s firmou jednoho Slováka, kterou za účelem tohoto byznysu založil ve Velké Británii, Turbado.cz je pouze zprostředkovatelem obchodu. Díky tomuto harakiri na hraně zákona firma “ušetří” 21% za české DPH, rozdíl mezi “depozitem“ zde a cenou zboží u seriózního prodejce včetně DPH v mém případě činil pouhá 2%.
  • A tohle už je jen detail - místo telefonu avizovaného z CZ distribuce mi poslali MT z německé distribuce bez návodu a záručního listu, v odpovědi na e-mailový dotaz navrhli odstoupení od smlouvy, což jsem poté, co jsem si pořádně přečetl obchodní podmínky, s povděkem akceptoval. Tohle harakiri za úsporu dvou stokorun rozhodně nestojí!

Vážený zákazníku,

zboží v našem internetovém obchodě si můžete, jak primárně zakoupit, tak i pronajmout.
O veškerých náležitostech k těmto obchodním možnostem je zákazník informován v obchodních podmínkách a v nákupním procesu.

Vy jste zvolil formu pronájmu, která Vám byla poskytnuta, vč. benefitních výhod. Jelikož jste následně nebyl se svým výběrem spokojen, bylo s Vámi okamžitě navázáno reklamační řízení a objednávka byla odstoupením od kupní smlouvy stornována.

Nechápeme tedy Vaše důvody, na základě kterých tak kriticky hodnotíte služby a práci našich zaměstnanců a služeb našeho internetového obchodu. I přesto se Vám za vzniklé problémy omlouváme a budeme se snažit stále více zdokonalovat naše služby.

team Czechcom.cz