• Široký sortiment
    • Vstřícná obsluha
    • Nekompletní vzorníky
    • Objednané vzorníky stále nedorazily a koberec, o kterém jsem uvažovala, se mezitím vyprodal

Reakce obchodu Koberce BRENO

děkujeme Vám za hodnocení našeho e-shopu. Na kvalitní komunikaci a širokém výběru zboží a služeb si opravdu zakládáme. Co se týká Vámi vybraných vzorků, tyto jsme Vám odeslali dne 29. 2. 2024 v kompletní podobě. Mrzí nás, že koberec, o kterém jste uvažovala, se již vyprodal, ale jednalo se o výprodejové zboží s omezeným množstvím. Pevně věříme, že i tak si z naší široké nabídky vyberete.

Vaše BRENO

• dobré ceny, vstřícné jednání

doporučuji, dobré ceny, ochota poradit

Dobrý den, Evo,

moc děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení. Svým zákazníkům se snažíme nabízet maximální péči a servis. Naši školení operátoři Vám vždy rádi pomohou a poradí nejen telefonicky, ale i prostřednictvím chatu nebo e-mailu. Jsme rádi, že Vaše objednávka byla realizována k Vaší plné spokojenosti. S důvěrou se na nás obraťte i příště.

• e-shop prehledny
    • rychle vyrizeni objednavky
    • kvalitno zbozi
    • ochotny personal na kamenne prodejne v Koline

Reakce obchodu Koberce BRENO

děkujeme za doporučení a vyjádření spokojenosti s rychlostí vyřízení Vaší objednávky. Současně máme velkou radost, že oceňujete přehlednost našeho e-shopu, který se snažíme koncipovat jako uživatelsky přívětivý a na jehož zdokonalování soustavně pracujeme. Těšíme se na Vás i v budoucnu.

• Skvělá komunikace obchodu
    • Rychlost vyřízení objednávky
    • Ochotný a milý dopravce

Doporučuji!

Reakce obchodu Koberce BRENO

děkujeme za Vaše doporučení. Těší nás, že oceňujete naši skvělou komunikaci, rychlost vyřízení objednávky a ochotného dopravce. Děkujeme Vám za důvěru a těšíme se na Váš další nákup.

• Ochota

Dobrý den, Šárko,

moc děkujeme za vyjádření Vaší spokojenosti s nákupem na našem e-shopu. Ochota a maximální péče o zákazníky je u nás na prvním místě, stejně jako perfektní komunikace. Naši školení operátoři se všem zákazníkům snaží poskytnout kvalitní servis tak, aby každá objednávka proběhla k jejich plné spokojenosti. Jsme rádi, že se nám to daří.

• kvalita
    • ochota

Reakce obchodu Koberce BRENO

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a doporučení. Ve svém výčtu pozitiv shrnujete priority, na kterých si opravdu zakládáme. Rádi Vám i v budoucnu nabídneme ten nejlepší servis.

Vaše BRENO

• Velmi ochotny prodavac(ten mladsi) neznam bohuzel jmeno.

Dobrý den, Renato,

děkujeme Vám za milou recenzi, kde oceňujete velmi ochotného prodavače. Vaši pochvalu jsme vyřídili prodejně, kterou jste navštívila. Všichni prodavači se cítí být těmi mladšími a Vaše slova jim udělala radost.
    Jsme rádi, že jsme Vám mohli poskytnout pozitivní zážitek a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Vaše BRENO

• Ochotně poradí, co nezapomenout přikoupit pro správnou pokládku podlahy
    • Kvalitní popisky produktů
    • Různé články s tipy na různá témata okolo řešení podlahy v domácnosti

S Breno jsem spokojený, se vším mi ochotně poradili, zboží bylo perfektně zabalené, v budoucnu objednám znovu.

Reakce obchodu Koberce BRENO

děkujeme za Vaše doporučení a krásnou recenzi, která nás velmi potěšila. Svým zákazníkům se snažíme poskytnout skutečně maximální péči a servis. Od kvalitního popisu přes vizualizaci až po perfektní zabalení zboží. Současně jsme rádi, že oceňujete naše blogové články, které zákazníkům přinášejí praktické tipy, návody a inspiraci ze světa podlahových krytin. S důvěrou se na nás obraťte i při příštím nákupu.

• Velice vstřícný a ochotný

Reakce obchodu Koberce BRENO

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Je pro nás velkou ctí, že naše snaha o vynikající zákaznický servis je oceněna. Vaše spokojenost je pro nás nejlepší motivací k další práci. Těšíme se na další příležitost Vám poskytnout naše služby a produkty.

