• Velký výběr, dobré ceny

• Cením si telefonické kontroly objednávky, doplnění rezervy

Klamavě uvádí e-shop datum dodání. Termín je do expedice dopravci, nikoli dodání zákazníkovi

Rychlé vyřízení objednávky.

• velký výběr zboží
    • dobrá komunikace

Reakce obchodu Koberce BRENO

moc děkujeme za vyjádření Vaší spokojenosti s nákupem na našem e-shopu. Velmi nás těší, že oceňujete kvalitní komunikaci, široký výběr zboží a rychlost vyřízení objednávky. Víme, jak se na nové zboží těšíte, a proto jej bez otálení expedujeme, abychom Vám mohli udělat radost co nejdříve. Jsme rádi, že se nám podařilo naplnit Vaše očekávání. Vaší zpětné vazby si moc vážíme.

• Siroky vyber zbozi
    • Skvela komunikace s obchodem
    • Rychle dodani

Dobrý den, Marto,

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Na kvalitní a příjemné komunikaci si opravdu zakládáme, stejně jako na rychlém dodání a širokém výběru zboží za skvělé ceny. Rádi Vám své služby nabídneme i v budoucnu.

Vaše BRENO

Zatím mi přivezli jeden koberec, v pátek asi druhej. Zatím spokojenost.

Dobrý den, Jitko,

děkujeme za hodnocení a doporučení našeho e-shopu, stejně jako za Váš nákup. Pevně věříme, že Vám nové koberce budou dělat radost dlouhá léta. S důvěrou se na nás obraťte i příště.

Skvělý doporučuji

Dobrý den, Blanko,

děkujeme za vyjádření Vaší spokojenosti s nákupem na našem e-shopu. Veškeré služby se snažíme koncipovat přesně na míru zákazníkům. Je skvělé si přečíst, že se nám to daří. Rádi Vám své služby nabídneme i v budoucnu.

Vaše BRENO

• od nakupu do peti dnu doma
    • nemam

Dobrý den, Lucie,

moc děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu a doporučení. Rychlé vyřízení objednávky je pro nás prioritou. Víme, jak se na nové zboží těšíte, a tak se snažíme každou zakázku bez otálení zpracovat a expedovat. Rádi Vás o tom přesvědčíme při příštím nákupu.

• Široký sortiment koberců
    • Zajímavé ceny
    • Velmi přehledný e-shop, obsahující detailní informace
    • Výborná komunikace a vstřícný přístup obchodu i dopravce

Koberce BRENO mohu vřele doporučit.

Dobrý den, Jiří,

děkujeme Vám za doporučení a krásnou recenzi, která nás velmi potěšila. Ve svém hodnocení shrnujete všechny priority, na kterých si v rámci e-shopu opravdu zakládáme, především je to zmiňovaná perfektní komunikace se zákazníkem, ta u nás stojí na prvním místě, stejně jako bezchybná doprava našeho zboží, a to od dokonalého zabalení až po rychlé dodání, přehlednost nabídky produktů, příznivé ceny, a to vše doplňuje samozřejmě kvalita našich produktů. Vaše spokojenost je odměnou pro celý tým našeho e-shopu. S důvěrou se na nás obraťte i při příštím nákupu.

Vaše BRENO

Zboží jsem zakoupila 25.4.2024. Dnes je 3.5.2024 a zboží mi ještě nebylo doručeno ani mi nebyl oznámen nový závazný termín doručení, ten dříve avizovaný nebyl splněn.

Dobrý den, Heleno,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Vaši zásilku jsme předali dopravci v nejbližším možném termínu. Bohužel došlo ke zpoždění zásilky na straně našeho dopravce, za což se velmi omlouváme. Situaci jsme s dopravcem řešili tak, aby došlo k co možná nejrychlejší nápravě. Pevně věříme, že nám i přes tuto skutečnost zachováte přízeň i v budoucnu.

Vaše BRENO

Přehledné webové stránky, velký výběr, doprava až domů, rychlé dodání

Reakce obchodu Koberce BRENO

děkujeme Vám za recenzi. Jsme rádi, že oceňujete rychlost vyřízení objednávky, široký výběr zboží a přehlednost stránek našeho e-shopu, který se snažíme koncipovat jako uživatelsky přívětivý a na jehož zdokonalování soustavně pracujeme. Vaší zpětné vazby si moc vážíme.

