Vše OK.

• Po odstoupení od smlouvy s námi již nikdo nemluvil,peníze jste nám nevrátili a pilu také nemáme.Jsme 80 letí důchodci a už se v tom nevyzname. Pomozte nám prosím.

Odstoupili jsme od smlouvy, nemáme peníze ani pilu. je nám 80 let, pomozte nám.Co uz. máme dělat.

Všechno v pořádku

obchod zrušil bez jakéhokoli vysvětlení objednávku, což jsem zjistil až tehdy, kdy mi na účet přišly zpátky zaplacené peníze.

• Slušné ceny
    • Komunikace se zákazníkem

• Nedodane zboží

• nejhorsi komunikace, jakou jsem kdy zazil - vlastne zadna, na email zadna reakce, chat, ktery se sam promazava, reakce sporadicka
    • po automaticky generovanem emailu o obdrzeni objednavky se dlouho nic nedelo - viz komunikace
    • doruceni zbozi uvedene "skladem" trvalo tyden - coz je nestandardni, ale nevadilo by, kdyby eshop reagoval na dotaz ohledne stavu objednavky

Pokud nekdo preferuje zalozit objednavku a pak se prepnout do rezimu "cekej a doufej", pak je to idealni eshop.

Doručení rychlostí blesku, doporučuji.

Nemám rád akce - neakce

• rychlé jednání, ochota, vstřícnost

Zboží jsem po více než týdnu nedostal, koupil jsem ho jinde.

• rychlost pohoda

Rychlé dodání

all good, pickup was easy. I can recommend Black Monday!

Špatná komunikace

Rychlé a seriózní jednání

• Možná ceny zboží. Ale je Vám to k ničemu, když dostanete úplně jiné zboží jako já.
    • Absolutně jsem se nemohl dovolat. Komunikace pouze písemně. Radím všem si před nákupem pročistí recenze a uvidíte, jak se tam pan majitel vyjadřuje k nespokojeným zákazníkům. To už o něčem svědčí. A takové ty jejich řečicky o prozákaznickém přístupu atd. jsou jen bláboly. Jo a mé peníze za vrácené zboží obchod držel opravdu snad do poslední možné vteřiny zákonné lhůty. A to jsem si ještě musel vydobýt zpět peníze za zaslání špatné zboží zpět k nim. Nebyla to přeci moje chyba a byly to pro mě vícenáklady. Hned druhý den jsem ho zaslal zpět. Vše si nafotil- dokumenty, postup zabalení, stav notebooku, udělal screenshot celé komunikace, prostě vše. Prý musí vše překontrolovat. Tak to asi trvalo těch třicet dní "přesně na vteřinu". Ale chápu. Peníze na účtu jsou peníze na účtu. Provozují stránky Black-monday.cz a APOLLOs.cz. Za mě prostě nedoporučuji. Chtěl jsem ušetřit cca 700 Kč a dopadlo to takhle. Notebook žádný, peníze celý měsíc žádné a ještě to chování. Příště si radši připlatím a nakoupím u opravdového profesionála. A to, že peníze obchod držel do poslední chvíle jsem zažil poprvé. Většinou jsem je měl tak do 7-10 dnů zpět. Celá tato záležitost velice pobavila i kolegy a kolegyně v našem eshopu. První a poslední zkušenost. Radši o trochu dražší, ale profesionální přístup a péče bez zbytečných průtahů. A je mi absolutně jedno, jak si obchod na mou recenzi odpoví. Že tolik a tolik dní trvá poslání a kontrola zboží a podobně. V dnešní době typu dnes podám a zítra je doručeno. Vážně k smíchu. Stačí pročíst recenze na ně a máte jasno. Jediné a lákavé pozitivum je cena. Nic víc.
    • Nízké ceny produktů
    • Nekomunice. Po 14 dnech vrátili peníze.

• osobní vyzvednutí v Praze
    • Hůrka ;-))