Nakupoval jsem zde poprvé.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

děkujeme za doporučení a 100% hodnocení. Přejeme ať podsedák dobře slouží. Věříme, že to nebyl váš první a ani poslední nákup.

Petr Beneš

• Zboží jsem vrátila, penize jsem měla obratem na účtu.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí, že jste nebyla se zbožím spokojena. Věříme, že jako internetový obchod jsme splnili Vaše očekávání co se řešení reklamace týká.

Za tým bíbík.cz s pozdravem Pavlína

• Rychlost dodaní
    • Výborná komunikace s obchodem
    • Zboží opravdu skladem, okamžité odeslaní

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Ještě jednou vám děkujeme za vaši recenzi a za to, že jste si vzala čas sdílet své zkušenosti s ostatními uživateli. Oceňujeme vaši podporu a doufáme, že vás budeme i nadále naplňovat spokojeností.

Za tým bíbík.cz s pozdravem Kamila

• Přišlo úplně jiné zboží než objednané

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Velice nás mrzí vzniklá situace, bohužel nastala chyba u dodavatele, který nám nedodal nové fotografie barev k uvedenému produktu. V pátečním hovoru jsme se za vzniklou situaci omluvili a samozřejmě můžete odstoupit od kupní smlouvy a autosedačku vrátit.

Za tým bíbík.cz s pozdravem Kamila

• Velmi ochotný personál

Děkuji Petr Beneš

Celkově super, rychlé vyřízení objednávky, doručeno v pořádku.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Děkujeme za pozitivní recenzi nákupu na Bibik.cz a že jste se rozhodla ji sdílet s ostatními uživateli na Heurece. Vaše recenze má pro nás velký význam, protože pomáhá ostatním zákazníkům v jejich rozhodování.

Rychlé dodání, bez problémů

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Vaše slova nás velmi potěšily a dodávají nám jistotu, že jsme na správné cestě při poskytování kvalitních služeb. Děkujeme, že jsme splnili vaše očekávání a že jsme vám mohli poskytnout spolehlivý zážitek při nakupování online.

Díky Petr Beneš

• Výborná komunikace, extrémně rychlá domluva, perfektní jednání

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Vaše zpětná vazba je pro nás nesmírně cenná, protože zákazníci jsou pro nás na prvním místě a vaše spokojenost s internetovou objednávkou a jejím vyřízením je pro nás prioritou.

• slevový kupón

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Jsme velmi potěšeni, že jste měla pozitivní zkušenost s naší společností a že jste se rozhodla ji sdílet s ostatními uživateli na Heurece. Vaše recenze má pro nás velký význam, nejen proto, že pomáhá ostatním zákazníkům v jejich rozhodování, ale také nám ukazuje, že naše úsilí a péče o naše zákazníky jsou oceněny.

y

Děkujeme za nákup a hodnocení. Za tým Bíbík.cz Katka

Přišlo mi pouze potvrzení objednávky, od té doby nic. Na uvedena telefoni čísla se nedovolate, lépe řečeno nikdo nezveda. Nedoporučuji obchod!!

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Dobrý den, omlouváme se za zdržení. Mrzí nás, že jste zásilku neobdržela rychleji. Čekali jsme na dodání zboží ze skladu dodavatele na zcela nový kus, nechtěli jsme vám zasílat vystavený z prodejny a bohužel se naskladnění ze strany českého dodavatele zdrželo. Zákaznická linka je dostupná od 09:00hodin a telefony jsou dostupné. Za tým Bibik.cz Katka

Zboží mělo dorazit do 1-3 dnů, nedorazilo ani za týden a až na můj dotaz mě bylo sděleno, že se čeká na naskladnění.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Dobrý den, omlouváme se za zdržení. Objednávku jsem Vám rozdělili na dvě části, aby jste měla zboží co nejdříve. Druhá část Vám bude obratem po naskladnění doposlána. Za tým Bibik.cz Katka

Skvělé jednání a ochotná obsluha

Mockrát děkujeme za krásné hodnocení, kterého si vážíme. Za tým Bíbík.cz Katka

• Dlouhé dodání - objednáno v neděli, v pondělí objednávku přijali a až další pondělí bylo zboží možné vyzvednout. U každé z položek bylo napsáno expedice do 1 - 3 dnů, tak upřímně nechápu, co jim trvalo tak dlouho. Jiné obchody expedují hned druhý den a třetí den mám zboží k dispozici… Toto byl můj první a poslední nákup. Velké zklamání.
    • Jedna položka v objednávce chyběla - byla objednaná, ale nebyla odeslaná ani fakturovaná. Prý se semnou snažili spojit telefonicky, bohužel marně. Mohli mi zanechat mail nebo zprávu (v dnešní době se dá komunikovat i jinak než telefonicky), abych byla informovaná, že položku neodeslali. Nestalo se tak. Zjistila jsem to k mému nemilému překvapení až když jsem si objednávku vyzvedla… Prý daná věc není skladem avšak když jsem se podívala na jejich stránky, tak danou věc nabízejí vesele dál s poznámkou Expedice do 1-3 dnů…

Pokud chcete v dnešní době čekat týden na objednávku, tak prosím.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Dobrý den, kolegové z expedice než objednávku odeslali, se Vám pokoušeli několikrát dovolat, bohužel neúspěšně. Proto zvolili vyjmutí položky z objednávky, aby jste zboží obdržela co nejdříve. Věříme, že jste se zbožím spokojená. Za tým Bíbík.cz Katka

• Velký výběr za normální ceny.

Ač jsem občas četla negativní recenze, rozhodla jsem se objednat dětskou kosmetickou sadu a ručníky. Doručení po 4 dnech v pořádku, kvalita super. Za mě spokojenost.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Dobrý den, velmi děkujeme za Váš nákup a hezké hodnocení. Velmi si toho vážíme. Za tým Bíbík.cz Katka

dětský kočárek dorazil s vadou! šev se rozpadl na jednom místě! špatně šité

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

zboží chodí originál balené od výrobce. Bohužel není možné vždy při expedici zboží překontrolovat. Pokud kočárek vykazoval vadu, stačilo se obrátit na zákaznickou linku. Zajistili bychom výměnu za nový kus. Za tým Bíbík.cz Katka

• Mix dudlíku a kdyz sem dala do poznámky že mám holku přišli stejne pro kluka. Mohli by mít mix pro holku a pak mix pro kluka.

Spolehlivost a rychlost.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Děkujeme za nákup a hodnocení. Pokud Vám přišla jiná barva než jste chtěla, kontaktujte naší zákaznickou linku a dudlíčky vám vyměníme. Za tým Bíbík.cz Katka

• velký výběr zboží
    • zboží odpovídá popisu i fotce
    • kvalitní

Děkujeme za nákup a hezké hodnocení. Za tým Bibik.cz Katka

• Rychlá expedice i dodání, výrobek dorazil v pořádku

Mockrát děkujeme za hezké hodnocení. Za tým Bibik.cz Katka

• Dlouhé čekání na vyřízení objednávky, i když peníze byly na účet připsány okamžitě. Musela jsem se připomenout e-mailem

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Dobrý den, u zboží byla psaná expedice 1-3dny. Objednávka byla v termínu expedovaná.
    Děkujeme za hodnocení. Za tým Bíbík.cz Katka