Velice spokojen

• Komunikují se zákazníkem, doporučí v případě, že si zákazník neví rady

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení a ocenění kvality našeho technického poradenství. Na odborných znalostech a kvalitní komunikaci našich operátorů si zakládáme a jsme vždy připraveni Vám s výběrem i nákupem pomoci. Těšíme se na Vaši příští návštěvu u nás a přejeme krásný den, tým Čerpadla Vrchlabí

V pondělí dopoledne objednáno, ve středu ráno jsem vyzvedla.

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení a přejeme, ať Vám zakoupený produkt dlouho a dobře slouží. Na Vaši příští návštěvu se těší a hezký den přeje tým Čerpadla Vrchlabí.

Rychlost.

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a pochvalu za rychlost. Na Váš příští nákup se těší a krásný den přeje Kateřina, zákaznická péče

• Rychle jednání
    • Dobrá cena

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení a ocenění našich cen a rychlosti. Jsme rádi, že jste s námi spokojena, a těšíme se, že i příště nakoupíte u nás. Krásný den přeje Kateřina, zákaznická péče

• rychlé, spolehlivé jednání

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za plný počet hvězdiček a pochvalný komentář, vážíme si toho. Těším se na Vaši příští návštěvu a přejeme krásný den, tým Čerpadla Vrchlabí

• Vše proběhlo rychle a v pořádku.

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste s průběhem nákupu a rychlostí dodání spokojen, a těšíme se na Vaši příští návštěvu. Krásný den přeje Kateřina, zákaznická péče

• Ochota prodejce
    • Rychlost doruceni
    • Prehledny eshop

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Velmi si toho vážíme a věříme, že si pro Vaše příští nákupy vyberete opět náš obchod. Jsme tu pro Vás! Srdečně zdraví a krásný den přeje Patrik, zákaznická péče

Spokojenos, očekávaný standard

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že jsme splnili Vaše očekávání a jste s našimi službami spokojen. Těšíme se, že i příště nakoupíte u nás. Krásný den přeje Tomáš, zákaznická péče

vše OK

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Vaši kladnou recenzi, vážíme si toho. Rádi Vás obsloužíme i příště. Srdečně zdraví Kateřina, zákaznická péče

• rychlost ,cena

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojen s rychlostí i cenou dodaného zboží. Na Váš příští nákup se těší a krásný den přeje Patrik, zákaznická péče

• Super rychle vyřízení

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení a ocenění rychlosti. Těšíme se, že i příště nakoupíte u nás. Jsme Vám k dispozici. Krásný den přeje tým Čerpadla Vrchlabí

Vše v naprosté pohodě jak objednávka na pobočku v Mladé Boleslavi, tak i na prodejně při zakoupení jiných dílů.

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, mockrát děkujeme za plný počet hvězdiček a pochvalný komentář. Vážíme si toho. Srdečně zdraví Kateřina, zákaznická péče

• Dobré jednání

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Těší nás, že jste s našimi službami spokojen. Budeme rádi, když i příště nakoupíte u nás, a věříme, že nám příště udělíte plný počet hvězdiček. Pokud jste s něčím nebyl spokojen, prosíme Vás, abyste nám své připomínky sdělil prostřednictvím zákaznické linky nebo mailem na adresu e-shopu. Vaše zpětné vazby bereme vážně a vážíme si jich, pomáhají nám zlepšovat naše služby. Předem děkujeme. Srdečně zdraví a krásný den přeje Tomáš, zákaznická péče

• rychlý a spolehlivý
    • žádná

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za pozitivní recenzi, plný počet hvězdiček a pochvalu za rychlost a spolehlivost. Vážíme si toho. Na Váš příští nákup se těší a krásný den přeje tým Čerpadla Vrchlabí

• Skvělá komunikace

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení. Těší nás, že jste spokojen nejen s naší komunikací, ale i s rychlostí dodání. Hezký den přeje Tomáš, zákaznická péče

rychlé dodání, platba na fakturu

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojen, a těšíme se, že naše služby využijete i v budoucnu. S přáním krásného dne, Kateřina, zákaznická péče

rychlé dodání

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení a ocenění rychlosti dodání. Krásný den přeje Tomáš, zákaznická péče

• rychlé vyřízení objednávky
    • objednané čerpadlo přišlo perfektně zabalené tak že nebylo možné balík nijak poškodit což cením

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení. Těší nás, že jste s rychlostí vyřízení objednávky spokojen. Na balení zásilek si dáváme opravdu záležet, nechceme riskovat, že Vám kvůli nevhodné manipulaci ze strany přepravce dorazí poškozené zboží a Vy budete místo radosti z používání produktu muset řešit zbytečné potíže. Věříme, že se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás. Jsme tu pro Vás. Hezký den přeje tým Čerpadla Vrchlabí.

• rychlost dodání,komunikace

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za plný počet hvězdiček a pochvalný komentář k naší komunikaci a rychlosti dodání. Vážíme si toho. Rádi a ochotně vám poradíme a pomůžeme i s Vaším příštím nákupem. Krásný den přeje Tomáš, zákaznická péče