• rychlá odpověď na dotaz přes email

Bohužel to nejpodstatnější - absolutně nesedí dodací lhůta. I když jsme urgovali, že odjíždíme a kolo potřebujeme, tak i když už fyzicky bylo na prodejně, nikdo se neráčil dát vědět a nachystat ho. Nakonec po další urgenci tedy personál kolo nachystal, ale z celého procesu jsme tak znechucení a určitě lepší by bylo objednat kolo někde na internetu a nechat si ho zaslat a ne na "kolo skladem" čekat týden.. :/ U dětského kola, které bylo okamžitě skladem ani nemluvit, tam stačí jen nasadit kolo do vidlice a hotovo, nicméně i zde několikadenní čekání a až na základě naší urgence tedy s nevolí nachystáno k vyzvednutí. Bohužel po těchto zkušenostech nemohu doporučit, byť zpočátku vše vypadalo fajn.

Reakce obchodu BIKEMAX

moc mne toto hodnocení a to, že jste nebyla spokojená mrzí.
    Pár dat ze systému:
    pátek v 18:41 - objednávka elektrokola, které bylo na jiné prodejně(Ostrava - tedy po jejich pracovní době)
    pondělí - kdy má pobočka otevřeno se kolo zabalilo a objednala se přeprava
    úterý - naloženo přepravcem
    čtvrtek - doručeno přepravcem na prodejnu Brno
    stejný den, tedy čtvrtek 16:20 - odeslána informace, že kolo je nachystáno a můžete si jej vyzvednout
    Doručení kol máme v rozmezí 2-5 dní, což jsme stihli již den čtvrtý.
    Celý minulý týden jsme se účastnili prestižního veletrhu FORBIKES v Praze, tedy všichni chlapi od nás nevěděli, kde jim hlava stojí, protože se tam defacto převeze celá prodejna, vystavuje se a pak se zase veze zpět. Chápu, že jste kolo potřebovala, proto jsme objednávku upřednostnili a byla hotová už ve čtvrtek. Více se už bohužel nedalo dělat. Všechny termíny byly z naší strany splněny v nejkratším možném termínu, bohužel přesun kola mezi pobočkami tak, aby se nepoškodilo, zabere nějaký čas.

Moc se omlouvám, jestli jsme nesplnili vaše očekávání. Rozhodně bych byl rád, abyste byla co nejvíce spokojená.
    Na zákaznících a jejich potřebách nám velmi záleží.

Za tým BIKEMAX
    Daniel Ballek, jednatel

• Perfektní pan prodejce na prodejně
    • Super přístup, ochota
    • Nesrovnatelné s prodejnou v Brně, kde jsem byl před tím

Dobrý den Marku,

jsme rádi, že jsme reputaci napravili a že jste byl spokojen. Přejeme na elektrokole jen fajn chvíle! :)

Tým BIKEMAX

prodávající velmi ochotný, vše srozumitelně vysvětlil

Reakce obchodu BIKEMAX

jsme rádi, že jste byli s prodejcem v BIKEMAX Mladá Boleslav tak spokojení. Ať elektrokolo dobře slouží! :)

• RYCHLOST A CENA

NIC

Dobrý den Richarde,

moc děkujeme za super hodnocení :).

Super obsluha

Reakce obchodu BIKEMAX

moc děkujeme za pochvalu našich kolegů :).

• Rychlost dodávky a vstřícnost

Nedostali jsme klíčenku, která byla součastí nabídky.

Reakce obchodu BIKEMAX

moc děkujeme za kladné hodnocení. Přejeme, aby kolo perfektně sloužilo.:)
    Pro klíčenku se prosím zastavte, je to jen náhoda. Samozřejmě vám ji rádi dáme.

• Osobní vyzvednutí na pobočkách
    • Vstřícný a ochotný personál na pobočce v Olomouci

Doporučuji obchod, vše proběhlo bez problémů, objednávka, komunikace s e-shopem i předání na pobočce v Olomouci, kde se nám dlouze věnoval prodavač, který vše vysvětlil, ukázal a zodpověděl.

