Ložisko přišlo o 2 mm větší.

Dobrý den Štěpáne.

Kontroloval jsem Vaší objednávku a byl zakoupen zadní náboj kola s ložiskem SKF VKBA 6809 pro Hyundai I20, které byl vybrán dle poskytnutého VIN kódu a OE čísla výrobce Hyundai 527501G101.
    I dle katalogu se pro uvedený automobil nabízí od SKF pouze jeden typ. Může se jednat jedině o výrobní vadu, ale u tohoto produktu zatím nebyla nahlášena jinými zákazníky. Zde však hodnotíte služby e-shopu nikoliv produkt.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

• Poslali mě jinou značku než jsem si vybral aniž by to se mnou konzultovali

Dobrý den Milane.

Kontroloval jsem Vaší objednávku. Objednal jste si spojkovou sadu Sachs. Dle dokumentů o naskladnění se naskladnila sada Sachs a ta se i vyexpedovala. Kontroloval jsem další kus na skladě a Vaši stížnosti rozumím jelikož sada Sachs obsahuje díly výrobce LUK. Bohužel je to v dnešní době standard, že pokud výrobce nemá daný sortiment ve své vlastní produkci, tak zakoupí u konkurence a zabalí do svého obalu. Sachs však za obsah ručí. Sadu můžete samozřejmě vrátit a odstoupit od smlouvy.

S pozdravem Kiedroň Lukáš

zboží bylo objednáno v třídílné sadě. ovšem sada obsahovala jeden díl od levnějšího výrobce.bohužel z časových důvodů nemohu zboží vracet

Reakce obchodu CarsShop.cz

Jednalo se o spojkovou sadu výrobce SACHS originálně zabalenou od výrobce. Spojkové sady SACHS občas obsahují díl výrobce VALEO (nejedná se tedy o levnějšího nebo nekvalitního výrobce). Je to proto, že daný výrobce nemá výrobní linku na tento díl a do své sady ho překupuje od dalšího výrobce, který tento díl vyrábí. Tuto informaci Vám potvrdí přímo společnost ZF pod kterou značka SACHS spadá. Do 14 dnů od převzetí zásilky lze odstoupit od smlouvy a zboží bez problému vrátit.

Kiedroň

• slušnákomunikace
    • dlouhá dodací lhůta

kdyby zboží došlo dříve tak bych byl spokojen

Reakce obchodu CarsShop.cz

Omlouváme se, ale zboží bylo Vámi objednáno v neděli(zavřeno) 7.8. a odesláno 9.8.
    Rychleji to bohužel díky víkendu, kdy máme zavřeno, nelze.
    Veškeré údaje o termínu doručení a časových podmínkách objednání dílů jsou uvedeny přehledně na webu a bylo Vám i sděleno po telefonu, kdy zboží obdržíte.

Spokojenost s rychlostí našeho dodání, lze vyčíst z níže vypsaných pozitivních recenzí dalších zákazníků.

• zadne
    • nabizi a nema

0.bodu

Reakce obchodu CarsShop.cz

U dílu byla dostupnost zboží uvedena na dotaz a v detailu popisku vypsáno, že je díl dlouhodobě vyprodán.
    Lépe informace o dostupnosti dílu vypsat už nelze.

Kiedroň Lukáš

nebylo napsano jaka je to kvalita a prisla ta nejhorsi kvalita tak ze nespokojenost

Reakce obchodu CarsShop.cz

Je až úsměvné, že zákazník chce to nejlevnější zboží co je na trhu a pak je nespokojený s výrobcem daného dílu. V naší nabídce je mnoho dalších kvalitních světově známých výrobců. Jedná se však o díly za vyšší cenu. Zákazník tedy obdržel, co chtěl a navíc má právo zboží vrátit do 14 dnů. Bereme tedy tuto recenzi za bezpředmětnou a jen doufáme, že se nejedná o snahu poškození dobrého jména konkurencí.

Kiedroň Lukáš

• nabízí zboží které neprodává

Reakce obchodu CarsShop.cz

Ano zákazník má pravdu, jednalo se o spojkovou lamelu pro starší vozidlo a u dílu byla uvedena dostupnost na dotaz, přesto objednáno. Jedná se o katalog náhradních dílů, kde je možnost si ověřit dostupnost u prodejce a to online, emailem nebo telefonicky. Jsme rádi,že většina zákazníků je u nás spokojena a najde to, co potřebuje.

Kiedroň Lukáš

• žádné výhody jsem nenešel
    • nabízí zboží které neumí zajistit

Reakce obchodu CarsShop.cz

zákazník si objednal díl na vůz, který je viděn u nás velice zřídka a to Mazda Demio. U dílu byla uvedena dostupnost na dotaz a přesto k nám objednávka dorazila. Bohužel však je třeba počítat u takových ojedinělých vozidel s horší dostupností dílů.

• levne dily
    • dlouhe cekani na zbozi

levnejsi zbozi ale dluhe cekani na dodani zbozi

Reakce obchodu CarsShop.cz

Bohužel zákazník objednává díly na starší vozidla na které už lze obtížně zajistit jakékoliv díly. I přes to se snažíme vyhovět a tento zákazník i přes kritiku objednává, takže nejsme na tom tak špatně :) Snažíme se vždy zboží odesílat v co nejkratším termínu, jak je vidět v ostatních hodnoceních o rychlosti doručení.

• nevím
    • inzeruje skladem zboží,které nemá

padl mi do oka
    kdyby k obchodu došlo,asi bych byla spokojena:-)

Reakce obchodu CarsShop.cz

Paní si objednala hlavní brzdový válec ATE pro vůz z roku 1975. Pro tento vůz už byla ukončena výroba veškerých dílů. U každého detailu produktu na našem webu je ověření skladových zásob, kde bylo uvedeno, že díl není dostupný.

