• rychlost dodání

vše ok :-) děkuji

Rychlost, spolehlivost

• Poděkování především panu Dvořákovi za radu, doporučení a pomoc v rozhodování. Rovněž poděkování za. rychlé vyřízení a dodání objednávky

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojený s radou a pomocí pana Dvořáka, stejně jako s rychlým vyřízením objednávky. Děkujeme za důvěru a těšíme se, že i v budoucnu využijete naše služby. S pozdravem, tým Čerpadla Vrchlabí

• rychlost dodání, dobrá cena

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za plný počet hvězdiček, kladné hodnocení našich cen a rychlosti dodání. Vážíme si toho. Hezký den přeje Patrik, zákaznická péče

• Rychle odeslani

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení a ocenění rychlosti. Objednávky vyřizujeme vždy bez zbytečného prodlení, můžete se na nás spolehnout. Za tým Čerpadla Vrchlabí zdraví Kateřina, zákaznická péče

• Prodejna v blízkosti, byla i nabídka doručení!

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Těšíme se, že i příště nakoupíte u nás. Jsme Vám k dispozici online nebo osobně na prodejně. S pozdravem Patrik, zákaznická péče

• Zboží skladem

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, vážíme si Vašeho kladného hodnocení a děkujeme za něj. Velký výběr zboží skladem a rychlé dodání jsou aspekty, na kterých si dáváme opravdu záležet. Víme totiž, jak důležité jsou pro naše zákazníky. Jsme tu pro Vás! S přátelským pozdravem, Kateřina, zákaznická péče

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za pozitivní recenzi. I pro nás je rychlost důležitá, a proto na ní klademe velký důraz. Můžete se na nás spolehnout. S pozdravem, Patrik, zákaznická péče

Vše proběhlo jak bylo dohodnuto, spokojenost.

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste spokojen. Srdečně zdraví Kateřina, zákaznická péče

• - přehledně uspořádané zboží
    • - v kategorii čerpadel, kde jsem hledal, jsem byl spokojen
    • - v popisu je dostatek informací, aby si zákazník vybral, co hledá

Přestože jsem v e-shopu nakupoval poprvé, jsem spokojen jak s výběrem zboží, tak s přístupem obchodu i dodávkou zboží. Ceny jsou přijatelné. Celkově jsem spokojen.

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení. Těší nás, že jste spokojen s cenami, šíří sortimentu, s poskytovanými informacemi i naším přístupem. Věříme, že máte dostatek důvodů pro to, abyste příště nakoupil opět u nás. Jsme Vám k dispozici. S přátelským pozdravem, Tým Čerpadla Vrchlabí

• Neděle objednáno, úterý čerpá skvělá práce.

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení a ocenění rychlosti dodání. Jsme tu pro vás! S přátelským pozdravem, Tým Čerpadla Vrchlabí

• Super

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení. S pozdravem, Tým Čerpadla Vrchlabí

• rychlost dodání objednávky
    • příjemné ceny

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za pozitivní recenzi. Rychlost dodání a dobré ceny jsou aspekty, na kterých nám velmi záleží. Můžete se spolehnout, že v tom nepolevíme, a věříme, že s našimi službami budete spokojen i v budoucnu. Srdečně zdraví Kateřina, zákaznická péče

• Příjemná a rychlá komunikace.

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste s rychlostí a kvalitou naší komunikace spokojen a těšíme se na Vaše příští nákupy u nás. S přátelským pozdravem, Patrik, zákaznická péče

• velmi dobře zabalené, dobrý přepravece, zboží funkční.

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme Vám za kladné hodnocení. Srdečně zdraví Kateřina, zákaznická péče

Ochota

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za plný počet hvězdiček a ocenění ochoty našich prodejců. Jsme připraveni Vám pomoci i při příštím nákupu. S přátelským pozdravem, Tým Čerpadla Vrchlabí

• široký výběr zboží
    • nezjistil jsem

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a ocenění našeho širokého výběru. Vaše spokojenost a podpora jsou pro nás velkou motivací! S pozdravem, Patrik, zákaznická péče

ochota, slušnost, profesionalita

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojen a uděláme maximum pro to, aby Vaše zkušenost byla stejně pozitivní i příště. S přáním krásného dne, Kateřina, zákaznická péče