• objednáno 17.10, doručeno 30.10. i přesto že zboží bylo skladem. Pořád chodil email, že se objednávka zdrží 1-3 pracovní dny.

Reakce obchodu czechcom.cz

Děkujeme za Vaši objednávku a omlouváme se za prodlevu. Ať Vám vybrané telefony slouží co nejlépe.

tým czechcom.cz

• žádná výhoda
    • Zboží anancoval jako skladem,nebylo,nulová komunikace 3 dny,pokud kliknete na prodlouženou záruku,zboží nekoupíte,ale jen pronajmete,potom jej po vás budou vymáhat????,sídlo kdesi na Maltě/Kypru????Klasický příklad podvodníků,Čojka by se měla o tyto "podnikatele "zajímat-telefon jsem objednal u Miro**tu,druhý den jsem si pro něj šel na pobočku-nikdy více tento a podobné obchody stejného vlastníka se sídlem v "ráji".

Reakce obchodu czechcom.cz

mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Ano, sídlo naší hlavní pobočky je skutečně na Maltě, stejně jako mnoha dalších obchodníků. Provozujeme eshopy ve více zemích EU a z ekonomických i legislativních důvodů máme sídlo právě tam. Přesto jsme běžně dostupní na našich kontaktech v ČR, ať již pro jakýkoliv dotaz či řešení reklamace.

Podmínky máte podrobně představeny ještě před odesláním objednávky. Naše služba je zcela korektní a nemá jakýkoliv úmysl v podobě poškození zákazníků.

tým czechcom.cz

• Dobré ceny
    • Zboží odpovídá popisu, dorazilo v pořádku
    • Zaměstnanci jsou v pohodě, komunikativní
    • Velmi dlouhá dodací lhůta
    • Mohli by reagovat rychleji a ne až po týdnu, že zboží není skladem.
    • Podle databáze zboží bylo skladem, ale ve skutečnosti ho neměli.
    • Chybí mi výběr více alternativních přepravců, např. Česká pošta

Nelíbí se mi, že na eshopu v databázi mají, že na skladě je 5 mobilů a až po týdnu se ozvou, že ho skladem nemají. Nicméně, ozvali se, byli slušní a nabídli, že mají stejný mobil, jen v jiné barvě. Chtěla jsem v té, co jsem si objednala a tak jsem musela ještě čekat. Bohužel, tohle je nešvar dnešních eshopů. Mobil prodává ve skutečnosti jen jeden sklad a na něj je napojeno sto eshopů. Jejich databáze pak vyvolává zdání, že jsou na trhu stovky kusů jednoho výrobku, ve skutečnosti je jich jen pár pro všechny eshopy dohromady.

Jinak jsem s tímto eshopem spokojená.