Objednával jsem zboží z e-shopu, objednávka byla zrušena, že zboží už není skladem.

Reakce obchodu CarsShop.cz

Dobrý den, reakce na to, že zboží není dostupné byla okamžitá. Zkoušeli jsme však kontaktovat zákazníka, abychom se domluvili na náhradě a ujasnili si zdali se opravdu jedná o díl, který poptává, ale nedostalo se nám odpovědi.

CarsShop.cz

• uvádí zboží skladem, což není pravda

Reakce obchodu CarsShop.cz

jednalo se o palivovou nádrž na vůz FORD SCORPIO z roku 1985 (vozidlo starší 29 let). Výroba už byla u tohoto produktu ukončena a proto byla u zboží uvedena dostupnost na dotaz.

S pozdravem Kiedroň Lukáš

obchod se prezentoval dodací lhůtou do 24 hodin, já si zboží objednal v neděli a přišlo až v pátek to je trochu dlouhých 24 hodin.

Reakce obchodu CarsShop.cz

zákazník si objednal střední díl výfuku a na to je nutné objednat speciální dopravu, kde může být dodací doba o den delší. Pokud je zboží objednáno v neděli, tak se objednávka řeší až v pracovní den a to je pondělí. Zboží je tedy odesíláno v úterý a doručeno by mělo být ve středu(ojediněle ve čtvrtek). Bohužel však vznikla chyba u dopravce v administraci, takže se dodání zboží prodloužilo. Za toto pochybení se velice omlouvám. Jinak se nejedná o dodací lhůtu do 24 hodin, ale o doručení zboží k nám na provozovnu pro osobní odběr při splnění podmínky objednání zboží do 17h v pracovní den.

• ?
    • sortiment
    • bohužel sortiment na eshopu není skladem ani se neda sehnat

Po odeslaní objednávky přišel email že je vše vyřízeno. Dva dny poté přišel email že je objednavka zrušena z důvodu že zboží nelze sehnat. bohužel ze strany obchodu absolutně žadná snaha o kontakt ,nabídnutí ekvivalentu ke zboží, nebo nějakého řešení.

Reakce obchodu CarsShop.cz

Dobrý večer, po odeslání objednávky vždy přijde zákazníkovi potvrzení objednávky, ale to neznamená, že je objednávku možné vyřídit, jedná se pouze o email, který potvrdí odeslání objednávky do systému. Pokud se objednávka začne vyřizovat, přijde zákazníkovi email o tom ,že se objednávka zpracovává. U zboží(těsnění víka ventilů) byla uvedena dostupnost ,,na dotaz" . Bohužel se jedná o vůz, který se dělal v roce 1988 , takže se díly už pro tento vůz nevyrábí, ale nabízí se zboží co je ještě na skladech . Storno objednávky i se zprávou(důvod) bylo odesláno ihned po odeslání objednávky k nám do systému, protože objednávky řešíme nonstop.

• nekomunikuje

Reakce obchodu CarsShop.cz

Zákazníkovi jsme do 5 minut od provedení objednávky zasílali email, že zboží není dostupné a je již vyřazeno. V detailu produktu to bylo i uvedeno. Jednalo se o redukci/nabíječku/USB/MicroUSB k telefonu NOKIA za cenu 115Kč. Je pravděpodobně možné, že email skončil ve SPAMu nebo měl zákazník přeplněný email.

Kiedroň Lukáš - CarsShop.cz

no u zboží nebylo raději napsáno o jakou značku produktu se jedná...kdybych auto neprodával tak bych zboží od této značky poslal zpět .. kdyby u zboží bylo napsáno STARLINE tak bych si to v životě neobjednal..beru to jako faleš a tak nikomu nic takového nemužu doporučit..nepřijde mi to jako férové jednání.

Reakce obchodu CarsShop.cz

U dílů, kde není uveden v popisku výrobce se jedná o nejlevnější variantu dílu. Pán si objednal axiální táhlo v hodnotě 265Kč s DPH. Běžná cena značkového dílu je 552Kč s DPH, což je dvojnásobná cena. I přesto, že se jedná o výrazně levnější díly je zboží nové a je na něj poskytována plná záruka a záleží tedy pouze na zákazníkovi zda-li chce ušetřit a koupit levný neznačkový díl nebo zakoupí díly od ověřených značkových výrobců, kteří dodávají své díly do prvovýroby.

Kiedroň Lukáš - CarsShop.cz

• Nabízí zboží které nejsou schopné dodat.

Reakce obchodu CarsShop.cz

Zákazník si objednal zboží u kterého byla uvedená dostupnost ,že produkt není dostupný. Byla mu nabídnuta dostupná náhrada v podobné cenové relaci, avšak zákazník už na nabídku nereagoval.

CarsShop.cz - Lukáš Kiedroň

Reakce obchodu CarsShop.cz

Bohužel zboží zasíláme pouze na území ČR.

• někdo si odebral co se mu hodilo

Objednal jsem si v katalogu homokinetický kloub který mi podle webu měl pasovat na auto. Bohužel po namontování jsem zjistil že na auto nepasuju.

Reakce obchodu CarsShop.cz

Pokud zboží neodpovídá popisu nebo není určené pro automobil pro které je vybíráno, tak jej lze vrátit do 14 dnů ode dne převzetí. Díly jsou určeny pro ,, ODBORNOU montáž" ,takže nerozumím jak může dojít k tomu ,že byl díl namontován na vozidlo , když neodpovídá danému vozidlu.