• Velký výběr zboží
    • Nízké ceny
    • Rychlé dodání zboží

Dobrý den Jiří.

Děkujeme Vám za hodnocení. Vážíme si ho a těší nás, že jste spokojený s vyřizováním objednávky. Budeme rádi, pokud se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

Nakupuji zde dlouhodobě a vždy bez problémů jak jednání tak veškerá komunikace.

• Ceny, rychlost

Dobrý den Pavle.

Každopádně doporučujeme

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

• dobrá cena, rychlost, komunikace

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

• Rychlost dodání zboží, ověení správného dílu na vozidlo

Dobrý den Mirku.

• Rychle dodání nízké ceny

Dobrý den Drahomíre.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

Vse sedelo - tak jak ma - super rychla dodavka.

Dobrý den Lukáši.

• rychle dodani

Dobrý den Inno.

Děkujeme Vám za hodnocení. Vážíme si ho a těší nás, že jste spokojená s vyřizováním objednávky. Budeme rádi, pokud se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

• Rychlost a zpětná vazba od prodejce

Dobrý den Martine.

• Rychlost, ochota, odbornost
    • Vysoká profesionalita a lidský přístup

Velmi příjemný prodejce, dobrá komunikace, rychlost dodání zboží, spolehlivost. Všem doporučuji.

Dobrý den Michale.

Jsem spokojen

Dobrý den.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

Dostatečný sortiment a přehlednost popisu zboží

Dobrý den Zdeňku.

OK

Dobrý den.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

Výborná komunikace poradí rychle dodání za mně super není to první objednávka z carsshopu velká spokojenost

Dobrý den Milane.

Děkujeme Vám za hodnocení a loajalitu našemu e-shopu. Vážíme si ho a těší nás, že jste spokojený s vyřizováním objednávky. Budeme rádi, pokud se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

• ochota a rychlost

Dobrý den Karle.

výborné poradenství při výběru

Dobrý den Jiří.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

Nakupuji už jen tady, výborná komunikace prodávajícího .

Dobrý den Antoníne.

• Rychlost přesnost

Nakupuji zde poměrně pravidelně a ještě se mi nestalo, že by mi byl zaslán špatný díl... vždy jsem byl upozorněn že dle vin není díl kompatibilní a že jej lze nahradit dílem správným. Vždy vše pasovalo.

Dobrý den Aloisi.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

Nakupuji už několik let. Jsem spokojený.

Dobrý den Pavlo.