• Skvělé jednání
    • Ochotný personál

Reakce obchodu BIKEMAX

děkujeme moc za potěšující hodnocení. Jsme moc rádi, že jsme mohli pomoct a vyjít vštříc :).

Tým BIKEMAX

• Velice profesionální a ochotný přístup prodejce i obsluhy.
    • Nadstandardní přístup při řešení potíží.

Doporučuji navštívit obchod a to hlavně v případě koupě kola. Poradí, seřídí, nastaví a navíc se vyvarujete poškození při transportu a řešení reklamací. Na ty bandity přepravce moc spolehnutí není.
    Prodejna a personál v Mostě je top!

Dobrý den pane PF,

jsem moc rád za vaše hodnocení. Vím, že se Vaše objednávka zadrhla u přepravce a o to více si cením toho, že jsme dokázali vyjít vstříc tak, abyste byl spokojen a vy to dokázal ohodnotit. Práce nám pak dává ještě větší smysl a ještě více se snažíme na sobě pracovat. Přeju, aby elektrokola dělala jen radost a ať jezdíte bez defektů :).

Tým BIKEMAX :)

• Spokojenosti s obsluhou na prodejně, ochota, profesionální přístup.

Doporučuji.
    Profesionální přístup.

Dobrý den paní Hanko,

moc děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákujpem kola u nás spokojená. Ať kolo slouží :)

Tým BIKEMAX

• Ochota, vstřícnost personálu, komunikace.

Reakce obchodu BIKEMAX

moc děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že jste elektrokola zakoupili právě u nás. Přejeme mnoho šťastných kilometrů :).

Tým BIKEMAX

• Skvělé ceny, výborná uživatelská podpora, vstřícnost.

Dobrý den Aleši,

děkujeme za milou recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojen :).

• dobrá cena
    • produkty skladem
    • rychlá reakce a vstřícnost ohledně lepší ceny při koupi 2 kol (nechtěl jsem druhou barvu objednávat jinde)
    • rychlost dodání
    • dobře zabaleno
    • částečně zkompletováno ale zároveň skladné v krabici

velká spokojenost s přístupem a rychlá domluva po telefonu

Reakce obchodu BIKEMAX

děkujeme za hodnocení i za důveru při koupi více kol. Rádi jsme vyšli vstříc. Budeme se moc těšit na příští nákup. :)

• Rychlost, ochota, vstřícnost

Reakce obchodu BIKEMAX

děkujeme moc za pochavlu a hodnocení :).