• rada obchodu podle VIN, rychlost dodání

Poradí dle VIN, vyhledají ND

Dobrý den Josefe.

Děkujeme Vám za hodnocení. Vážíme si ho a těší nás, že jste spokojený s vyřizováním objednávky. Budeme rádi, pokud se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

• Horší komunikace, kdy při vrácení zboží a potvrzení ze strany ČP, že byl balík doručen, z obchodu nedošla do dnešního dne žádná zpětná vazba

Dobrý den pane Kříži.

Děkujeme za sepsání recenze a hodnocení. Balíček od Vás doručila Česká pošta 16.5.2022 v odpoledních hodinách (před zavírací dobou), takže jsme se zásilce věnovali až 17.5.2022 (kontrola zboží). Dobropis a vrácení platby jste obdržel 18.5.2022 v 10:58 h . Za dva dny vyřešena vratka včetně vrácení peněz - to si myslím, že není až tak zlé?

Dobrý den Lukáši.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

Perfektní komunikace a bleskové vyřízení objednávky!

Dobrý den Lumíre.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

Přehledné stránky, dobrá komunikace, super ceny

Dobrý den Jiří.

• Ceny + výběr

• rychlé dodání,dobrá komunikace

vřelé doporučují

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

Excelentní jednání, excelentní rychlost dodání.

Dobrý den Michale.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

• rychlé vyřízení mé objednávky,velký výběr zboží zaa dobré ceny!!!
    • Neznám žádnou nevýhodu

Dobrý den Jaroslave.

• Super jednání

Dobrý den Břetislave.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

• Nakupují po druhé.po každé super přístup.vyhledavání dílů podle VIN je super.
    • Rychlost odeslání i vyhledání.

Dobrý den Zdeňku.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

• měli na skladě, co jsem potřeboval
    • rozumné ceny
    • dobře zabaleno při dopravě

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

• dobré ceny, komunikace, rychlost dodání

Dobrý den Vladane.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

Perfektní komunikace a rychlost dodání.

• vše objednané klaplo

Dobrý den Miroslave.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

Rychlost dodání a ochota personálu.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

Super obchod, super jednání, vstřícnost prodávajícího.

Dobrý den Marku.

• Naprostá spokojenost

Dobrý den Jaroslave.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

• Výhodná cena, rychlost dodání, super domluva

Dobrý den Adame.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

Ložisko přišlo o 2 mm větší.

Dobrý den Štěpáne.

Kontroloval jsem Vaší objednávku a byl zakoupen zadní náboj kola s ložiskem SKF VKBA 6809 pro Hyundai I20, které byl vybrán dle poskytnutého VIN kódu a OE čísla výrobce Hyundai 527501G101.
    I dle katalogu se pro uvedený automobil nabízí od SKF pouze jeden typ. Může se jednat jedině o výrobní vadu, ale u tohoto produktu zatím nebyla nahlášena jinými zákazníky. Zde však hodnotíte služby e-shopu nikoliv produkt.