• Rychlé doručení
    • Výborná komunikace obchodu
    • Skvělé produkty

Reakce obchodu Nero

Dobrý den, děkujeme za komentář a ohodnocení. Moc si toho vážíme. Naše služby a naší nabídku vylepšujeme každý den. Baví nás naše práce a děláme maximum pro vaší spokojenost. Na balení a expedici jsem výrazně zapracovali a jsme rádi, že to funguje :))).
    Kvalita našich produktů, rychlost doručení a komunikace jsou pro nás největší prioritou.
    Pokud budete potřebovat radu nebo konzultaci, neváhejte se na nás obrátit. Nikol @nero

Zboží bylo rychlé doručeno

Reakce obchodu Nero

Dobrý den, děkujeme za komentář, ale .... . Jeden den objednáno, druhý den dodáno a jen 50%.....?!. Neovlivníme a jedeme dál. Naše služby a naší nabídku vylepšujeme každý den. Baví nás naše práce a děláme maximum pro vaší spokojenost. Na balení a expedici jsem výrazně zapracovali a jsme rádi, že to funguje :))).

první nákup, vše naprosto v pořádku

Reakce obchodu Nero

Vše dodáno rychle,dobře zabalené. Objednávala jsem poprvé,výrobky jsou kvalitní.

• rychle dodani

• rychlost dodání
    • kvalitně zabaleno

Reakce obchodu Nero

První zkušenost, tak se nechám překvapit☺

• rychlé doručení

Reakce obchodu Nero

Zboží jsem si vyzvedl, reakce obchodu byla rychlá.
    Šejkr byl jiný než na obrázku, větší a z jiného plastu.
    Nero FOOD Strawberry beru jako náhradu večeře, zatím jen týden - takže na výsledek si budu muset ještě počkat.
    Chuť (míchám s odstředěným mlékem) dobrá.

Reakce obchodu Nero

Šejkr doposíláme náš, malý :). Pár dní byl výpadek a posílali jsme velké šejkry. Plast je stejný, ale menší šejkr je vhodnější na přípravu a případný transport.

Zboží dorazilo hned druhý den tak jak v obchodě uváděli. Navíc vše bezvadně zabaleno. Prostě vše jak má být. Palec nahoru.

Reakce obchodu Nero

Jsme rádi, že jste spokojený s dopravou :). Za poslední měsíce jsme na tom hodně zapracovali, sportu věcí změnili, procesy vylepšili. Vše, co je objednáno do 14 hod, ještě ten samý den posíláme a další den je u vás. Vše, co máme na e-shopu, máme skladem. Expedice je tedy okamžitá.

• 0

ok

• Spokojenost.

Reakce obchodu Nero

Dobrý den, děkujeme za komentář a ohodnocení. Moc si toho vážíme a těší nás to. Naše služby a naší nabídku vylepšujeme každý den. Baví nás naše práce a děláme maximum pro vaší spokojenost.

• Rychlost dopravy
    • Dobrá komunikace

Nakupuji pravidelně, vždy bez problémů

ok

Reakce obchodu Nero

Výborný rychlé doručení objednala jsem vícekrát

Rychle vyrizeni objednavky

Reakce obchodu Nero

Perfektně zabalené nemám co vytknout ale ještě jsem neochutnala

Reakce obchodu Nero

Dobrý den, děkujeme za komentář a ohodnocení. Moc si toho vážíme. Věříme, že bude i chutnat :))).

• Rychlost jednání.