obchod pouze přijal objednávku a dále vůbec nekomunikoval

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Omlouváme se za nedostatky v komunikaci. Vaše objednávka byla připravena k osobnímu odběru a po telefonickém upozornění jste si ji vyzvedl na prodejně. Vaše zkušenost pro nás představuje důležité poučení, které nám pomáhá zlepšovat naše služby. Pro lepší informovanost zavedeme emailové notifikace i pro osobní odběry. Děkujeme za zpětnou vazbu a přejeme hezký den, Tým Čerpadla Vrchlabí.

• Profesionální přístup
    • Velmi rychlé jednání
    • Ochota poradit
    • Ryché odeslání

Ke všemu jsem dostal profesionální názor, rychlé jednání a dodání. Takto mají vypadat služby zákazníkům. 100% doporučuji.

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, vážíme si Vašeho pozitivního hodnocení a děkujeme za něj. Jsme rádi, že oceňujete profesionalitu našich poradců a kvalitu našich služeb. Naši odborníci Vám rádi poradí i při příštích nákupech na našem e-shopu. Srdečně zdraví Kateřina, zákaznická péče.

Bylo mně doporučeno zboží a já jsem dal má doporučení . Věřím, že budu spokojen.

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, mockrát děkujeme za kladné hodnocení. S pozdravem, Tým Čerpadla Vrchlabí

• Objednaný vak naprosto jiných rozměrů ( poloviční )i způsobu uchycení očko místo otvoru na ventil) průměr rukávu o hodně větší než díra příruby i když byl deklarovaný pro ten model co mám . Obchod by se měl věnovat prodeji "vietnamské módy" to nevadí že je jeden rukávek delší ....protože opravdu nechci být den dva bez vody než seženu nový a správný tak jsem ho namontoval a budu shánět nový a správný .

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi a upřímně litujeme, že Vaše zkušenost neodpovídala očekávání. Omlouváme se za nepříjemnosti, Vaše připomínky bereme vážně a poučíme se z nich. S radostí mohu sdělit, že jsme v přímé komunikaci s Vámi našli řešení, které by mělo situaci napravit a zajistit Vaši plnou spokojenost. Jsme vždy připraveni zlepšit naše služby, aby se podobná situace neopakovala. Ještě jednou děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a doufáme, že budeme mít příležitost Vám v budoucnu ukázat zlepšení našich služeb.
    S přátelským pozdravem, Tomáš, vedoucí online prodeje

Docela dlouhá doba doručení. 14.1. jsem objednal, 23.1 přišlo.

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Velmi si zakládáme na rychlosti, proto nás mrzí zpoždění v doručení. Bylo způsobeno objednáním posledního kusu zboží ve stejný moment s jiným zákazníkem, který byl tentokrát tím šťastnějším. Vaše zboží jsme obratem doobjednali a expedovali z nové zásilky. Omlouváme se za nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.
    S přátelským pozdravem,
    Kateřina, zákaznická péče

Velmi dobrá komunikace s panem Dvořákem, děkuji

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Vaše kladné hodnocení, vážíme si ho. Naši odborníci jsou připraveni Vám pomoci s výběrem a dobře poradit i při Vašem příštím nákupu. Těšíme se.
    Srdečně zdraví Kateřina, zákaznická péče

• super rychlost
    • bez

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, mockrát díky za plný počet hvězdiček. Vážíme si toho.
    S pozdravem, Kateřina, zákaznická péče

Objednávala jsem zde poprvé a vše proběhlo rychle a bez problémů.

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Věříme, že nám zachováte přízeň a příště nakoupíte opět u nás. S přátelským pozdravem, Kateřina, zákaznická péče

• Profíci, poradili s výběrem.
    • Dobrá cena

Vše OK, doporučuju.

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme, že jste si udělala čas na hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojena s cenou, rychlostí dodání i naším technickým poradenstvím. Zdraví Kateřina, zákaznická péče.

Vše ok

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení. Pěkný den přeje Kateřina, zákaznická péče.

Rychlost a spolehlivost

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za pozitivní recenzi, pochvala za rychlost a spolehlivost nás nikdy neomrzí.
    Pěkný den přeje Tým Čerpadla Vrchlabí

• Výborná komunikace s prodejem, zboží včas doručeno

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za pochvalný komentář na adresu našich prodejců a rychlost doručení. Těší nás, že jste s námi spokojena. S pozdravem, Tým Čerpadla Vrchlabí

• Rychlost,odbornost

Reakce obchodu Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Dobrý den, vážíme si Vašeho pozitivního hodnocení a děkujeme za něj. Tým Čerpadla Vrchlabí

• rychlost dodání

• Slušná cena

Prodávající poradí, jsou ochotní, profesionální přístup.

Velice rychlé dodání

• Velmi rychle doruceni, dokonce i pred Vanoci
    • Super sortiment
    • Dobra cena
    • Online stav skladu

Vse super, velmi rychle doruceni, dokonce i pred Vanoci. Diky moc!