• rychlost,

srozumitelnost, doporučila bych dále, výhody cashback

Vážená paní Puchmertlová,
    velice děkujeme za Vaši příjemnou referenci.

Váš Singulis tým

skvělé

Vážená paní Ivano,
    velmi děkujeme za Vaši recenzi a věříme, že s námi budete spokojena i do budoucna.

Váš tým Booth.cz

• nákup s cashbackem
    • nákup za WCR
    • slabý sortiment

Mohu jen doporučit

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši recenzi. Sortiment plánujeme v budoucnu postupně rozšiřovat a věříme, že budete spokojený.

Váš tým Booth.cz

• - perfektni pristup
    • - perfektni ceny
    • - perfektni dodani
    • - perfektni vyber
    • - perfektni vse
    • - nema zadne slabiny

BOOTH je super obchod. Idealni kombinace ceny a kvality. Pro mne nej. Doporucuji vsem.

• konecne jsem tu nasel ventilator do USB ktery funguje...:D

pohoda

• Super cena
    • Kvalita dopravy
    • Kvalita komunikace
    • Snaha vyhovět co nejvíc
    • Osobní přístup
    • Nenašel jsem mínus

V obchodě Booth jsem nakoupil poprvé a jsem velice rád. Vše proběhlo jak mělo a již teď se teším na ďalší nákup a vrele doporučuji všem.
    Občas je problém dovolat se na infolinku, ale když to zkusíte pár krát určitě se podaří nebo so ozvou přímo oni.
    Ještě jednou díky moc a doporučuji všem.

• Zadne

Perfektni

• Rychlost, solidnost, vstřícnost
    • Nevím.

Viz hlavní výhody

• Ceny zboží
    • Dodací lhůta

• není dost místa na parkování pro převzetí v Praze

• Když poznáte všechny výhody BOOTH tak je to bezkonkurenčí obchod. Mají skutečně nízke ceny zboží i dopravy, skvělé služby a nadstandartní přístup k zákazníkovi. Doporuřiji všem, tak jak se chovají v BOOTH by se mněli všude.
    • Neváhody nemají žádné.

BOOTH je TOP na trhu.

• Výborná komunikace
    • spolehlivost
    • žádné jsem nenašel

Jsem s obchodem Booth velmi spokojen, vždy mi vyšli vstříc, výborná a rychlá komunikace, co jsem si s nimi domluvil, vždy dodrželi.

• Dobrákomunikace

Fajnové ceny, super jednání i informovanost přes mail. Jsem spokojen a když bude potřeba rád tu nakoupím znovu. Díky

• dostatek možností plateb a vyzvednutí (dodání zboží)
    • zatím jsem neshledal žádnou

Dobrá cena oproti konkurenci, rychlé vyřízení

• Expedice zboží, které bylo uvedeno jako "SKLADEM", proběhla až po 7 dnech. To v dnešní době není moc dobrý přístup..

Dobrý deň pán Martin,

ďakujem za Vašu recenziu. Hneď som sa pozrel zpätne na Vašu objednávku a zistil som, že jej priebeh bol štandartný a prebiehal bez akéhokoľvek zdržania. Bol rovnako dodržaný termín, ktorý je uvedený u každej položky u nás na www.booth.cz. Dátum nájdete vždy kúsok pod cenou po rozklepnutí kolonky "Kdy zboží dostanu?".

Klasický býva tovar na druhý pracovný deň od objednania (vo výnimočných prípadok tretí deň) doručený na zvolenú adresu alebo na výdajné miesta Uloženka/Heurekapoint.
    Pretiahnutá dodacia doba vo Vašom prípade nastala kvoli skutočnosti, že nám do toho stúpili veľkonočné sviatky a v tieto dni dopravca bohužial nepracuje. Zásielka však už čakala na depe dopravcu, aby mohla byť najbližší pracovný deň naložená na rozvoz. Takto to vidím v zázname dopravcu.
    Takže pán Martin ak budú v budúcnu akokoľvek požiadavky na termín dodania možte nás hocikedy kotaktovať na čísle infolinky: http://www.booth.cz/kontakty-prodejna/ alebo si termín jednoducho overiť sám na stránkach.
    Ešte raz srdečne ďakujem menom celého team-u Booth.cz za prejavenú doveru a budem sa tešiť na ďalšiu spoluprácu s Vami. Ďakujem a prajem príjemný deň.

S pozdravom Róbert

• super kralita!

super kralita!

• Spolehliost
    • Žádné

Perfektní

spokojenost

• dobrá cena, rychlé dodání
    • -