• bota ma bilou tečku

Zboží mi přišlo/boty/.O tři čísla větší.Firma chce,abych reklamaci pečlivě zabalil,___donesl na zásilkovnu!!!!! a poslal do Polska.-Na můj dotaz,proč nemají ani adresu v ČR ani telefon mi slečna sdělila,že česky se se mnou nebude nikdo bavit!!!/mluvím ještě A,N,R../.Varuji všěchny před takovou firmou.-Mělo mě to napadnout,Polsko.Takže když to "dobře" dopadne,přijdu"jen" o 160kč-PPL a kolik bude stát balík do PL nevím

• Komunikace ze strany obchodu.

Při objednávání zboží bylo uvedeno na stránkách že zboží je skladem, doručení do 2 dnů.
    Po týdnu čekání my bylo na můj dotaz sděleno, že některé zboží není skladem.
    Po zaplacení doručen email že objednávka se připravuje, poté týden ani informace že zboží není skladem.

Slibotechna eshop

• Deset dní od objednání a zasílku ještě neodeslali, ověřeno na zásilkovně.

Objednala jsem mikinu pro přítele a přišla špinavá

Objednáno před 7 dny, zaplaceno a do dnešního dne jsem bez informace, kdy mi zboží bude dodáno

Objednal jsem trička, velikosti nesedí. Do trička XL jsem se nevešel a jsem opravdu drobnější postavy. Všechno jsem vrátil samozřejmě na své náklady. Poštovné do Polska: 511,- Kč

• zaplacené zboží nepřišlo

• problém při vrácení nevyhovujícího zboží, nereagují na email

• Nekvalitní zboží

Bohužel více barevná mikina měla bílý pruh již jako nová zapuštěná červenou barvou, kterou mikina taky obsahoval (co by to teprve udělalo kdyby se vyprala...) a celkově za ty peníze opravnu strašný hadr, přitom na fotce působila jako krásné zboží.

• čínský rozměry velikostí bot neodpovídají evropským standartům-malé

Zboží, nekvalitní materiál jak z tržnice. Nášivky na loktech nedošite koukají nitě. Objednaval jsem sako v hodnotě 1552KČ a cenově bych ocenil na 552Kč max. Nedoporučuji .

Velikost obuvy nesouhlasí.

• Bohužel kvalita nabízeného zboží se velmi zhoršila, polokošile je z naprosto nekvalitního materiálu a svetr je spíše síťovina. Takže zde již objednávat nebudu

Kvalita zboží na velmi nízké úrovni

• Nesedí velikosti dle tabulek
    • Složité a drahé vrácení zboží,pokud to pošlou poštou,cena vrácení na adresu do Polska je 490kc

Jiná velikost

Takový eshop jsem doposud nezažil a praktiky které používají...?
    Objednal jsem si obuv v akci cca 500kč.
    Dám do košíku vyplním doručovací údaje a když chci zaplatit cena je 1300kč.
    Tak si říkám objednal jsem "troje" nee měl jsem tam pouze jedny.
    Chcanky jste nic jiného!
    Tohle si zkoušejte doma v Polsku!

• Velikosti absolutně neodpovídají, vracím celý nákup

quite disappointed this time . The coat was delivery to me quite wrinkled. Ombre should delivers this kind of coats in a better package and the worse thig was that one of the sleeves is tighter then the other.