zboží, které mělo být skladem jsem zaplatil před týdnem, přišla faktura a potvrzení objednávky. Na mé dotazy nikdo neodpovídá, dovolat se nedá.

Druhý týden čekám na zboží, které mělo být skladem. Bez jakékoliv informace od prodejce.

obchod na mail nereaguje,zboží nedorazilo,i když bylo údajně na skladěještě vyckam

• Tohle není E-shop, ale loterie.

V sobotu jsem vyřídil nákup a měl jsem potvrzení z obchodu. V pondělí přišel e-mail , ve kterém jistý Jakub oznámil zrušení nákupu z důvodu, že zboží někdo koupil přede mnou a další zboží nemá.

• Nic moc komunikace

Zboží jsem vrátil druhý den, peníze přišly zpět za celé 2 týdny (když jsem si o ně napsal.. bez odpovědi). Automaticky bez poštovného, jako kdyby byla moje chyba že si někdo nečte poznámky v objednávkách a produktové fotografie nereflektujou přesně všechny parametry:) Stačilo by pár slov emailem a nebyl by problém.

• nemám co hodnotit, zboží zatím nedorazilo

Ačkoliv zboží měli uvedeno jako skladem, tak určitě nebylo, týden čekám na možnost vyzvednutí na pobočce a stále nic. Zboží je i po týdnu čekání vedeno jako skladem, po dotazu kdy dorazí? je odpověď další den. Důrazně doporučuju se tomuto "povedenému" eshopu vyhnout velkým obloukem a rozhodně nic neplatit předem, viz ostatní recenze.

• Neochota komunikovat
    • Zboží neodesláno
    • Peníze zatím nevráceny

Tento e-shop nedoporučuji. Slíbí vám včasné dodání, píší,že zboží mají skladem. Po urgenci vám jakýsi Jakub sdělí, že balík poslali, že za to může pošta a dají vám neexistující číslo balíku. Na další komunikaci nereagují, neodpovídají na emaily, z chatu se odpojují.

• Obchod nekomunikuje

Nebral telefon, neodepsal na email

Komunikace veškerá žádná, zboží deklarované skladem neodešlo ani na druhý den, email dotaz bez reakce...

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

objednávka byla na Vaší žádost stornována 24.7.2024 dle emailové komunikace.

S Pozdravem
    Tým Black-Monday.cz

Zboží garantovali doručení do druhého dne, je to více než týden a zboží stále nemám, ani žádné info. Telefon nikdo nezvedá ...

• Ceny
    • Možnost platby až při odběru
    • Zboží nikdy nedorazilo
    • Obchod neodpovídá na zprávy

Objednal jsem si PSVR2 za opravdu skvělou cenu, obchod mi potvrdil expedici, ale zboží nakonec nikdy nedorazilo (naštěstí jen k osobnímu vyzvednutí, takže jsem nepřišel o peníze). Na moje emaily obchod neodpovídá.

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

bohužel dané zboží bylo chvilku před Vámi vyprodáno a již nebylo dostupné. Tuto informaci jsme Vám prostřednictvím emailu dali vědět den po objednání, prosím překontrolujte si i spam a nevyžádanou poštu :)

Tým Black-Monday.cz

Dříve ok, ted bez komunikace, odezva na dopravu 0, dotaz na informace bez odpovědi. Zboží nedoručeno a peníze nevráceny (8000 CZK !!!)

Postřikovač Karcher přišel bez nabíječka a baterie. Když jsem chtěl zboží vrátit ve 14 denní lhůtě tak mi odmítli vrátit peníze.
    Je tam mizerná komunikace, nikdo nikdy nezvedl telefon.

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

bohužel v tomto případě jste trochu sám proti sobě :)
    1) V popisku je jasně napsáno "Baterie a nabíječka nejsou součástí balení."
    2) Bohužel při nákupu na firmu/IČO není možnost vrácení ve 14 denní lhůtě.
    V tomto případě není pochybění na naší straně, doporučuji lépe číst daný popis zboží, aby jste příště při doručení nebyl překvapen.

Tým Black-Monday.cz

• Po odstoupení od smlouvy s námi již nikdo nemluvil,peníze jste nám nevrátili a pilu také nemáme.Jsme 80 letí důchodci a už se v tom nevyzname. Pomozte nám prosím.

Odstoupili jsme od smlouvy, nemáme peníze ani pilu. je nám 80 let, pomozte nám.Co uz. máme dělat.

obchod zrušil bez jakéhokoli vysvětlení objednávku, což jsem zjistil až tehdy, kdy mi na účet přišly zpátky zaplacené peníze.

• Nedodane zboží

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

jak jsme Vás druhý den informovali emailem, jednalo se o systémovou chybu a dané zboží vůbec na našem eshopu neexistuje, tato skutečnost Vám již podle názvu zboží musela být jasná :)

Tým Black-Monday.cz

• nejhorsi komunikace, jakou jsem kdy zazil - vlastne zadna, na email zadna reakce, chat, ktery se sam promazava, reakce sporadicka
    • po automaticky generovanem emailu o obdrzeni objednavky se dlouho nic nedelo - viz komunikace
    • doruceni zbozi uvedene "skladem" trvalo tyden - coz je nestandardni, ale nevadilo by, kdyby eshop reagoval na dotaz ohledne stavu objednavky

Pokud nekdo preferuje zalozit objednavku a pak se prepnout do rezimu "cekej a doufej", pak je to idealni eshop.

Nemám rád akce - neakce

Zboží jsem po více než týdnu nedostal, koupil jsem ho jinde.

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

jak vidím v systému i mailu, danou objednávku jste den po připravení k vyzvednutí, sám stornoval. Zde tedy moc nechápu hodnotu dané recenze.