Na e-shopu bylo zboží, které jsem objednával k dostání. Pak mně najednou sdělili, že je nemají a čekají na dodávku. Dodnes jsem zaplacené zboží nedostal (obj. 20. února 2024).

• Odeslána špatná velikost zboží
    • Místo omluvy a rychlé výměny nucení vyplňovat průvodní dopis a pocit buzerace
    • Nenabídnuto alternativní zboží

Dobrý den, pane Klobouku,

omlouvám se za vzniklé komplikace s Vaším nákupem. Výměnu samozřejmě nabízíme, ale za předpokladu, že budeme mít skladem Vámi požadovanou velikost. V opačném případě Vám můžeme nabídnout vrácení peněz na účet či výměnu za tričko s jiným/podobným motivem.

Bontonland.cz

Doručené zboží nebylo to co sem objednával. Vystavují a prodávají v eshopu úplně něco jiného.

Dobrý den, pane Bobríku,

bohužel u Vámi objednaného titulu bylo chybně uvedeno, že CD obsahuje 20 skladeb a přitom jich na CD bylo pouze 16. Chybu jsme na našich stránkách opravili. Omlouvám se za vzniklé komplikace - bohužel jsme od dodavatele obdrželi chybný podklad při zalistování produktu.

Zjistil jsem, že reklamaci již řešíte s kolegyní.

Bontonland.cz

• odstoupení od smlouvy a vrácení peněz

26. 11. 2023 jsme zakoupila omylem LP desku místo CD. Jelikož jsem zboží platila kartou a způsob dopravy jsem zvolila Zásilkovnu Box, chtěla jsem zboží vrátit stejným způsobem, jak mi bylo doručeno. Na webových stránkách Bontonlandu jsem si pročetla podmínky odstoupení od smlouvy, ale nenašla jsem potřebné informace o vrácení zboží. Bohužel ani v balíku nebyl žádný dokument na vrácení zboží, proto jsem napsala e-mail na Bontonland s žádostí o odstoupení od KS a vygenerování kódu pro vrácení zboží prostřednictvím Zásilkovny. Za dva dny mi přišla odpověď, jak mám postupovat v případě vrácení zboží a rovněž informace, že nemám zboží vracet prostřednictvím Zásilkovny, proto jsem desku poslala zpět přes DPD. 30.11.2023 jsem napsala e-mail, že zboží posílám, žádám o odstoupení od KS a číslo účtu pro vrácení zaplacené částky. 9.12.2023 mi odpověděli, že budou moji žádost řešit další týden. 16.12.2023 mi přišla odpověď, zda žádám o odstoupení od KS. Jelikož jsem jim psala 2x, že žádám o dostoupení od KS, tak jsem předpokládala, že je to dostačující. Jelikož peníze nepřišly ani do 31.12.2023, napsala jsem 2.1.2024, znovu žádost o odstoupení od KS a dotaz, kdy vrátí peníze...

Dobrý den, paní Pospíšilová,

na našich stránkách v sekci Obchodní podmínky je návod, jak postupovat v případě odstoupení od kupní smlouvy. Zpětný kód v případě odstoupení kupní smlouvy neposkytujeme, jelikož v takovém případě nehradíme náklady spojené s vrácením zboží. Děkujeme za pochopení. Takovéto náklady hradíme pouze v případě reklamace nebo v případě chyby vzniklé na naší straně.

V předvánočním čase vždy řešíme zvýšené množství požadavků ze strany zákazníků. Snažíme se je vyřizovat co nejrychleji, ale uznávám, že z uvedeného důvodu může docházet ke zpoždění. Zpracování Vaší žádosti o odstoupení od kupní smlouvy byla zpožděno z důvodu nedorozumění - Kolegyně Vám chtěla nabídnou výměnu za CD a čekala na Vaši reakci. Mezitím jste záležitost považovala za vyřízenou... Za toto nedorozumění se Vám omlouvám.

Vaše žádost o odstoupení od kupní smlouvy byla již zpracovaná a peníze jsou na cestě k Vám.

Bontonland.cz

• Je možné si vybrat zboží v kamenném obchodě.
    • Je možné si vybrat zboží v kamenném obchodě. To je však mnohonásobně dražší, než na internetu. Velmi neochotná obsluha.

