Já osobně spokojená, rychle vyřízena objednávka, zboží dorazilo v pořádku.

• Zboží dorazilo v termínu, vše v pořádku
    • Komunikace na 1

• nesprávne dodaný produkt
    • nevrátené peniaze

objednávka 3410976
    28.9. som sa informoval o dostupnosti 2 produktov - pre istotu, aj ked boli skladom, potvrdili
    30.9. mi prišli 2 produkty , jeden správny, druhý iný ako som si objednal
    odkomunikoval som to s "reklamačným oddelením" e-shopu a neobjednaný produkt som im vrátil
    2.10. mi bolo potvrdené obdržanie tovaru a vystavený dobropis so splatnosťou 14 dní
    po uplynutí 15 dní nemám platbu na účte, miesto serióznej komunikácie "preverujú" na finančnom oddelení - výmysly, príbehy.

Vo výsledku som nedostal objednaný produkt, čo je samo o sebe nemilé a vrátenie platby naťahujú, resp. možno ani vôbec nemajú v úmysle peniaze vrátiť.

Dodanie neobjednaného tovaru miesto produktu, ktorý som si objednal, mi na základe týchto okolností príde účelové s cieľom vybrať platbu, ktorú následne nevrátia alebo vrátia s oneskorením. Nie som odborník, ale myslím že to spĺňa definíciu podvodu.

Na infolinke nikto nekomunikuje, výhovorka "kolega je nemocný" na live chate alebo v reakciách na google recenzie je bežná prax.

Preto neodporúčam tento obchod, podľa recenzií nie som sám a toto sú bežné praktiky.

• Velmi rychlé dodání a příjemná cena .
    • -----------

obednany sluchatka v bile barve prisli cerne

OK

• skvělá cena a rychlost
    • žádná

• rychlé možnost vyzvednutí

• vše ok
    • neuvěřitelně rychlé

Vše proběhlo naprosto bez problémů

• Špatná komunikace

• Příznivé ceny

• Rychlé doručení, velice výhodná cena

Za velmi nízkou cenu jsem obdržel výrobek, který v dané kategorii účelu, který má splňovat představuje defacto naprostou špičku nabídky, žádná malá čínská plastová krabička nezapadající do sestavy. Navíc dodání bylo velmi svižné.

• obchod zasilku odeslal bez problemu

Zasilka byla poslaná a dorazila dorazila slíbeneho OX BOXU dne 9.10. Jako vžy Česká Pošta za se to pohnojila, po několika telefonátech s Českou Poštou se zjistilo že se jim nepropsal balik v systému .A tak nepujde balik zaplatit jakym koliv jinym způsobem nedeho ani vyzvednou i když u přitomenho boxu byl zamestananec česke pošty. A tak poškodila svým jednaním tento obchod .

Zboží mělo být skladem, doručení vázlo, teprve na můj dotaz mi bylo oznámeno, že pro velký zájem čekají na naskladnění a dodání se zdrží.

• nabízejí zboží, které nejsou schopni za daných podmínek dodat.
    • nulová komunikace

Druhý pokus o nákup, opět vybrané zboží nedodáno, tentokrát vůbec žádná komunikace.

Na první pokus odsouhlasili celou objednávku a poslali fakturu, ale následně dodali pouze část zboží. Zbytečně jsem zaplatil dražší poštovné, které jsem musel zvolit kvůli nedodanému zboží. Za několik měsíců nedodali korektní fakturu.

Podivné soutěže o iphone, kdy zveřejněný výherce z "minulého týdne" je z doby před více než měsícem.

Ruce pryč od tohoto neseriózního až podvodného obchodu. Inzerují zboží, které nejsou schopni nebo ochotni dodat za inzerovaných podmínek.

• levnější oproti ostatním konkurencím

nekomunikace - ani na telefon, email

• Telefonní automat - nejednoznačné pokyny "nachystejte si číslo objednávky" - chvíli ticho a ukončení hovoru.

Komunikace, rychlost dodání, možnost zaparkovat hned u výdejního místa

• velmi rychlé dodání, vše proběhlo k naprosté spokojenosti

Rychlé, v termínu, bez problémů.

Zbozi na webu neexistuje notebook HP za 49,824,-prodavaji za 2,200,-korun ceskych a jen ve snu