• Tiskárna Kyocera P 2040 dn byla dodána s neoriginálním tonerem, reklamace byla firmou uznána a vyměněna po 5 týdnech za nový kus a odmítli požadavek vrácení paněz. Reklamaci vyřizovala firma Apollo Multimedia s.r.o.

• Zobrazují jinou, výhodnější cenu než ve skutečnosti fakturují, neseriózní a nečestné jednání.

Zobrazují jinou, výhodnější cenu než ve skutečnosti fakturují, neseriózní a nečestné jednání. Děs a hrůza, to se mi nestalo ani u jednoho prodejce.

• I pres ujisteni, ze bude objednavka vyrizena v domluvenem terminu se tak nestalo.

• Na Heurece se jednalo o 1TB SSD disk, ale přišel pouze 500GB

přišlo,až po 6 dnech

• O trochu nižší ceny než u mimozemšťana.
    • Informace na eshopu o tom, jestli zboží je skladem, vůbec neodpovídá realitě. Objednal jsem v pondělí kolem jedné odpoledne. Předpokládal jsem tedy, že stihnou zboží vyexpedovat tak, aby dorazilo do konce týdne. V pátek jsem se dotazoval na stav zásilky a bylo mi řečeno, že zboží sice bylo skladem, ale někde na centrálním skladu nebo co, a že dnes (pátek) předávají zásilku přepravci. No, máme tu začátek nového týdne a zásilka stále nikde a nemám ani informaci z eshopu o předání zásilky přepravci (číslo zásilky). Doufám, že svoje zboží uvidím alespoň do 14 dnů.
    • Nefunkční zákaznická sekce na eshopu, takže se nelze podívat na stav objednávky.

Nevadí mi dlouhá dodací lhůta u zboží, které není skladem, pokud jsem o tom informován. Vadí mi nepravdivá informace o tom, že zboží je skladem, když ve skutečnosti leží bůhví kde.

• Ceny
    • Po stornu ,vrácení částky zpět na můj účet.
    • Cena dopravy.
    • Nefunkční telefonická podpora.
    • Jediná komunikace na chatu nebo e-mailem.
    • Zboží které se tváři skladem ,skladem nebylo.

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

dané zboží jsme měli na centrálním skladě a hned druhý den po objednání, jsme k Vám chtěli zboží nechat expedovat, každopádně jste dříve napsal o storno a také Vám bylo vyhověno a peníze vráceny ve lhůtě 3 dnů. Zde tedy moc nedoporučující recenzi nechápu :)

Tým Black-Monday.cz

Prodává věci, co nemá skladem jako by je měl. Že to zrovna náhodou objednalo víc lidí a systém to neumí. Dost na hovno systém teda. Dle ostatních recenzí běžná praxe. Aspoň nabídl vrácení peněz, ale až když jsem se začal zajímat, co se děje. Počkám, ale znovu už nic neobjednám

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

omlouváme se za komplikace, ano před Vámi někdo poslední kus odkoupil a my jsme Vám vstřícně nabídli jestli počkáte na dodání nového nebo jestli stornujeme? Myslím si, že vcelku běžná reakce a toto se běžné stává ve spoustu e-shopech (i těch největších), proto by jste příště mohl volit trochu pokornější slova :)

Tým Black-Monday.cz

Objednal jsem a zjistil jsem že jsem zaškrtl platbu přes účet.To by bylo dlouhé ,tak jsem poslal email,že chci platit kartou.Obchod konkétně(František Skála zákaznická podpora BLACK Monday.CZ) mi napsal ,že musím znova objednat a on ,že první objednávku stornuje. Provedl jsem zaplatil kartou a teď se začali dít věci. "Rychle"za dva dny mi poslali email ,že objednávka nebyla dosud uhrazena, já na výpisu stržené peníze a on opět ,že na účtě nic nemají. Já hovor s bankou ta potvrdila poslání peněz i poslala potvrzení ale p. Skála po mém důrazném připomenutí mi odpověděl ať si udělám pořádek sám .Opět jsem intervenoval a pan dotyčný najednou po 4 dnech zjistil že vymáhá peníze za objednávku, kterou měl stornovat!!!!!!!!!!!!!!!Že by padla nějaká omluva ani náhodou!!Je to týden od objednání a přišla mi zpráva , abych si zboží vyzvedl. Vzdálenost obchod Praha -Balíkovna cca 50km a týden doručování!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

tak tolik vykřičníků by ani nebylo potřeba, každopádně celá situace vznikla díky tomu, že jste celou dobu psal o objednávce, která měla být stornovaná a nebyla zaplacená, proto jsme k ní tu platbu nedohledali, až asi po 6 mailech, jsme se dopátrali k tomu, že celou dobu se ptáte na jinou objednávku, než o které píšete. Příště bych poprosil nazývat situace takové jaké jsou. Druhou objednávku co jste u nás měl, jsme expedovali druhý den a bohužel nejsme vládci světa a proto moc neovlivníme externí dopravce. (Vlastně i tuto recenzi píšete na objednávku, která nebyla ani dokončena)
    Doufám, že v budoucnu se tedy lépe pochopíme :)

• žádná neexistuje

Jedenáctý den čekám na doručení zboží, které údajně mělo být skladem. Obchod se neustále vymlouvá - jednou zboží bylo poškozené, podruhé ještě nepřišlo, potřetí že neví. Při čtvrtém pokusu přestal reagovat úplně. Dovolat se nedá, na maily neodpovídají. Než komunikace ustala, byla alespoň na chatu. Věřil jsem hodnocení 4,9, takže jsem se neobával zaplatit zálohu ve výši 38.108 Kč, teď lituji.

