• Profesionální přístup

Je to super obchod i prodávající je ochotný a rád pomůže .Není co vytknout .

Dobrý den Vratislave.

Děkujeme Vám za hodnocení. Vážíme si ho a těší nás, že jste spokojený s vyřizováním objednávky. Budeme rádi, pokud se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

Pan majitel je neskutečný borec!! Je neskutečně ochotný a příjemný.. Nikdy jsem nezažila takovou ochotu pomoct a vyhovět.!!!
    Bereme od něj díly už roky a vždy je 100% spokojenost z naší strany..
    I se nám stalo, že jsme zboží vraceli, protože se nám nehodilo a peníze vč poštovného nám vrátil ochotně do pár dnů
    100% doporučuji!!!!

Dobrý den Martino.

Děkuji Vám za velmi dobré osobní ohodnocení :) Vážím si ho a těší mě, že jste spokojeni s vyřizováním objednávky a také se všemi dalšími službami zákazníkům. Loajalita zákazníka je vždy super. Budeme rádi, pokud se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Rychlé dodání zboží.

Dobrý den Josefe.

Dobrá cena, rychlost dodání

• Rychlý a spolehlivý obchod

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

• Výhodné ceny, rychlé vyřízení objednávky, možnost osobního vyzvednutí ! ( Bydlím v dosahu.)

Nakupuji pravidelně a jsem maximálně spokojen !!!!

Dobrý den Františku.

• Vždy vše na 100%
    • ---

Jako vždy vše vyřízeno následující den k oboustranné spokojenosti.

Dobrý den Lumíre.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

• možnost prověřit náhradní díl dle Vin kódu

Dobrý den Karle.

Naprostá spokojenost.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

• Mám to poblíž bydliště,perfektní komunikace,neskutečná ochota a rychlost.

Doporučuji všem,neskutečná ochota,super pan majitel,rád se vrátím nakupovat.

Dobrý den Břetislave.

• Super ceny

Naprosto doporučuji !!!

Dobrý den Víte.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

Rychlé vyřízení objednávky. Spokojenost .

Dobrý den Milane.

• Rychle dodani

Dobrý den Ludvíku.

pohodový nákup

Dobrý den Miroslave.

• skvělá komunikace
    • rychlé doručení
    • velký výběr

Vždy když objednávám, raději se zeptám (v pravo dole rozkliknu Máte dotaz?) , jestli je díl vhodný dle vin i když mám auto po přihlášení "zaparkované v garáži"=o*. Odpověď dorazí vždy brzo a když náhodou vyberu špatný...doporučí mi jiný, který je vhodný...i když jsem "ženská", vždy pro mé auto objednám správný díl =oD Vše super.....jsem vděčná za CARS SHOP a ještě víc za skvělou komunikaci s panem Tomášem =o)

Dobrý den Michaelo.

Děkujeme Vám za hodnocení. Vážíme si ho a těší nás, že jste spokojená s vyřizováním objednávky. Budeme rádi, pokud se na náš obchod obrátíte i v budoucnu. Jinak vždy komunikujete se mnou s Lukášem :)

• Kvalit

Dobrý den Milane.