Profesionální přístup, rychlost dodání.

Dobrý den Petře.

Děkujeme Vám za hodnocení. Vážíme si ho a těší nás, že jste spokojený s vyřizováním objednávky. Budeme rádi, pokud se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

Skvělá komunikace a konzultace. Dobré ceny.

Dobrý den Pavlo.

Celkově vše OK

Dobrý den Františku.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

rychlost , ověření dle VIN. možnost vrácení zboží.

Dobrý den Františku.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

• Dodáno druhý den, skvělé ceny

Dobrý den Michale.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

Renecenze mě psát nebaví, ale pro tentokrát musím. Výborná komunikace, ochota a ceny, opravdu maximální spokojenost.

Dobrý den Jiří.

Děkujeme Vám za napsání hodnocení i přesto, že to běžně neděláte:-) Vážíme si ho a těší nás, že jste spokojený s vyřizováním objednávky. Budeme rádi, pokud se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

• Vše ok

Dobrý den Tomáši.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

• rychlé dodání přesně toho, co jsem si objednal.

Dobrý den Miroslave.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

spokojenost v cetne pomoci s win

Dobrý den Jaroslave.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

zatím druhá objednávka a vše v pořádku a rychle doručeno.

Dobrý den Stanislave.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

Super jednání,rychle zpracování objednávky, rychle dodání zboží.

Dobrý den Olegu.

• Super komunikace , cena a hlavně ochota

Dobrý den Miroslave.

• Maximální spokojenost

Pán Lukáš velice ochotně poradí s vhodností nakupovaných součástek, skontroluje dle VIN. S tímto obchodem jsem po všech stránkách nadmíru spokojen

Dobrý den Břetislave.

vše OK

Dobrý den Alexandro.

Děkujeme Vám za hodnocení. Vážíme si ho a těší nás, že jste spokojená s vyřizováním objednávky. Budeme rádi, pokud se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

Rozdělovník na požadované zboží má hlavu a patu. Je vidět, že při vytváření stránek někdo přemýšlel...

Dobrý den Josefe.

• cena rychlost

Dobrý den Miloši.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

• V životě jsem nepoznala tak ochotneho podnikatele, je neskutečný! Vždy ochotný, vyhledá, poradí, pomůže. Díly neobjednavame jinde.

Pan Kiedron je nepopsatelne bozi

Dobrý den Martino.

Děkujeme Vám za skvělé hodnocení. Vážíme si ho a těší nás, že jste spokojeni s vyřizováním objednávky. Budeme rádi, pokud se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

• Skvělá domluva
    • Doporučení
    • Osobní vyzvednutí dle tel. domluvy

Dobrý den Petře.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

Velice dobré zkušenosti díky vstřícnému jednání a rychlému dodání.

Dobrý den Bohuslave.

• Vše OK