• Nakupuju tu často.Komunikují a snaží se vycházet vstříc,co to jde.
    • Body WCR jsou super. Cashback Singulis taky.
    • Nikdy jsem neměl problém,proto mi tu nějaký reference zarazily.

Objednala jsem dva kusy a dorazil jeden, přesto že jsem zaplatila.

Dobrý den paní Riegertová,
    17.5.2016 ve 4 hodiny ráno, byl druhý kus předán dopravní společnosti. Reagovali jsme okamžitě po Vašem upozornění a situaci řešili. Selhal lidský faktor a ještě jednou se Vám za tuto nepříjemnost omlouváme.
    Včera ve večerních hodinách (20:05) jste nám psala email s dotazem na zboží, bohužel jsme byli schopni odpovědět až v pracovní době dnes. Mezitím jste o hodinu později (po zaslání emailu s dotazem) napsala tuto referenci, která nás velice mrzí, ale i za ni děkujeme.

Booth.cz

Nevím jaké zboží mám hodnotit když mi žádné zatím nedorazilo a má objednávka je udajně nedoručitelná?

Vážený pane Tesaři,
    tento formulář zasílá Heuréka automaticky.
    Při intenzivní komunikaci, kterou společně máme jste byl informován, že Vaše objednávka byla z naší strany řádně předána dopravci, který měl bohužel problém s dodáním na Vaší adresu.

Tuto situaci jsme obratem společně prověřovali a zajišťovali správnost dodání u dopravce, který je externí.

Reference jako takové zde jsou na hodnocení eshopu samotného, kde jste i přes veškeré informace, které máte naši práci znehodnotil, což nás velice mrzí.

I přes tato úskalí Vám děkujeme a přejeme příjemné prožití svátků Vánočních.

Váš Singulis tým

• rychlost,

srozumitelnost, doporučila bych dále, výhody cashback

Vážená paní Puchmertlová,
    velice děkujeme za Vaši příjemnou referenci.

Váš Singulis tým

Nevím jestli Booth změnilo majitele, komunikace probíhala přes e-mail singulis.cz. Ale zboží skladem koupené v pondělí, platba přijata v úterý, odeslání 1. části balíčku v pátek a další v pondělí. Žádné info od dopravce. Prodejce však komunikoval v pořádku. Dřív se mi na booth nakupovalo lépe.

děkujeme za Váš názor.
    Ano, Booth.cz změnil opravdu majitele a provozovatele.
    Zboží Vám bylo odesíláno ze dvou skladů, přesně tak, jak jste byl obratem informován emailem. Zboží bylo zasíláno ve dvou balení, aby byla urychlena dodací lhůta z externích skladů (informace přímo na webu). V opačném případě by se muselo zboží z obou skladů zaslat na jedno místo, kde bychom produkty přebalili do jednoho balení a znovu odeslali na Vaši adresu. To by znamenalo delší dobu dodání a Vy jste na doručení navíc velmi spěchal. Snažili jsme se Vám maximálně vyjít vstříc, abyste byl spokojený a obdržel své zboží v co nejkratším termínu. Dopravce je externí služba a způsob komunikace se zákazníkem neovlivníme, ale podáme výtku.
    Vaše hodnocení nás mrzí, byť píšete nespokojenost hlavně s dopravcem. Nicméně respektujeme Váš názor a děkujeme za Váš nákup.

S přáním pěkného dne
    Tým Booth.cz

skvělé

Vážená paní Ivano,
    velmi děkujeme za Vaši recenzi a věříme, že s námi budete spokojena i do budoucna.

Váš tým Booth.cz

• Objednal jsem pneumatiky na Fordíka a jsem spokojený.
    • Rychlé dodání, dobrá komunikace.
    • Eshop se postupně rozvíjí.

Celkově jsem velmi spokojený.
    Eshop můžu doporučit.