Velmi nepříjemná obsluha v prodejně na Jungmanově náměstí. Byl jsem zde dvakrát a již stačilo. Silnější pán za plexisklem u pokladny vám dává najevo, jak jej jakýmikoliv požadavky neskutečně otravujete a zdržujete. O tom, že by vám poradil, nebo pomohl už nemůže být ani řeči. Prostě vyber, zaplať, vypadni. Přesto, že jsem si vybral ještě nějaké další tituly v ceně cca 1200Kč, raději jsem nakonec zvolil příjemné prostředí a jednání na webu FilmNaDVD.cz, kde zboží bylo nakonec i o třetinu levnější a dodání do druhého dne.

Reakce obchodu Bontonland.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, i když není pozitivní. Vaše špatná zkušenost s nákupem na naší prodejně nás mrzí.

Bontonland.cz

• Dnes je 9 dnů od objednávky, která měla dorazit do Vánoc (7 dnů) a nemám vubec žádnou zprávu od Bontonland-u: co se děje, jestli s tim jeste počítají, kdy asi objednavku dodají, ani slovíčko - sorry, mame toho moc…proste nic. Jsem prekvapen, ze jsem vyzván vyjadrit svuj nazor na nakup a zbozi, i kdyz zadne zbozi nemam…

Bontonland - e-shop, ktery ani nedodava a ani nekomunikuje.

• Byla mi doručena špatná zásilka, a slíbeno, že mi hned pošlou novou. A nic :o(

Reakce obchodu Bontonland.cz

omlouváme za vzniklé komplikace. Nová zásilka Vám byla doručena 18.12.2023.

Bontonland.cz

• 14 dni po zaplaceni mi oznamili, ze nejsou schopni dodat zbozi kvuli dodavateli

Reakce obchodu Bontonland.cz

Vámi objednaný titul byl krátkodobě nedostupný. Omlouváme se za vzniklé komplikace. Zboží nám od dodavatele dorazilo se zpožděním až 19.12.2023. Nyní je opět dostupné.

bontonland.cz

Objednala jsem 1.12. A dnes je 9.12. a zásilka nikde

Reakce obchodu Bontonland.cz

bohužel jsme zjistili, že několik zásilek, které jsme předávali přepravci 02.12.2023 se ztratilo. Hned jak jsme na to přišli, podali jsme reklamaci. Zároveň jsme Vám zaslali zásilku pod novým číslem. Omlouváme se Vám za komplikace.

Bontonland.cz

Zboží objednáno 29.11.2023. Stejný den zpráva od obchodu, že "Vaše objednávka je připravena k expedici.
    Následně bude předána dopravci, který ji doručí na Vámi vybrané výdejní místo. O možnosti vyzvednutí budete informováni".
    Od té doby ticho. To vážně trvá tak dlouho předat objednávku vybranému dopravci (Zásilkovna na výdejní místo)?
    Pokud do konce tohoto týdne (8.12.2023) nenastane změna k lepšímu, objednávku zruším a budu vybrané zboží hledat jinde.

Dobrý den, paní Morávková,

omlouváme se za prodlení s doručením Vaší objednávky. Nicméně, jak už jsem Vám psal v emailu, Vaši objednávku jsme předali přepravci 29.11.2023. Svoz máme od přepravce potvrzený. Bohužel se stalo, že Vaše zásilka byla jednou z několika, které se ten den ztratily někde na depu přepravce. Jakmile jsme se o této skutečnosti dozvěděli, okamžitě jsme u dopravce podali reklamaci. O několik dní později se konečně "daly věci do pohybu" a zásilka již na Vás čeká na výdejním místě.

Bohužel v předvánočním období je vždy větší riziko opoždění dodání / ztráty zásilek. Jsme rádi, že se podařilo Vaši zásilku najít.

Novák Matěj
    Bontonland.cz

• Zboží vůbec nedorazilo !

Mam hodnotit neco, co jeste nedorazilo? April bude az pristi rok. Pert P.

Zboží zaplaceno. Nedodáno. Mizivá komunikace.

