• Rychlá reakce obchodu od objednání do dodání zboží, z mé strany maximální spokojenost.

Jsem spokojená můžu si v klidu vybrat nemusím nikam jezdit a jinak jsem spokojená i s dopravou a celkovými službami.Děkuji

Ok

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení našeho obchodu a těšíme se, že i příště nakoupíte právě u nás. S přáním krásného dne, Kateřina, zákaznická péče

• Blesková dodávka, dobrá cena

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za plný počet hvězdiček a doporučení našeho obchodu. Těší nás, že jste s cenou i rychlostí dodání spokojen, rádi Vás obsloužíme i příště. S přáním krásného dne, Patrik, zákaznická péče

• Dobré ceny
    • Śiroký výběr zboží

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, mockrát děkujeme za pozitivní hodnocení a doporučení našeho obchodu dalším zákazníkům. Těší nás, že jste spokojen s cenami, výběrem zboží i rychlostí dodání, a věříme, že i příště nakoupíte právě u nás. Krásný den přeje Tomáš, zákaznická péče

• cena a výkon super

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme Vám za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojen s cenou i kvalitou zakoupeného produktu a přejeme, ať Vám dlouho a spolehlivě slouží. Těšíme se, že si náš obchod vyberete i pro příští nákup. Krásný den přeje Kateřina, zákaznická péče

• Rychlé jednání

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení a pochvalu za rychlost. Těšíme se, že si i pro Váš příští nákup vyberete náš obchod. Jsme tu pro Vás, připraveni Vám poradit a pomoci. Krásný den přeje Kateřina, zákaznická péče

• Rychlé dodání v rozsahu objednávky

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za plný počet hvězdiček, ocenění rychlosti dodání a doporučení našeho obchodu dalším zákazníkům. Velmi si toho vážíme. S přáním krásného dne, Patrik, zákaznická péče

• bleskové vyřízení reklamace a následné vrácení peněz ještě dříve než jsem poslal zboží zpět

zboží došlo poškozené nejspíše vinou dopravce

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme Vám za kladné hodnocení. Mrzí nás, že Vám byla doručena poškozená zásilka, o to víc nás těší, že jste spokojen s průběhem a rychlostí vyřízení reklamace. Věříme, že nám zachováte přízeň a nakoupíte u nás i příště. Krásný den přeje Kateřina, zákaznická péče

Zatím nebyl čas k vyzkoušení, ale věřím, že vše bude pracovat k mé spokojenosti.

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Věříme, že se zakoupeným produktem budete spokojen a bude Vám dobře a dlouho sloužit. Pokud budete potřebovat naši radu, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás! Na Vaši příští návštěvu u nás se těší a krásný den přeje tým Čerpadla Vrchlabí

• velmi rychlá reakce
    • skvěle zabaleno

Doporučuji, pozitivně překvapila v podstatě okamžitá reakce na konci víkendu. Zboží přišlo včas, perfektně zabaleno. Doporučuji.

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, mockrát děkujeme za pozitivní hodnocení, ocenění rychlé reakce a kvalitního zabalení zboží. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojen a náš obchod doporučujete i dalším zákazníkům. Na Váš příští nákup se těší a krásný den přeje Kateřina, zákaznická péče

Rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, mockrát děkujeme za kladnou recenzi a pochvalný komentář k rychlosti doručení a spolehlivosti našeho obchodu. Věříme, že i příště nakoupíte právě u nás. S přáním hezkého dne, Patrik, zákaznická péče

• Rychlá doprava

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní recenzi a ocenění rychlosti. Těšíme se na Vaši příští návštěvu u nás a přejeme Vám krásný den, tým Čerpadla Vrchlabí

• Super!!!

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za plný počet hvězdiček a pochvalný komentář. Na Váš příští nákup se těší a krásný den přeje Kateřina, zákaznická péče

rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení a ocenění rychlosti. Věříme, že i příště nakoupíte právě u nás. Jsme Vám plně k dispozici. Krásný den přeje Tomáš, zákaznická péče

Nejnižší cena zboží kterou jsem našel, rychlost dodání.

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za plný počet hvězdiček a pochvalný komentář k našim cenám a rychlosti dodání. Na Vaší spokojenosti nám záleží. Těšíme se na Vaši příští návštěvu u nás. Krásný den přeje Patrik, zákaznická péče

Poradenství, rychlé vyskladnění a předání dopravci, dobrý výběr dopravců

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení a ocenění našeho poradenství a rychlosti dodání. Jsme tu pro Vás, připraveni Vám poradit a pomoci i při příštím nákupu. Hezký den přeje Kateřina, zákaznická péče

• Hlavní výhoda je, že čerpadlo dorazilo v pořádku, pěkně zabalené, nic se nerozbilo.
    • Zboží přišlo za pár dní po objednání, nemusel jsem dlouho čekat.
    • Vyhovuje mi, když si můžu balík vyzvednout na poště a zaplatit kartou.
    • Nevýhody nevidím, jsem spokojený.

S obchodem jsem spokojený. Zboží dorazilo v pořádku a dobře mi slouží.

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, mockrát děkujeme za pozitivní recenzi a pochvalný komentář, vážíme si toho. Jsme rádi, že jste spokojen se zakoupeným produktem i našimi službami. Na Váš příští nákup se těší a krásný den přeje tým Čerpadla Vrchlabí

Obdivuhodná rychlost

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a pochvalný komentář k rychlosti dodání. Pokud jsme Vás něčím zklamali, neváhejte nám své připomínky sdělit prostřednictvím naší zákaznické linky nebo mailu, pomůžete nám tím dále zlepšit naše služby. Těšíme se, že si i pro příští nákup vyberete náš e-shop, a věříme, že si příště vysloužíme plný počet hvězdiček. S přáním hezkého dne, Kateřina, zákaznická péče

bez problémů

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že jste spokojen. Na Váš příští nákup se těší a krásný den přeje Patrik, zákaznická péče