• Velice profesionální a ochotný přístup prodejce i obsluhy.
    • Nadstandardní přístup při řešení potíží.

Doporučuji navštívit obchod a to hlavně v případě koupě kola. Poradí, seřídí, nastaví a navíc se vyvarujete poškození při transportu a řešení reklamací. Na ty bandity přepravce moc spolehnutí není.
    Prodejna a personál v Mostě je top!

Dobrý den pane PF,

jsem moc rád za vaše hodnocení. Vím, že se Vaše objednávka zadrhla u přepravce a o to více si cením toho, že jsme dokázali vyjít vstříc tak, abyste byl spokojen a vy to dokázal ohodnotit. Práce nám pak dává ještě větší smysl a ještě více se snažíme na sobě pracovat. Přeju, aby elektrokola dělala jen radost a ať jezdíte bez defektů :).

Tým BIKEMAX :)

• Rychlé jednání, vstřícnost, ochota, profesionalita

Maximální vstřícnost, ochota poradit, rychlost jednání. Příjemné ceny.
    Maximální spokojenost

Dobrý den pane Cubrte,

děkujeme za pochvalu a nákup u nás :).

Tým BIKEMAX

• Spokojenosti s obsluhou na prodejně, ochota, profesionální přístup.

Doporučuji.
    Profesionální přístup.

Dobrý den paní Hanko,

moc děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákujpem kola u nás spokojená. Ať kolo slouží :)

• profesionální přístup prodavače

Dobrý den Honzo,

Děkujeme moc za hvězdičky :).

Tým BIKEMAX

• Původně jsem měl vybráno pro mou paní jiné kolo. V "BIKEMAXU" v Brně mě pan Ballek přesvědčil, že pro mou paní bude lepší jiné elektrokolo. Dnes vím, že měl pravdu. Má paní je z jízdy na novém elektrokole vždy nadšená. Po dvou týdnech jsem to nevydržel a elektrokolo objednal i pro sebe. Opět perfektní, profesionální přístup a rady při výběru tentokráte velikosti rámu opět k nezaplacení. Mohu všem prodejce kol BIKEMAX v Brně a pana Balleka doporučit.

Na kole jezdím celý život. Je mi 69 let. Myslel jsem si, že vybrat elektrokolo pro mě a mou paní není problém. Asi bychom byli spokojení i s jiným výběrem. Dnes ale vím, že díky pomoci prodejce mám pro nás to nejlepší.

Reakce obchodu BIKEMAX

velice si vážíme takto pěkného hodnocení. Jsme rádi, že jsme Vám a Vaší paní mohli pomoct s výběrem. Přejeme ať kola slouží a můžete jezdit a užívat si jich naplno! :-)