• výběr zboží (78)
  • ochota (22)
  • zboží zatím nedorazilo (4)
  • zboží není skladem (3)
  • nakoupil v obchodě Bontonland.cz před 2 týdny

Objednané zboží bylo sděleno, že není komplet na skladu.
    Bylo nabídnuto rozdělení zakázky, požádal jsem o rozdělení, do dnešního dne bez odpovědi.
    Dále jsem nabídl, že bych si mohl osobně vyzvednout na Václavském náměstí, bez odpovědí.
    Společnost nekomunikuje a ještě si drze dovolí zaslat hodnocení spokojenosti.

• nakoupil v obchodě Bontonland.cz před 2 týdny

Neuvěřitelné se stalo skutečností. Koupil jsem v Bontonlandu v Brně Olympii BluRay Kamelot Live a tohle BR je např. v PS4 nečitelné v jiném velice ztěžka a jako třešnička na dortu - je vypálené !!! Ne lisované ale VYPÁLENÉ !!!!! Zespodu místo stříbrné vrstvy tmavá až černá. Distributor hanba. Místo lisování hudební BR pálit ?!

• nakoupil v obchodě Bontonland.cz před 2 týdny

• Velký výběr zboží na eshopu
    • Nic z toho ovšem nemají skladem, ačkoliv je avizováno že ano

Kupoval jsem 2x UHD disk. Jednou na prodejně, podruhé přes e-shop. V prvním případě vada disku (nebyla chyba prodejce, ale distributora), ve druhém nedodaný disk a zrušená zakázka.

• nakoupil v obchodě Bontonland.cz před 2 týdny

• Objednal jsem a doted nic nedoslo a pritom mam maily od zasilkovny ze jste objendavku u nich provedly ale od vas zadne updaty stavu me zasilky
  • nakoupil v obchodě Bontonland.cz před 3 týdny

Zboží nelze odebrat, krátká pracovní doba výdeje!!!!

• nakoupil v obchodě Bontonland.cz před 3 týdny

Inzerujete, ale nemáte na skladě, to se může stát..

• nakoupil v obchodě Bontonland.cz před 3 týdny

• Poměrně široká nabídka zboží. Dobrá dostupnost jednotlivých prodejen.
    • V OC Chodov příšerná (dámská) prodavačka. Pozdrav žádný, po přečtení čísla rezervace následovala otázka z její strany: ,,A co by to jako mělo bejt?!"
  • nakoupil v obchodě Bontonland.cz před 3 týdny

• Nepravdivé údaje na webových stránkách

U produktů bylo info, že je na prodejně a takovém případě je dodací lhůta 8 dní. Následně mailem přišlo, že dodání zboží může trvat 14 dní až 5 týdnů, protože zboží není skladem

• nakoupil v obchodě Bontonland.cz před 1 měsícem

16.1. učiněna objednávka titulů, které se se daly objednat, tudíž v době objednávky se tvářily jako "skladem". Poté mi bylo sděleno, že některé tituly skladem nejsou a zda si přeju objednávku rozdělit. S tím jsem souhlasil, ale i ty tituly, které skladem byly, mi byly doručeny až 28.1.

• nakoupil v obchodě Bontonland.cz před 1 měsícem

Obchod, který neproběhl, nehodlám hodnotit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• nakoupil v obchodě Bontonland.cz před 2 měsíci

Předem zaplacenou objednávku jsem si bohužel nestihla vyzvednout, zboží se proto pravděpodobně vrátilo zpátky, peníze mi ale vráceny nebyly a obchod nekomunikuje ani se nedá dovolat na zákaznickou linku.

• nakoupil v obchodě Bontonland.cz před 1 měsícem

• Tyden jsem cekal na poslani baliku

Neochota

• nakoupil v obchodě Bontonland.cz před 1 měsícem

• Více jak 14 dní od objednávky zboží které bylo skladem. Nic nedorazilo a nikdo mě nekontaktoval o stavu objednávky.
  • nakoupil v obchodě Bontonland.cz před 1 měsícem

Přesto, že jste psali, že je zboží skladem a proto jsem jej zaplatila, přišel pak mail, že jej nemáte a bude asi za 14 dnů. Čekám týden (takže doufám, že zboží příští týden dorazí) a vy chcete hodnotit nákup - nechápu to?!
    Nejsem zatím nespokojená s obchodem, ale s termínem zaslání hodnotícího dotazníku.

• Dlouhá čekací doba
  • nakoupil v obchodě Bontonland.cz před 1 měsícem

Nevím, zboží mi zatím nebylo doručeno. Objednávala jsem dárek k narozeninám a bohužel nebude doručen včas. Při nákupu jsem si nevšimla, že by bylo někde psáno, že zboží není na skladě a jeho dodej potrvá tak dlouho, v tomto případě bych zvolila jinou variantu, aby dárek dorazil včas do termínu narozenin. Tudíž nejsem prozatím spokojená.

• nakoupil v obchodě Bontonland.cz před 1 měsícem

• velky vyber audio a LP
    • neprehledne webove stranky
    • nedostupnost zbozi
  • nakoupil v obchodě Bontonland.cz před 1 měsícem

Katastrofálně dlouhá doba dodání.

• nakoupil v obchodě Bontonland.cz před 1 měsícem

platit chtějí hned, termín dodávky je velká neznámá