• Originální pánský sortiment za dostupnou cenu
    • Velikosti jsou spíše SLIM ,rozdíl nabundě velikosti XL a XXL je pouze 1cm !!! I když jsem vybírala podle velikostní tabulky,výrobek byl úzký v ramenou a měl příliš úzké a krátké. rukávy .Na evropskou 56 nesedí.

Obchod má opravdu krásné a neotřelé oblečení i obuv ,cenově dostupnou .Dle bundy,kterou jsem měla možnost zhodnotit ,je i kvalita ušití a sesazení dílů i volba materiálu výborná .Tleskám .Vrácení zboží je trochu komplikovanější ,všechny české Z boxy nejsou v seznamu ,který je v aplikaci v mobilu .Zvolila jsem tedy vrácení poštou -za 280 kč je třeba vystát nejen frontu na poště a nenechat se rozhodit další frontou ,kterou během 20 ti minutové akce vytvoříte ,ale také nechat poslat přes speciální formulář do zahraničí. Celkově bych hodnotila obchod jako skvělý objev ,kdyby velikosti odpovídaly našim .

• Velký výběr zboží
    • Přijatelné ceny

Zboží jsem musel vrátit.Okamžitě mi vrátili peníze a vše se vyřešilo k oboustrané spokojenosti.Výborná komunikace obchodu.

• Velký výběr
    • Moderní vzory
    • Dobré ceny
    • Dodání zdarma nad určitou částku
    • Poměrně rychlé dodání
    • U spousty zboží jsou vyprodané velikosti

Velmi hezké moderní zboží, příjemný materiál, snad i vydrží :) Délka dodání trošku delší, ale odpovídá doručení ze zahraničí.

• Široký sortiment
    • Zboží není příliš kvalitní.Botam se rozlepila podrážka už po prvním dnu.