• rychlost s vyřízení objednávky

vše v pořádku, doporučuji

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za plný počet hvězdiček a doporučení našeho obchodu. Vážíme si toho. Hezký den přeje Tomáš, zákaznická péče

Problém s ovládací skříňkou
    Okamžité vyřešení

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi. Mrzí nás, že jste musel řešit problém s ovládací skříňkou, ale jsme rádi, že se vše podařilo vyřešit okamžitě a k Vaší spokojenosti. Naši prodejci a techničtí poradci jsou připraveni pomoci nejen s výběrem, ale i s řešením potíží, které někdy mohou nastat. Těšíme se, že i příště nakoupíte u nás. S pozdravem a přáním hezkého dne, Kateřina, zákaznická péče

• dobry vyber
    • dobre ceny
    • rychle dodanie

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za pozitivní recenzi. Těší nás, že jste s výběrem, cenami i rychlostí dodání spokojen, a věříme, že i příště nakoupíte u nás. Hezký den přeje Kateřina, zákaznická péče

vše proběhlo OK

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení. S přátelským pozdravem, Patrik, zákaznická péče

• Jednoduchý a přehledný e-shop
    • Snadná orientace vel sortimentu zboží
    • Dobrá čerpadla s technikou podporou
    • Vynikající telefonická podpora
    • Doprava (i s paletou) byla zdarma

Nakupoval jsem zde poprvé systém domácí vodárny s ponorným čerpadlem s frekvenčním měničem včetně veškerého příslušenství.
    Telefonická podpora během výběru všech komponent je vynikající, ceny jsou skvělé a doručení včetně komunikace kurýra proběhlo perfektně.
    Čerpadlo už je ve vrtu a uvidíme, jak se mu bude dařit s přibývajícím časem.

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme Vám za krásné hodnocení. Vážíme si Vaší pochvaly, takové hodnocení nám dělá radost a je motivací do další práce. Jsme rádi, že Vaše zkušenost s nákupem u nás byla veskrze pozitivní a zvláště nás těší, že jsme mohli být nápomocni při výběru Vašeho čerpacího systému. Techničtí poradci na naší telefonní lince jsou vždy ochotni poradit s výběrem a konfigurací systému tak, aby Vám dlouho a spolehlivě sloužil. Těšíme se na Vaši další návštěvu. Srdečně zdraví tým Čerpadla Vrchlabí

• Velmi rychlé vyřízení o jednávky

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení a pochvalu za rychlé vyřízení objednávky. Těším se na Vaše další nákupy. S přátelským pozdravem, Kateřina, zákaznická péče

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení a ocenění rychlosti doručení. Srdečně zdraví Patrik, zákaznická péče

• Rychlé, snadné, spolehlivé.

Nakupoval jsem poprvé, jsem spokojen.

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za pozitivní recenzi, vážíme si toho. Jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo, a těšíme se na Vaše další nákupy. Pěkný den přeje Tomáš, zákaznická péče

• ok

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení:-). Pěkný den přeje Kateřina, zákaznická péče

• Dobrý sekačka prisla

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Zdraví tým Čerpadla Vrchlabí

Jsem celkově spokojen. čerpadlo jsem ještě nevyzkoušel.

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste spokojen s nákupem, a věříme, že budete spokojen i s pořízeným čerpadlem. Budete-li potřebovat odbornou radu či pomoc s montáží, neváhejte se na nás obrátit. Srdečně zdraví Kateřina, zákaznická péče

nákup neměl chybu

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení. Těší nás, že jste spokojen, a rádi Vás obsloužíme i příště. Pěkný den přeje tým Čerpadla Vrchlabí

• rychlé vyřízení a dodání objednávky

Musím ohodnotit velmi kladně odborné poradenství ohledně výběru čerpadla - telefonicky dle odkazu na stránkách.

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, mockrát děkujeme za pozitivní hodnocení a pochvalný komentář. Těší nás, že jsme Vám mohli poradit s výběrem a Vaši objednávku vyřídit k Vaší spokojenosti. Neváhejte zavolat našim poradcům, budete-li potřebovat rady a doporučení odborníků přes čerpadla a čerpací techniku. Jsme tu pro Vás. Srdečně zdraví Patrik, zákaznická péče

• Rychlá komunikace
    • Odborníci poradili s výběrem zboží

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, mockrát děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojen s našimi službami. Zakládáme si na tom, aby naši prodejci byli nejen komunikativní, ale především aby byli odborně zdatní a dokázali Vám profesionálně poradit. Na nás se můžete vždy s důvěrou obrátit. Pěkný den přeje tým Čerpadla Vrchlabí

• Skladem
    • Rychlost doručení

Cerpadlo super! Doporucuji!

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za recenzi a pozitivní komentář. Pokud bychom mohli něco udělat lépe, dejte nám o tom vědět. Věřím, že příště si vysloužíme plný počet hvězd:-). Srdečně zdraví Kateřina, zákaznická péče

• Rychlost,výborná komunikace

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za pochvalu a plný počet hvězdiček. Těší nás, že jste spokojen s našimi službami. Budete-li potřebovat radu či pomoc, náš tým odborníků je Vám k dispozici. Hezký den přeje Tomáš, zákaznická péče

• Odbornost, rychlost ,ochota

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za pozitivní recenzi, vážíme si toho. Pochvalné komentáře se nikdy neomrzí:-). S přátelským pozdravem, tým Čerpadla Vrchlabí

Obchod čerpadla Vrchlabí jsem využil k nákupu čerpadla poprvé .

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení. Věříme, že budete spokojen a příště nakoupíte opět u nás. S přáním hezkého dne, Patrik, zákaznická péče

• ryclé a solidni doručení

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, díky za plný počet hvězdiček a pozitivní hodnocení. Srdečně zdraví Kateřina, zákaznická péče