Vážený zákazníku,
    velmi děkujeme za Vaši recenzi a věříme, že s námi budete spokojen i do budoucna.

Váš tým Booth.cz

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• možnost odečtu WCR bodů, přehlednost e-shopu, jednoduché objednání
    • Nulová komunikace ze strany e-shopu, neměla jsem informaci o termínu dodání. Nebyla jsem informována, že zakázka byla expedována, ani sms mi nepřišla zpráva od dopravce, kdy zboží přiveze. Až na základě zeptání mi byl sdělen termín "příští týden", příští týden však nikdo nekomunikoval.
    • Dlouhá doba dodání - od objednávky a zaplacení 7 pracovních dní, zboží bylo na e-shop skladem.
    • Zakázka přišla nekompletní a neobdržela jsem zprávu, kdy dorazí zbytek zakázky, také věřím, že bude nedodaná část zakázky dodána.
    • Dotazník spokojenosti z heuréka přišel dříve, než jsem obdržela zboží .....

jednoduché objednání, e-shop přehledný
    zlepšit komunikaci se zákazníky a logistiku

Vážená zákaznice,
    Vaše reakce nás velmi mrzí.
    Obdrželi jsme od Vás objednávku, kterou jsme obratem zpracovali a předali distributorovi, do emailu jste obdržela informaci o realizaci. Dále na Váš email, jsme obratem reagovali (emaily jsou archivované). Denně emaily neposíláme vzhledem k tomu, že zákazníky byla tato služby označena, jako obtěžující. Doba dodání je v souladu s podmínkami a vzhledem k uplatnění Věrnostních slevových bodů je zapotřebí počítat i s ověřením jejich platnosti. Věnujeme se objednávkám s maximální péčí a vyřizují se tak jak jsou doručeny. Zboží v hodnotné výši bylo distributorem zasíláno ve dvou balení za jedno poštovné, aby nedošlo k poškození. Eshop Booth.cz, není klasickým eshopem. Funguje jako agregátor od různých dodavatelů, kde se snažíme dohodnout ty nejlepší podmínky, pro vás zákazníky, abyste měli kde uplatnit mimo platby penězi, své Věrnostní slevové body WCR. Snažíme se posupně doplnit a rozšířit produkty od regionálních dodavatelů.

• nákup s cashbackem
    • nákup za WCR
    • slabý sortiment

Mohu jen doporučit

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši recenzi. Sortiment plánujeme v budoucnu postupně rozšiřovat a věříme, že budete spokojený.

Váš tým Booth.cz

• JE zde možné nakupovat va wcr body
    • prodává hodně zbytečných věcí anavíc jen elektro

protože jde nakupovat za wcr body
    obědnal jsem a po 15ti dnech mi ještě nic nepřišlo i když mi paní před týdnem řekla že zásilku už převzal kurýr
    jen těm co nakupují za wcr jinak ne
    protože na zboží čekám až příliš dlouho

Vážený zákazníku,
    eshop je zaměřený převážně na elektro a dle toho naleznete i nabídku. Postupně chceme nabídku rozšiřovat. Ohledně Vaší objednávky je nám líto, ale úhrada nebyla z Vaší strany provedena a z toho důvodu nemohlo dojít k dodání zboží. O stavu objednávky, tedy neprovedené úhradě jste byl několikrát emailem informován.

• Ucházející design webu
    • Špatný nákupní systém, vyzvedávám online, tak asi nepotřebuji adresu dodání, reklamace je nemožná - komplikovaný systém a firma absolutně nekomunikuje.

Opravdu nedoporučuji.

Vážený zákazníku,
    od 1.7.2015 do 15.9.2015 byl eshop mimo provoz a nebylo možné objednávat. Tato informace byla přímo na titulní straně eshopu. Z toho důvodu jste nemohl využít našeho nákupního systému, který byl mimo provoz. V době odstavení docházelo k převzetí eshopu novým provozovatelem a do data převzetí, tedy do 15.9.2015 byla komunikace na straně původního provozovatele za kterou jsme nebyli schopni ručit.

