Chtelo by to trosku ferovosti k zakaznikovi. Na doraz : kdy dorazi zbozi? Odpoved obchodu : zitra nebo pozitri u Vas. Coz melo byt pred vikendem. V pondeli dotaz, kdy dorazi zbozi? Odpoved obchodu: zitra. Dnes je Utery a dorazil pouze Dotaznik spokojenosti o zakoupeni. Vtipne. Kdy tedy dorazi zbozi na mou adresu?

Vše proběhlo v pořádku.

• neexistuje
    • máte-li čas..káva, pivo, paňák, 7 x se zlejete, než něco dorazí
    • vše co najdete
    • komunikace 0
    • mozek
    • prostě hnus

Objednané zboží skladem(prý teda),osobní odběr a platba v hotovosti. 6, slovy šest dní, než se tam někdo probudil. Prostě nebrat..

pred osobnim vyzvednutim byla kumunikace velmi spatna. na tel. linku jsem se opakovane nedovolal.
    při vyzvednutí byla komunikace dobrá.

• Rychlost dodání, skvěle zabaleno

Od objednávky , přes informace a doručení zboží.. naprostou vše skvělé. Velice nákup doporučuji.

• Rychle a supr jednání

• Rychlost vyřízení

Zboží mělo být skladem za nízkou cenu. Obchod zboží nedodal, ani mě o zrušení již zaplacené objednávky neinformoval (údajně psali e-mail, který nedošel). Musela jsem po týdnu sama volat, jak to s objednávkou vypadá. Bylo mi sděleno, že zboží nemohou dodat, protože ho skladem nemají a nelze sehnat (na jiných e-shopech ho bylo možné sehnat ještě minimálně o několik měsíců později).

Peníze obchod vrátil, ale až po mém telefonátu. Kdyby mi ihned zavolali, stihla bych zboží objednat jinde.

• Dobrá komunikace
    • Příznivé ceny

Koupila jsem zbozi ve ctvrtek vecer, v patek jsem dostala sms ze zbozi bylo predano kuryrovi a v pondeli jsem mela zbozi dorucene. Vse slo hodne hladce a bez problemu… urcite doporucuji

• Spolehlivost
    • Jednání

Vše v pořádku. Nebyl žádný problém.

• Nižší ceny

Doručení trvá lehce déle - objednáno o víkendu dorazilo ve čtvrtek, ale vše přišlo. Dobře zabaleno.

Nákup proběhl standardně

Firma uvádí neexistujíci telefoní číslo a spojit se emailem je rovněž nemožné. Souček

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

jediný email, který od Vás kdy přišel byl Pá 27.09.2024 7:41, že objednávku rušíte, což jsme potvrdili.

Hezký zbytek dne
    Jakub
    Tým Black-Monday.cz

Celkové hodnocení. spokojen

Rychle dodání. Vše OK

• Dlouhá dodací lhuta

• Dobrá cena.
    • Rychle doručenie.

S nakupom som spokojný. Na dotazy predajca reagoval.

• delší dodací doba