dobré ceny ,dobrý výběr

Dobrý den Petře,

děkujeme za příjemné hodnocení. Jsme rádi, že jsme pomohli kolo vybrat. Přejeme mnoho kilometrů bez defektů :).

Tým BIKEMAX

perfektní domluva, vše klaplo přesně jak jsem potřebovala

Reakce obchodu BIKEMAX

moc děkujeme za kladnou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla s našim přístupem spokojená. Přejeme, ať kolo dělá jen radost! :)

Tým BIKEMAX

• Rychlé jednání, vstřícnost, ochota, profesionalita

Maximální vstřícnost, ochota poradit, rychlost jednání. Příjemné ceny.
    Maximální spokojenost

Dobrý den pane Cubrte,

děkujeme za pochvalu a nákup u nás :).

• Vše rychle vyřízeno

Reakce obchodu BIKEMAX

děkujeme za kladné hodnocení. Ať má svišť z kola radost :).

Tým BIKEMAX

• Spokojenosti s obsluhou na prodejně, ochota, profesionální přístup.

Doporučuji.
    Profesionální přístup.

Dobrý den paní Hanko,

moc děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákujpem kola u nás spokojená. Ať kolo slouží :)

Tým BIKEMAX

• Velice pěkný a přehledný e-shop s velkým výběrem kol a doplňků

Dobrý den Jakube,

děkujeme za pochvalu. Jsme rádi, že jste si vybral elektrokolo právě u nás. Přejeme mnoho radostných kilometrů. :)

Tým BIKEMAX

• Dobrá komunikace, rychlé jednání, kolo mi smontovali a vše vysvětlili.

Reakce obchodu BIKEMAX

děkujeme za super hodnocení. Dělá nám to radost. Přejeme, aby škvrněti dělalo kolo radost neméně velkou :).

Tým BIKEMAX

• Ochota, vstřícnost personálu, komunikace.

Reakce obchodu BIKEMAX

moc děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že jste elektrokola zakoupili právě u nás. Přejeme mnoho šťastných kilometrů :).

Tým BIKEMAX

Velmi spokojená rychlé dodání zboží mohu doporučit chválím.

Dobrý den paní Jano,

moc děkujeme za pochvalu. Přejeme ať elektrokolo dobře slouží :)

Vše OK a rychle.

Reakce obchodu BIKEMAX

děkujeme za Vaše hodnocení :).

• dostupnost
    • zboží dorazilo ne zcela v pořádku

Objednal jsem na BikeMax pro ženu krossové kolo od Levitu, protože nabízeli cenu nižší o 1/3 oproti jiným obchodům. Přepravní služba dovezla kolo podle slibu obchodu ještě před Vánocemi, což beru jako plus.
    Kolo nebylo v originálním obalu, ale bylo pečlivě zabalené do miralonu, aby se během přepravy nepoškodilo. Ač nebyla krabice porušená, při rozbalení jsem shledal dva drobné defekty: (přes pečlivé obalení miralonem) škrábanec v laku a chybějící záslepku v levé části řidítek.
    Ač jsem obrátil krabici naruby, záslepka tam vypadlá nebyla, ale mohla vypadnout manipulačním otvorem během přepravy.
    Podle neoriginální krabice usuzuju, že konkrétní kus byl vystaven v obchodě. Jestli byla cena snížená s ohledem na ne 100% stav kola, čekal bych nějaké upozornění, ale dost možná bylo někde pod čarou a já ho prostě přehlédl.
    Škrábanec v laku není naštěstí až do kovu a záslepka se dá jednoduše koupit, takže nic hrozného, ale přeci jen - byl to dárek k Vánocům.

Reakce obchodu BIKEMAX

moc děkujeme za hodnocení. Kola dost často nechodí v původních krabicích (např kvůli požadavků přepravců na rozměry apod). Pokud v krabici chyběla záslepka na řidítka, moc rádi Vám ji zašleme přepravní službou. Napište nám prosím na [email protected] potvrzení a hned se o to postaráme.
    Děkujeme a ať kolo dobře slouží! :).

Tým BIKEMAX

Obchod, jako ne moc dobrý!

Reakce obchodu BIKEMAX

moc mne mrzí Vaše hodnocení. Nedovedu si vysvětlit, co za ním stojí. Elektrokolo jste si objednal ve čtvrtek večer, odeslání tedy proběhlo hned v pátek. Podle kurýrní služby jej měl v úterý doma, což je u větších zásilek standardní postup. Kolo přišlo seřízeno atd. Jiný problém jste neuvedl. Na dotaz ohledně manipulace s baterií jsem Vám osobně dokonce odpovídal druhý svátek vánoční. Pokud mohu ještě nějak pomoci, neváhejte mne prosím kontaktovat na [email protected]. Rád Vám pomohu s čímkoliv dalším.

Děkuji,
    Daniel Ballek, jednatel BIKEMAX

• Skvělé ceny, výborná uživatelská podpora, vstřícnost.

Dobrý den Aleši,

děkujeme za milou recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojen :).

Tým BIKEMAX

Skvělý přístup a poradenství v obchodě v Brně Líšni.

Reakce obchodu BIKEMAX

jsme rádi, že se Vám přístup kolegů na prodejně Brno líbil. Rádi Vás zase uvidíme :).

• Na WEBU nabízí zboží, které nemají

Reakce obchodu BIKEMAX

moc se omlouvám za vzniklou situaci. Kolega, který s Vámi objednávku na prodejně dělal, bohužel nevěděl, že kolo již bylo systémem zablokováno pro jinou objednávku na osobní odběr do Svitav. Je to ojedinělý případ, který se stal nešťastnou náhodou.
    Pokud budete mít v budoucnu zájem, kontaktujte mne prosím na [email protected]. Budu se Vám snažit vyjít vstříc nadstandardní nabídkou.
    Děkuji.
    Daniel Ballek, jednatel BIKEMAX

Vse ok

Reakce obchodu BIKEMAX

jsme moc rádi, že jste s námi byli spokojení. Přejeme, aby kolo udělalo radost! :)

Tým BIKEMAX

Velmi ochotný personál, který kromě milého přístupu, Vás vybaví i praktickými radami, takže odcházíte nejen s úžasným kolem, kterým jste si právě splnili váš dětský sen, ale i s příjemným pocitem, že jsou ještě místa, kde dokážete potkat profesionály.

Dobrý den paní Radko,

moc děkujeme za krásnou pochvalu. Člověk pak má hned lepší den. Přejeme aby Vám kolo dělalo radost úplně stejnou :).

• konzultace před koupí
    • yt servis, produkty
    • zákaznická karta

Reakce obchodu BIKEMAX

děkujeme za hodnocení. Přejeme na elektrokole mnoho skvělých kilometrů :).

Reakce obchodu BIKEMAX

děkujeme za objednávku a hodnocení :).

• velmi rychlá komunikace

Reakce obchodu BIKEMAX

děkujeme za pochvalu. Snažíme se být dostupní v maximální možné míře :).