• nakoupil v obchodě CarsShop.cz před 2 týdny

• nakoupil v obchodě CarsShop.cz před 2 týdny

• Doprava do 2 dnu
    • Zboží dorazilo v celku

Reakce obchodu CarsShop.cz

Děkujeme Vám za doporučení a hodnocení nákupu v našem eshopu. S pozdravem Kiedroň Lukáš

• Bez problému!

Rychlá a přesná komunikace, dobré ceny, výběr ve velkém cenovém rozpětí, široké zastoupení značek, standardní cena doručení, rychlost doručení, informovanost o cestě požadované věci.

• nakoupil v obchodě CarsShop.cz před 3 týdny

• kvalitní produkty za rozumné ceny

• Rychlé ,vstřícné jednání

• Dobrá cena
    • Není mozno zaplatit kartou předem

Reakce obchodu CarsShop.cz

Děkujeme Vám za doporučení a hodnocení nákupu v našem eshopu. Platby kartou zatím neumožňujeme. Máme však platbu převodem na účet nebo lze při převzetí zboží na dobírku zaplatit kartou přímo u kurýra PPL. S pozdravem Kiedroň Lukáš

prehledny e-shop
    rychle zaslani zbozi

• nakoupil v obchodě CarsShop.cz před 2 měsíci

• perfektní komunikace i mimo prac. dobu, není problém poradí, vysvětlí, rychle odesílaj a kvalitně zabalí.Těžko hledat mínusy! Tak by měli fungovat e-schopy všechny, to by bylo eldorádo......
    • nenašel jsem dosud nic......

Všem doporučuji zkusit tento e-schop a pak pochopí sami ze své zkušenosti, že co jsem napsal je opravdu pravda!!!

Reakce obchodu CarsShop.cz

Moc Vám děkujeme za pochvalu, doporučení a hodnocení nákupu v našem eshopu. S pozdravem Kiedroň Lukáš

• nakoupil v obchodě CarsShop.cz před 1 měsícem

dobré jednání a rychlé vyřízení

• nakoupil v obchodě CarsShop.cz před 1 měsícem

Vše proběhlo v pořádku, byl jsem spokojen.

• nakoupil v obchodě CarsShop.cz před 1 měsícem

• velmi podrobné a přehledné stránky

Výborná nabídka obchodu ke kontrole správného objednaní dílů dle VIN vozidla a rovněž nabídnutí levnějších dílů o stejné kvalitě. To je myslím unikát :-D.
    Zájem o zákazníka a komunikace.

• Vřele doporučuji !
    • Objednané zboží dorazilo do 3prc.dnů

• nakoupil v obchodě CarsShop.cz před 1 měsícem

• Přesně jsem věděl kde mám zásilku a kdy mi bude doručeno.

• nakoupil v obchodě CarsShop.cz před 1 měsícem

• Přehledný katalog zboží na www stránkách obchodu
    • Rychlé vyřízení objednávky a odeslání dílů.

• široký sortiment
    • přehlednost

• super přístup

• nakoupil v obchodě CarsShop.cz před 1 měsícem

• NAPROSTÁ SPOKOJENOST S KVALITOU A RYCHLOSTÍ OBCHODU.
    • ŽÁDNOU NEVÝHODU JSEM DOPOSUD NEZJISTIL.

JSEM TAK SPOKOJEN S OBCHODEM ŽE VEŠKERÉ NÁHRADNÍ DÍLY JIŽ KUPUJI VÝHRADNĚ TADY.

Reakce obchodu CarsShop.cz

Děkujeme Vám za doporučení a hodnocení nákupu v našem eshopu. Těší nás, že se opakovaně vracíte nakoupit k nám. S pozdravem Kiedroň Lukáš

• mám to blízko
    • velmi ochotný personál
    • velký výběr za super ceny

• nakoupil v obchodě CarsShop.cz před 2 měsíci

Nákup byl v pohodě,dobrá cena,

• Rychlé,přesné,spolehlivé.