Dobrý den, pane Svoreni,

velmi se Vám omlouváme a dne 10.11.2023 Vám byl zaslán informační e-mail. Dostali jsme zprávu od dodavatele, že Vámi objednaný titul Beatles : Now And Then / Single (12') (LP) má posunuté datum vydání na 6.12.2023..

S pozdravem Zákaznický servis
    Bontonland.cz

Byla jsem v obchodě s poptávkou na CD, nebylo "údajně" v prodejně, mám si ho objednat v e-shopu, za 30 minut jsem ho tedy objednávala v e-shopu...a bylo ihned v obchodě připraveno k odběru....

Reakce obchodu Bontonland.cz

omlouváme se za vzniklé komplikace. Je možné, že zboží, které nebylo na prodejně v době Vaší návštěvy skladem, se během zmíněných 30 minut naskladnilo/přijalo - zboží od dodavatelů je doručováno několikrát v průběhu celého dne.

Bononland.cz

Již po druhé nakupuji na tomto eshopu a již po druhé mám problémy s objednávkou :)

Reakce obchodu Bontonland.cz

velmi se omlouváme za zdržení s vyřízením Vaší objednávky. Ohledně Vámi objednaného zboží (Beatles : Now And Then / Single (7') (LP)) jsme od českého zastoupení Universal Music obdrželi informaci ohledně opoždění naskladnění titulu. Předpokládané datum naskladnění bylo posunuto na 01.12.2023

Za vzniklé komplikace se omlouváme.

Co se týče druhé objednávky, o které se zmiňujete v hodnocení, tu se mi podle Vašeho jména bohužel nepodařilo dohledat a nemohu se k ní tedy vyjádřit. Děkuji za pochopení.

Bontonland.cz

Zatím dorazila jen část objednávky až na základě mé poptávky.
    i když jsem si udělal předobjenávku LP Rolling Stones : Hackney Diamonds LP tak mi to nepomohlo. Objednal jsem tedy 20.10.23 znovu (LP byla skladem) nicméně dosud nepřišla :(

Reakce obchodu Bontonland.cz

omlouvám se Vám za zdržení s vyřízením Vaší objednávky. O Vámi objednané LP byl velký zájem a dodavatel nedokázal v prvním kole vykrýt poptávku. Včera LP dorazila na náš sklad a Vaše objednávka byla expresně zabalena a bude co nejdříve předána přepravci.

Bontonland.cz

• Objednané zboží jste nedostali...!!!

Reakce obchodu Bontonland.cz

Za vzniklé komplikace se omlouváme.

Bontonland.cz

• moc vyplnovani , potrvzovani a to posledni jsem prehlidla, nemela jsem cas na zasylku cekat.

Reakce obchodu Bontonland.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Nákupní proces je nastavený dle současných legislativních požadavků - veškeré inrofmace, které zákazníci vyplňují jsou nezbytnou součástí procesu uskutečnění internetové eshopové objednávky.

bontonland.cz

• Napíší dodání max 3dny. Pak napíší:Následně bude předána dopravci. A tím to skončilo. Žádný odkaz na sledování balíku.

Reakce obchodu Bontonland.cz

omlouváme se za vzniklé komplikace. Situaci jsem prověřil u České pošty. Bohužel v případě Vaší zásilky nastala technická chyba a zásilka nám byla doručena zpět na náš sklad. Bohužel s takovou chybou se setkáváme jednou za několik měsíců.... Mrzí mě, že se to týká právě Vaší objednávky. Standardně jsou zásilky doručeny do 3 dnů, většinou i dříve. Nicméně Vaše objednávka bude dnes opět předána přepravci. Děkujeme za pochopení.

Novák Matěj
    Bontonland.cz

neprisla zadna zprava, zbozi po nekolika tydnech nebylo doruceno

Reakce obchodu Bontonland.cz

omlouváme se Vám za dlouhé čekání i za to, že jste neobdržel informaci ohledně opoždění vyřízení Vaší objednávky. Bohužel stále čekáme na dodání Vámi objednaného titulu. Dle nejnovějších informací bude Vaše objednávka připravena k odběru na naší prodejně začátkem příštího týdne.