Vaše BRENO

• DObrý výběr -dostupnost zboží.
    • Ochotný personál

Reakce obchodu Koberce BRENO

moc děkujeme za vyjádření Vaší spokojenosti s nákupem na našem e-shopu. Ochota a maximální péče o zákazníky je u nás na první místě, stejně jako široký výběr zboží, na kterém si dáváme opravdu záležet a pravidelně na svůj e-shop přidáváme nové kousky. Rádi Vás o tom přesvědčíme i příště.

• Ochota a rychlost dodání
    • Nemá

Reakce obchodu Koberce BRENO

děkujeme Vám za doporučení. Ano, pracovat pro naše zákazníky vždy ochotně a rychle, to je náš cíl. Jsme rádi, že se nám to daří.

Vaše BRENO

• Kontrola správnosti objednávky ze strany obchodu, ochota při dotazu.

Dobrý den, Karle,

děkujeme za doporučení. Naši školení operátoři jsou připraveni Vám poskytnout maximální servis. Právě ověření správnosti objednávky je v případě našeho sortimentu velmi důležité. Těšíme se na Váš další nákup.

Vaše BRENO

• Jsem spokojená s kvalitní obsluhou, ochotně poradí a zboží předvede

Reakce obchodu Koberce BRENO

Vaše laskavá slova ohledně obsluhy na prodejně nás velmi těší! V BRENO si nesmírně ceníme našich týmů na prodejnách po celé České republice, které jsou kompetentní poskytnout odbornou pomoc, poradenství a předvést vybrané zboží.
    Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a těšíme se na Vaši příští návštěvu, ať už on-line nebo osobně na našich prodejnách.

Vaše BRENO

• Skvělá domluva a velká snaha o řešení nestandardní situace.
    • Velká ochota při doručení.

Reakce obchodu Koberce BRENO

moc nás těší, že jsme Vám mohli pomoci při řešení nestandardní situace. Na ochotě a veškeré péči o zákazníky si zakládáme. Rádi Vás o tom přesvědčíme i při příštím nákupu.

Vaše BRENO

• Rychlé dodání,příjemné jednání na prodejně.
    • Sama ženská si koberec domů neodnese takže za koruny navíc se to vyřešit dá. Schází donáška.

Dobrý den, Moniko,

moc děkujeme za Vaše hodnocení a podnět k rozšíření našeho servisu. Jsme rádi, že oceňujete rychlost naší práce a kvalitní komunikaci. Nově nabízíme i možnost dopravy s výnosem zboží v Praze a okolí. Těšíme se na Váš další nákup a věříme, že Vám nabídneme nejen výběr z nového zboží, ale i služeb.

• Rychle doruceni
    • Skvela komunikace
    • Ochotny personal

Dobrý den, Jano,

srdečně děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Jsme nesmírně rádi, že jste byla spokojena s rychlostí doručení, komunikací a s přístupem našeho personálu. V BRENO se snažíme neustále zlepšovat a poskytovat svým zákazníkům tu nejlepší možnou službu.

Vaše BRENO

• možnost zaslání vzorku koberce zdarma
    • krásný měkký koberec za super cenu
    • důkladně zabaleno i s návinkou
    • doprava zdarma, řidič dopravní spol. FOFR vstřícný
    • velice ochotná, milá, vstřícná a rychlá emailová i telefonická komunikace s obchodem

Velice děkuji zaměstnancům Breno za pomoc s objednávkou. S takto vstřícným a ochotným přístupem jsem se dlouho nesetkala a určitě tu ještě nakoupím.

Dobrý den, Magdo,

Vaše milá recenze nám udělala opravdu velkou radost. Ve svém hodnocení shrnujete všechny priority, na kterých si v rámci svého e-shopu zakládáme. Především je to zmiňovaná perfektní komunikace se zákazníkem, ta u nás stojí na první místě, stejně jako bezchybná doprava našeho zboží. Moc nás těší, že oceňujete i možnost zaslání vzorku koberce zdarma a dále naše příznivé ceny. Vaše maximální spokojenost je odměnou pro celý tým našeho e shopu. Jsme tu pro Vás, můžete se na nás spolehnout i v budoucnu.

Vaše BRENO

• Komunikace, ochota a příznivá cena koberce s dovozem zdarma.

Nevím o žádné.

Dobrý den, Anno,

děkujeme za doporučení. Moc nás těší, že oceňujete právě komunikaci, na které si dáváme maximálně záležet. Ochotný, proškolený a milý personál je u nás samozřejmostí, stejně jako příznivé ceny a řada bonusů pro zákazníky našeho e-shopu. Rádi Vás o tom přesvědčíme při příštím nákupu.

Vaše BRENO

Ochota, vstřícnost, rychlost dodání, cena.

Reakce obchodu Koberce BRENO

upřímně děkujeme za Vaše skvělé hodnocení a za to, že jste si k nákupu podlahové krytiny vybral právě náš e-shop. Zmiňujete přesně ty hodnoty, které jsou pro nás klíčové, a jsme velmi potěšeni, že ve Vašich očích je splňujeme.