• Vše objednané v pořádku dorazilo
    • Vstřícná komunikace s paní z podpory
    • Nic mne nenapadá

Firma byla velice vstřícná, termín dodání mi odsunuli o měsíc později jak jsem potřeboval. A paní na lince mi poradila i jiný odstín obšití a za radu jsem moc rád, jinak bych byl z mého výběru dekoru hodně zklamaný.
    Z mých zkušeností mohu Breno jen doporučit :-).

Dopravní společnost také velmi šikovní, potřeboval jsem s nimi domluvit konkrétní hodinu dodání a vše proběhlo dle domluvy a v pořádku.

Reakce obchodu Koberce BRENO

moc děkujeme za Vaše hodnocení, nákup a doporučení. Na kvalitní komunikaci se zákazníkem si opravdu zakládáme a je skvělé si přečíst, že se nám to daří. Naši školení operátoři Vám vždy s potěšením kvalifikovaně poradí s výběrem. Rádi jsme Vám samozřejmě vyšli vstříc i s termínem dodání zboží. S důvěrou se na nás obraťte i příště.

• Vše objednané v pořádku dorazilo
    • Vstřícná komunikace s paní z podpory
    • Nic mne nenapadá

Z mých zkušeností mohu Breno jen doporučit :-).

Vaše BRENO

Po už několika nákupech jsem spokojen.

Reakce obchodu Koberce BRENO

těší nás Vaše spokojenost s opětovným nákupem na našem e-shopu. Zákaznické péči věnujeme maximální úsilí a jsme rádi, že se nám to daří. Děkujeme Vám za doporučení a těšíme se na Váš další nákup.

• široký výběr
    • dobrá komunikace
    • dobré ceny

Reakce obchodu Koberce BRENO

děkujeme za doporučení. Ve svém hodnocení přesně shrnujete priority, na kterých si opravdu zakládáme, ať už je to perfektní komunikace nebo široký výběr zboží za příznivé ceny. Těšíme se na Váš příští nákup.

Vaše BRENO

Velice příjemná komunikace, doručení včasné a v pořádku. Zboží dobré a přesně podle obrázku a popisu.

Reakce obchodu Koberce BRENO

děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení. Na příjemné a profesionální komunikaci si zakládáme, stejně jako na přesném popisu a vizualizaci svého zboží a včasném dodání. Těší nás, že naši snahu oceňujete. S důvěrou se na nás obraťte i při příštím nákupu.

vše v pořádku

Dobrý den, Marto,

co víc si můžeme přát, než když podle zákazníka proběhne vše v pořádku. Vaše zpětná vazba nám velmi pomáhá v našem neustálém úsilí poskytovat kvalitní služby a dodávat prvotřídní zboží svým zákazníkům. Děkujeme Vám za hodnocení.

Vaše BRENO

Objednávka byla doručena rychle a v pořádku.

Dobrý den, Jindro,

děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení. Víme, jak se na nové zboží těšíte, a tak se snažíme každou zakázku bez otálení zpracovat a expedovat. Rádi Vás o tom přesvědčíme i příště.

Vaše BRENO

Rychle jednání . Příjemní zaměstnanci Bez platby za dopravu.
    Zboží bylo pečlivě zabaleno. Za mě vše super.

Reakce obchodu Koberce BRENO

Vaše milá recenze nám udělala opravdu velikou radost. Ve svém hodnocení shrnujete všechny priority, na kterých si v rámci e-shopu zakládáme, především je to zmiňovaná perfektní komunikace se zákazníkem, ta u nás stojí na prvním místě, stejně jako bezchybná doprava našeho zboží, a to od dokonalého zabalení až po rychlé dodání. Vaše spokojenost je odměnou pro celý tým našeho e-shopu. Rádi Vám naše služby nabídneme i v budoucnu. Děkujeme!

vše v pořádku

Dobrý den, Ludmilo,

co víc si můžeme přát, než když podle zákazníka proběhne vše v pořádku. Vaše zpětná vazba nám velmi pomáhá v našem neustálém úsilí poskytovat svým zákazníkům kvalitní služby. Děkujeme Vám za hodnocení, které pro nás představuje závazek také do budoucna.