Dobrý den Aleši,
    Omlouváme se, za delší čekací dobu, ale nakonec jsme vše společně vyřešili ke spokojenosti a dobře to dopadlo. :)
    Doufám, že tato zkušenost nebude mít vliv na naše budoucí vztahy a ještě se společně uvidíme!

Tým Black-Monday.cz

• Obchod vůbec nereaguje !

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

nemáme od Vás žádnou zprávu. Vidím, že objednávka byla již v pořádku vyřízena.

Tým Black-Monday.cz

• Dodací doba u zboží skladem.

děkuji za Vaši recenzi.
    Mrzí nás, že došlo ke zpoždění Vaší objednávky.
    Bohužel se jedná pouze o předpokládaný termín doručení a může být ovlivněn různými faktory, aktuálního vytížení dopravy, nebo podmínek doručení.
    I když se snažíme zajistit co nejpřesnější termíny doručení, občas bohužel dochází k neočekávaným zpožděním.
    Nakonec objednávka dorazila k Vám v pořádku a to jsme rádi :)

Zboží nedorazilo.

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

Velmi mě mrzí, že jste měla s objednávkou potíže a omlouvám se Vám za komplikace.
    Pokoušel jsem se s Vámi telefonicky spojit, abychom mohli situaci vyřešit telefonicky, ovšem neúspěšně.
    Každopádně objednávku jsme odeslali 2 dny po vytvoření a poté to bylo v rukou dopravce.

Tým Black-Monday.cz

• Ani po týdnu nebylo zboží, které bylo údajně na skladě, odesláno
    • Obchod nekomunikuje

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

Je mi líto, že dostupnost produktu, který jste si u nás objednal, byla změněna.
    Mohu Vám potvrdit, že produkt jsme měli skladem o trochu později a jsem rád, že je objednávka již v pořádku u Vás.
    Pevně věřím, že vyřízení Vašich budoucích objednávek proběhne již bez komplikací a dle Vašich představ.

• Arogance

Velmi arogantní zákaznická podpora. Nějaký Jakub opravdu mistr světa. Opakovat nebudu.

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

o aroganci bych zde úplně nepsal. Vaše první emailové věty byly akorát urážlivé a osočování nás z toho, že Vám měníme typ platby a dopravy... Nechápu proč by jsme to dělali?
    Každopádně již jsme na sebe vypsali příliš písmenek, hezký zbytek dne a více pozitivity do života...

Tým Black-Monday.cz

• Položka skladem, objednáno v neděli, doručeno za devět dni

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

omlouváme se za vzniklé komplikace, bohužel zde nastala chybička v logistickém procesu a proto se objednávka lehce zpozdila :/ O celé věci jsme Vás průběžně informovali a zboží nakonec dorazilo v pořádku. Doufám, že tedy v budoucnu budete mít lepší zkušenost :)

• Většinou nižší ceny
    • Po urgenci nedodaného zboží a požadavku na vrácení platby byla zaplacená částka na kartu urychleně vrácena
    • Dobrá komunikace, ale pouze přes chat
    • Že zboží, které bylo údajně skladem jsem zjistil až po dotazu na chatu
    • Jiná komunikace než chat zpravidla nefunguje

Pokud na zboží pospícháte, nelze se tady spoléhat, že je skladem...
    Zboží jsem po zrušení objednávky koupil jinde a měl ho už druhý den přes Zásilkovnu a levnější, ale to asi bylo o štěstí.

• Objednávka z 3. března, kdy byli nově na trhu proběhla v pořádku
    • Od té doby to jde s nimi z kopce. Uvádějí, že je skladem to co nemají a ani se neobtěžují o tom informovat. Objednané zboží jsem našel jinde skutečně skladem, levnější a objednávku zrušil..
    • Neinformují, kdy budou vráceny peníze
    • Komunikují pouze přes chat.

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

no vidíte to, ještě jsme Vám podle vašich slov ušetřili nějakou tu korunku, ano po 2 dnech jsme Vám s omluvou napsali, že bude pár dní trvat, než nám zboží dorazí z centrálního skladu, zda chcete počkat nebo stornovat, na Vaší žádost jsme objednávku tedy stornovali a peníze hned druhý den refundovali. Nevím jak Vám, ale zdá se mi to jako vcelku klasický způsob, nevidím hned důvod k tomu nás recenzovat jak to s námi jde z kopce.
    Pro upřesnění obj. stornována 16.4. a peníze refundovány 17.4.

• Špatná komunikace
    • Infolinka - nedá se dovolat
    • Vrácení peněz
    • Prodávají něco, co nemají skladem

Objednal jsem si 3 kusy zboží (7.3.2024 ), bohužel internetový obchod neměl všechny položky skladem.
    8.3.2024 jsme se domluvili, že objednané zboží odešlou ve 2 zásilkách ( 1. část následující týden a 2. část odešlou během 2 - 3 týdnů.

První zásilka v pořádku dorazila 15.3.2024 .
    Druhá zásilka již nebyla dodána a až na můj dotaz ze dne 29.3.2024 mi bylo odpovězeno, že chybějící zboží již nedodají.
    Takže jsem 2.4.2024 požádal o vrácení peněz a ty jsem do dnešního dne 16.4.2024 nedostal zpět na svůj bankovní účet.
    Na jejich infolinku se bohužel nedá dovolat a komunikace přes E-mail vázne

Určitě si dobře rozmyslete nákup u internetového obchodu BLACK Monday CZ

• Objednáno 3.4. , objednávka obchodem potvrzena, a zboží nedorazilo

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

objednávka již dávno čeká na zvoleném odběrném místě :)