Reakce obchodu BIKEMAX

děkujeme za pochavlu kolegů na prodejně Olomouc. Jsme rádi, že se vám u nás líbilo. Přejeme, aby kolo dělalo svišťovi radost. :)

cena, rychlost

Reakce obchodu BIKEMAX

děkujeme za milé hodnocení. :)

• velmi dobrý obchod

Reakce obchodu BIKEMAX

moc děkujeme za pochvalu a přejeme, aby elektrokolo jen perfektně sloužilo. :)

Tým BIKEMAX

bezvadný přístup prodávajícího, poskytnuty odborné informace k prodávanému produktu

Reakce obchodu BIKEMAX

jsme moc rádi, že jste byl s kolegou z prodejny Šumperk spokojen. Přejeme na elektrokole mnoho příjemných kilometrů :)

• rychlost dodani

vyborne

Reakce obchodu BIKEMAX

děkujeme za super hodnocení. přejeme, aby se kolo líbilo :).

Tým BIKEMAX

Příjemné jednání, rychlá obsluha.

Reakce obchodu BIKEMAX

moc děkujeme za milé hodnocení :).

• Komunikace před koupi.
    • Komunikace po koupi.

Reakce obchodu BIKEMAX

omlouvám se za případné pochybení. Kontroloval jsem stav objednávky a z hlediska zprocesování bylo vše v pořádku a bez zdržení. Z popisu tedy nedovedu odhalit, co bychom mohli zlěpšit. Pokud mohu pochybení v komunikaci napravit, napište mi prosím na [email protected].
    Osobně se budu snažit situaci vyřešit k Vaší spokojenosti.
    Dekuji.

Daniel Ballek
    jednatel BIKEMAX

• Rychlost vyřízení,dobré ceny

Reakce obchodu BIKEMAX

děkujeme za hodnocení :).

Tým BIKEMAX

• Tovar dodaný v súlade s objednávkou, kvalitná obsluha.
    • Servis ďaleko od bydliska.

Dobrý den pane Vlado,

moc děkujeme za pochvalu našich kolegů. Jsme rádi, že se vám u nás líbilo. Během letošního a příštího roku budeme rozhodně otevírat nové provozovny, abyste to měl vy i ostatní zákazníci třeba blíže :).

Tým BIKEMAX

Prodejna v Olomouci byla zrovna ve stěhování, přesto byl prodavač ochotný a poradil s nákupem. Chválím.

Dobrý den pane Juro,

moc děkujeme za pochvalu. Věříme, že sedlo bude pohodlné a pomůže :).

Tým BIKEMAX

• rychlé vyřízení a dodání

super

Dobrý den paní Lenko,

jsme rádi, že jste s námi byla spokojená. Přejeme aby elektrokolo dělalo jen radost :).

• Skvělé jednání
    • Ochotný personál

Reakce obchodu BIKEMAX

děkujeme moc za potěšující hodnocení. Jsme moc rádi, že jsme mohli pomoct a vyjít vštříc :).

• Rychlost,ochota,komunikace

Za mě oba palce nahoru. V pátek jsem si zavolal, pán z obchodu mi poradil,hned jsem si objednal,no a ve středu dopoledne jsem tahal kolo z krabice a to prosím nebylo kolo na skladě,ale u dodavatele, takže za mě SUPR.

Reakce obchodu BIKEMAX

strašně moc děkujeme za super hodnocení. Jsme rádi, že jsme udělali tolik radosti a nadchlli naší precizností. Baví nás se překonávat.
    Přejeme, aby elektrokolo sloužilo na plno a bavilo vás! :)

• komunikace
    • ceny

Reakce obchodu BIKEMAX

jsme rádi, že jste byla u nás spokojená. Přejeme, aby dítě kolo bavilo a užívali jste si spousty fajn výletů :).