• možnost přesného rozměru

Obchod vyřídil objednávku celkem brzy..

• Absolutní pohodlí

Koberce přesně na míru

• Levne, kvalita

Reakce obchodu Koberce BRENO

děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení. Na výběru kvalitního zboží si dáváme opravdu záležet a pravidelně na svůj e-shop přidáváme nové kousky za skvělé ceny. Pevně věříme, že si vyberete i příště.

• Super komunikace
    • Termin dodani
    • Vse v naprostem poradku

Reakce obchodu Koberce BRENO

děkujeme za recenzi a doporučení. Moc nás těší Vaše naprostá spokojenost s nákupem na našem e-shopu. Perfektní komunikace a maximální péče o zákazníka je pro nás prioritou. Svým klientům se snažíme koncipovat přesně na míru všechny nabízené služby. Rádi Vás o tom přesvědčíme i příště.

Vaše BRENO

Bohužel koberec již nebyl skladem

Dobrý den, Ester,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu ohledně Vašeho nákupu. Vzniklé situaci se snažíme maximálně předcházet. Náš operátor Vás kontaktoval a informoval o možnostech výběru jiného zboží. Dle Vašeho požadavku jsme objednávku obratem stornovali a platbu Vám vrátili. Za vzniklou situaci se omlouváme a pevně věříme, že nám i přesto zachováváte přízeň.

Vaše BRENO

• vše naprosto v pořádku
    • skvělá komunikace

Reakce obchodu Koberce BRENO

moc děkujeme za doporučení. Hladký průběh objednávky a spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě. Těší nás si přečíst, že vše proběhlo v naprostém pořádku. Máme tak ujištění, že jdeme správným směrem.

Šikovný personál

Reakce obchodu Koberce BRENO

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu a doporučení. Na komunikaci se zákazníky si dáváme opravdu záležet. Naši školení operátoři Vám vždy rádi pomohou a poradí nejen telefonicky, ale i prostřednictvím chatu nebo e-mailu. S důvěrou se na nás obraťte i příště.

Vaše BRENO

Opakovaný nákup, tentokrát přes e-shop. No problema.

Reakce obchodu Koberce BRENO

těší nás Vaše spokojenost s opětovným nákupem na našem e-shopu. Zákaznické péči věnujeme maximální úsilí a jsme rádi za ujištění od Vás, že naše snahy přináší výsledky. Děkujeme Vám za doporučení, nákup a recenzi.

ok

Reakce obchodu Koberce BRENO

Vaše „OK“ nás těší! Každé pozitivní hodnocení nás motivuje k další práci a zlepšování, děkujeme za recenzi. Věříme, že i v budoucnu Vám budeme moci nabídnout pouze to nejlepší.

• Rychlost,výborná komunikace

Reakce obchodu Koberce BRENO

moc nás těší Vaše spokojenost s nákupem na našem e-shopu. Na kvalitní komunikaci si opravdu zakládáme, stejně jako na rychlém dodání objednaného zboží. Je příjemné si přečíst, že se nám daří plnit naše cíle. Děkujeme Vám za recenzi a za nákup.

• r,chlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Koberce BRENO

děkujeme Vám za vyjádření Vaší spokojenosti s nákupem na našem e-shopu. Rychlé vyřízení objednávky je pro nás prioritou. Víme, jak se na objednané zboží těšíte, a tak se snažíme každou objednávku bez otálení zpracovat a expedovat. Rádi Vás o tom přesvědčíme i příště.

Vaše BRENO

Výborná komunikace a rychlost dodání. Jsem naprosto spokojen.

Reakce obchodu Koberce BRENO

děkujeme za doporučení našeho e-shopu. Na výborné komunikaci se zákazníky si opravdu zakládáme a je skvělé si přečíst, že se nám to daří. Vaše naprostá spokojenost je toho důkazem. Rádi Vám své služby nabídneme i v budoucnu.

Vaše BRENO

• kvalita zboží, rychlost dodání

Dobrý den, Evo,

moc děkujeme za vyjádření Vaší spokojenosti s nákupem na našem e-shopu. Velmi nás těší, že oceňujete kvalitu zboží a rychlost vyřízení objednávky. Víme, jak se na nové zboží těšíte, a proto jej bez otálení expedujeme, abychom Vám mohli udělat radost co nejdříve. Jsme rádi, že se nám podařilo naplnit Vaše očekávání. Vaší zpětné vazby si moc vážíme.

Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Koberce BRENO

velmi si vážíme Vašeho pozitivního hodnocení. Víme, že je rychlost vyřízení objednávky pro zákazníky klíčová, a proto věnujeme maximální pozornost efektivnímu zpracování a rychlé expedici každé zásilky. Vaše zpětná vazba nám potvrzuje, že naše úsilí přináší ovoce. Děkujeme Vám za nákup a za recenzi.

• Velmi dobře popsány produkt
    • Rychlost dodani
    • Osobní přístup, breno mi volalo aby se ujistilo, že mnou vybrané produkty sedí a ochotně zodpovědět me dotazy.
    • Dokonce jsem chatovala s někým z brena a vyptavala se kdete lino by doporucil. Co všechno to má a nemá. Oceňuji schopnosti lidi na chatu. Velmi příjemné jednani
    • Vychytala jsem obří slevu na koberec

Reakce obchodu Koberce BRENO

Vaše milá recenze nám udělala opravdu velikou radost. Ve svém hodnocení shrnujete všechny priority, na kterých si v rámci e-shopu zakládáme, především je to zmiňovaná perfektní komunikace se zákazníkem, ta u nás stojí na prvním místě, stejně jako rychlá doprava našeho zboží, a to od dokonalého zabalení až po rychlé dodání. Dále je to přesný popis a vizualizace zboží a v neposlední řadě výhodné slevové akce. Rádi Vám naše služby nabídneme i v budoucnu. Děkujeme!

Vaše BRENO

• hezké zboží, velký vyber

Dobrý den, Marie,

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Moc nás těší Vaše spokojenost s nákupem na našem e-shopu. Na výběru kvalitního zboží za skvělé ceny si dáváme opravdu záležet a pravidelně na svůj e-shop přidáváme nové kousky. Vaše hodnocení a pochvala nás motivuje k neustálému zlepšování našich služeb. Děkujeme Vám za důvěru.

Vaše BRENO

• rychlé jednání, kvalitní doprava

Dobrý den, Martino,

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jsme Vám mohli zprostředkovat pohodový nákup z pohodlí Vašeho domova. Na zmiňované kvalitní dopravě a rychlé realizaci objednávky si opravdu zakládáme. Je skvělé si přečíst, že se nám to daří.

Vaše BRENO

Velice milé a příjemné jednání,paní s kterou jsem mluvila,byla velmi ochotná a díky ní dostal můj malý vnuk objednaný koberec k narozeninám včas

Reakce obchodu Koberce BRENO

děkujeme Vám za milou recenzi a doporučení. Naši operátoři se vždy snaží každému zákazníkovi maximálně pomoci. Moc nás těší, že se nám podařilo koberec doručit přesně podle Vašich představ, a udělat tak radost Vašemu vnukovi. S důvěrou se na nás obraťte i příště.

• Pěkný výběr
    • Dobré ceny

Reakce obchodu Koberce BRENO

děkujeme za Váš nákup, hodnocení a doporučení. Na širokém výběru zboží si dáváme opravdu záležet a pravidelně na svůj e-shop přidáváme nové kousky za skvělé ceny. Pevně věříme, že si vyberete i příště.