Váš tým Booth.cz

• + Rychlost dodání zboží, nízké ceny.
    • - Problematická reklamace zboží (firma nekomunikuje)

Rozhodně firmu nedoporučuji!! Dodání zboží - MP3 přehrávače - sice proběhlo bez problémů, ale po velmi krátké době přestal MP3 přehrávač fungovat. I při postupování podle reklamačního řádu na webových stránkách firmy, firma nereaguje a reklamace nebyla i po několika měsících vyřízena.
    V případě, že si koupíte dražší zboží a budete ho nuceni reklamovat, pak je možné, že se nedočkáte ani opraveného zboží, ani vrácených peněz...

Vážená zákaznice,
    od 1.7.2015 do 15.9.2015 docházelo k převzetí eshopu novým provozovatelem.

K 15.9.2015 jsme eshop převzali, nicméně reklamace na zakoupené zboží před tímto datem je bohužel zapotřebí řešit s původním provozovatelem, kde jste uzavřela objednávku a uhradila za zboží.

Pokud budete potřebovat pomoct s původní reklamací, pokusíme se Vám pomoci vše vyřídit s původním provozovatelem. Obraťte se na nás na email [email protected]ž jsme v něokolika případech pár lidem pomohli.

Naše společnost nově vlastnící eshop Booth.cz dbá na kvalitní servis pro naše zákazníky.

Váš tým Booth.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Nespolehlivá komunikace.
    • Chaos

Vážená zákaznice,
    v době Vaší objednávky již původní provozovatel eshopu ukončoval svoji obchodní činnost a ukončoval možnost nákupů.

Od 1.7.2015 do 15.9.2015 docházelo k převzetí eshopu na nového provozovatele a nebyly možné žádné objednávky až do úplného převzetí.

Po celou dobu až do předání eshopu vedl veškerou komunikaci původní provozovatel. Je nám velice líto Vaší negativní zkušenosti.

• - perfektni pristup
    • - perfektni ceny
    • - perfektni dodani
    • - perfektni vyber
    • - perfektni vse
    • - nema zadne slabiny

BOOTH je super obchod. Idealni kombinace ceny a kvality. Pro mne nej. Doporucuji vsem.

• konecne jsem tu nasel ventilator do USB ktery funguje...:D

pohoda

• Vyřízení reklamace zde nefunguje! Na zákaznickou linku se nedovoláte, a mail asi fuguje jen jako automatická odpověď typu: díky, ozveme se. A nic!!! Už nikdy zde nic nekoupím!

Už zde nebudu nikdy nakupovat!

Vážený zákazníku,
    od 1.7.2015 do 15.9.2015 docházelo k převzetí eshopu novým provozovatelem.

Váš tým Booth.cz

• zbozi nedoslo. zatim zadna komunikace ani vysvetleni,proc se tak deje

Dobrý deň pán Kapral,

ďakujem za Vašu recenziu. Čo sa týka nákupu u nás, vo Vašom prípade nebola schválená zvolená platba. Som si istý, že e-mail s informáciami Vám bol v zápätí odoslaný. Verím, že už je to v poriadku.
    Ešte raz vďaka a prajem pohodový deň.

S pozdravom za Booth.cz Róbert

• Super cena
    • Kvalita dopravy
    • Kvalita komunikace
    • Snaha vyhovět co nejvíc
    • Osobní přístup
    • Nenašel jsem mínus

V obchodě Booth jsem nakoupil poprvé a jsem velice rád. Vše proběhlo jak mělo a již teď se teším na ďalší nákup a vrele doporučuji všem.
    Občas je problém dovolat se na infolinku, ale když to zkusíte pár krát určitě se podaří nebo so ozvou přímo oni.
    Ještě jednou díky moc a doporučuji všem.